wasze ulubione seriale

A czy ktoś oglądał może serial Haven?? właśnie się przymierzam, mam nadzieję, ze będzie fajne, jest na podstawie prozy Kinga z tego co wyczytałam 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 sierpnia 2011 15:04
Aaaa umarłam!
Dla fanów SKINSów polecam wyszukanie na facebooku imprezy pt. SKINS PARTY POLAND TOUR czyli cała Polska bawi się w rytmach Skinsów!! W Krakowie zagoszczą 24 września w Łodzi Kaliskiej. Oszalałam!! 😜 😜
A ogląda(ł) ktoś Borgiów?
Jak się ostro zdziwiłam, że się sezon skończył.
Na następny trzeba czekać aż do przyszłego roku 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
30 sierpnia 2011 15:27
Uwielbiam House'a, CSI Miami, Przepis na życie i Kości
Aaaa umarłam!
Dla fanów SKINSów polecam wyszukanie na facebooku imprezy pt. SKINS PARTY POLAND TOUR czyli cała Polska bawi się w rytmach Skinsów!! W Krakowie zagoszczą 24 września w Łodzi Kaliskiej. Oszalałam!! 😜 😜


Słyszałam o tych imprezach 😉 Jestem wielką fanką tego serialu, więc bardzo się ucieszyłam  😍 Szkoda tylko, że nie ma Warszawy -.-
Supernatural,Scrubs no i ostatnio Gra o Tron 😀
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
31 sierpnia 2011 10:15
[quote author=Strucelka link=topic=205.msg1116921#msg1116921 date=1314713062]
Aaaa umarłam!
Dla fanów SKINSów polecam wyszukanie na facebooku imprezy pt. SKINS PARTY POLAND TOUR czyli cała Polska bawi się w rytmach Skinsów!! W Krakowie zagoszczą 24 września w Łodzi Kaliskiej. Oszalałam!! 😜 😜


Słyszałam o tych imprezach 😉 Jestem wielką fanką tego serialu, więc bardzo się ucieszyłam  😍 Szkoda tylko, że nie ma Warszawy -.-
[/quote]
Oczywiscie jest Toruń, a brak Bydgoszczy  😵
Szczecin jest. 💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2011 10:19
A ogląda(ł) ktoś Borgiów?
Jak się ostro zdziwiłam, że się sezon skończył.
Na następny trzeba czekać aż do przyszłego roku 🙁


Warto obejrzeć?
Ostatnio lubuje się w takich intrygach jak właśnie w Dynastii Tudorów lub Grze o Tron i długo zastanawiałam się nad tym serialem.
Strucelka - to będzie szał. We Wrocławiu 16.09  😁

Ja po śmierci Chrisa (mój ulubiony bohater) nie mogłam się zabrać za trzecią serię Skinsów. W końcu się przemogłam i tak jak lubiłam Effy, tak teraz mam jej powoli dosyć. Tak czy siak jak już zaczęłam to obejrzę do końca. Zobaczymy  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2011 10:25
tulipan, Chris teraz gra w serialu "Gra o tron" i coś mi się wydaje, że w drugim sezonie odegra niezłą rolę. 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 sierpnia 2011 10:29
tulipan mnie też ciężko było się zabrać za serię z Effy, ale ostatecznie nowych bohaterów też polubiłam 🙂 ale znów takie a nie inne zakończenie tej serii spowodowało, że kolejnej, trzeciej już "generacji" nie zaczęłam oglądać, bo strzeliłam focha 😁

Swoją drogą, zauważyliście, że na kwejku jest coraz więcej zdjęć i dialogów ze Skinsów? Mega mnie to cieszy i zapisuję każdy 😀
JARA - to w takim razie zabieram się za ten serial  😁

Strucelka - Chris jak dla mnie był najlepszą postacią. Do żadnego innego bohatera (serialowego czy filmowego) się tak nie przywiązałam jak do niego, dlatego też nie mogłam się przekonać do następnej serii  🤔wirek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2011 10:55
Chris pojawia się tam (1 sezon) zaledwie dwa razy, jako bękart króla. Jednak cały serial jest bardzo dynamiczny i w drugim sezonie odegra dużą rolę 🙂


Warto obejrzeć?
Ostatnio lubuje się w takich intrygach jak właśnie w Dynastii Tudorów lub Grze o Tron i długo zastanawiałam się nad tym serialem.

Nie warto, tylko trzeba! Serial jest fantastyczny i do tego - jak by to nazwać - piękny. Sfilmowany jest przepięknie.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 sierpnia 2011 13:24
A znowu Tony gra w najnowszej części X-Men - Pierwsza klasa jako Henry McCoy (Bestia) 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
31 sierpnia 2011 18:38
w ramach wakacyjnych przerw szukalam sobie nowego serialu ( ogladalam wszystkie sezony: house'a, chirurgow, californication, white collar, teoria wielkiego podrywu, sherlock, misfits) i znalazlam : "Castle". Obejrzalam wszystkie 3 sezony ( ostatni odcinek 3 sezonu byl mega! nie moge sie doczekac 4!) i bardzo milo mi sie je ogladalo. Troszke kryminalu troszke komedii watek milosny = idealnie🙂
Fanom Grey's Anatomy polecam Combat Hospital i Hawthorne  😉

Ja ostatnio zupełnie przez przypadek obejrzałam pierwszy odcinek  [url=http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668]Breaking Bad[/url], no i jestem już na 2 serii 🙂 ten serial jest taki... inny niż te, które do tej pory oglądałam 🙂 poleecam!

a dla tych, którym podobała się Plotkara, 90210 czy Skins proponuje Awkward... może się podobać, chociaż troche głupkowate i jakoś mnie mocno nie zassało, ale może być jako coś glupiego, na poprawę samopoczucia🙂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
01 września 2011 10:04
Ja też lubię Braeking Bad  😀
A wczoraj obejrzałam pierwszy odcinek serialu MTV "Death Valley" i uśmiałam się po pachy  😁  Zdecydowanie będę oglądać.
Skończyłam 4 serię Skins. Cook wygrywa zdecydowanie, taka postać z charakterem. Dla niego warto było przemęczyć się do końca i JJ dał radę jeszcze. Zakończenie fatalne, cała ta sprawa z Freddiem to jak z kiepskiego thrilleru. Tak jak w przypadku Chrisa aż łzy się do oczu cisnęły, tak teraz to po mnie spłynęło w sumie. Może to dlatego, że wszystko, w zasadzie cały Freddie opierał się na Effy  😉

Teraz zabieram się za Grę o tron  😎
a kiedy zaczyna się nowy sezon plotkary? 😉 wie ktos?
emade, 26 września 🙂
dzieki bardzo  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 września 2011 19:29
A moje ulubione seriale to Przyjaciele, Miasto Kocic, House, oglądam też co któryś odcinek Plotkarę czy Chirurgów. I tak jak nie trawię raczej polskich seriali to Przepisu na życie obejrzałam cały sezon i mam zamiar oglądać kolejny 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 września 2011 20:18
Miasto Kocic na początku było ok, ale z każdym odcinkiem robi się coraz bardziej denne.
Dlaczego nowy sezon Plotkary musi zaczynać się równocześnie z moim rokiem akademickim..? Zginę 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2011 17:43
W ogóle trwa 4 sezon Breaking Bad, a ja nie widziałam jeszcze 3! Skandal!
Od daaawna planowałam zabrać się za "Czas honoru" i wreszcie się udało. Milo mi z myślą, że w tv już 4 sezon leci. Ale przy okazji martwi to, że oglądam go z T. od czwartku, a już kończy się sezon 1 :[
Obejrzałam wszystkie odcinki z 1 sezonu Gry o tron i jestem zachwycona  😜 Właśnie takiego serialu mi brakowało. A co do Przepisu na życie. Też nie trawię polskich seriali, ale ten obejrzałam cały 1 sezon i zabieram się za te 3 odcinki z 2  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 września 2011 18:46
Obejrzałam wszystkie odcinki z 1 sezonu Gry o tron i jestem zachwycona  😜 Właśnie takiego serialu mi brakowało. A co do Przepisu na życie. Też nie trawię polskich seriali, ale ten obejrzałam cały 1 sezon i zabieram się za te 3 odcinki z 2  🙂



Strasznie się cieszę, że spodobała Ci się Gra o tron 🙂😉 Drugi sezon dopiero na wiosnę przyszłego roku 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się