wasze ulubione seriale

i ja i ja! wciagnelam sie w Gre o Tron.
Co prawda fantasy nie lubie za bardzo, ale chlop mi meczyl bulke, ze taki fajny serial, ze na imdb ponad 9.0 ma ocenie i chcac nie chcac ogladam juz 10 serial.
Podoba mi sie strasznie! choc przezyc nie moglam smierci wszystkich zwierzat (jak wilczycy podcieli gardlo, jak pieknemu fryzowi odrąbali glowe) Obsada rewelacja, i chyba zaczne tez czytac ksiazki 😀
Tudorowie sie chowaja 🙂
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
15 października 2011 18:40
Ostatnio stałam się fanką serialu Pretty Little Liars 😀D To jest tak świetny serial , że jeszcze takiego nie widziałam (oprócz dr. Housa , jego nic nie przebije  😂  ) Polecam , jest tajemniczy , śmieszny i konkretny  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2011 21:26
Oglądał ktoś Castle 4x4? Wow! Masakra!
Ależ ten odcinek różnił się od poprzednich trzech sezonów.  🤔 Był mistrzowski. Świetne tempo odcinka, sceny, muzyka.
Dawno żaden serial mnie tak pozytywnie nie zaskoczył.
Mam ochotę włączyć ten odcinek raz jeszcze.
Dziewczyny, może któraś z Was wie, gdzie mogę obejrzeć 7 sezon CSI:NY z polskimi napisami ?  :kwiatek:
ja oglądam Pamiętniki Wampirów z braku czego innego i tak zapycham czas. Znowu wybrałam sobie jednego bohatera - w tym przypadku Damon'a. Jak dla mnie to reszta mogłaby zejść na 2 plan  🤔wirek:
Kończę drugi sezon Teorii Wielkiego Podrywu i bardzo polecam - przez 20 minut każdego odcinka uśmiech nie schodzi z twarzy 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 października 2011 19:20
A ja właśnie zaczęłam 4 serię Merlina 😍
A ja właśnie zaczęłam 4 serię Merlina 😍

Już myślałam, że tylko ja lubię ten niskobudżetowy serial z kiepskimi żartami  😍  😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 października 2011 19:24
Uwielbiam go! 😂

fin, ściągasz czy oglądasz on-line?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 października 2011 20:01
Dla mnie Chirurdzy świetni jak nigdy 😜 nigdy nie mogę się doczekać nowego odcinka 😀iabeł:
Chirurdzy, Dexter super, aż się chce oglądać  😜
House'a widziałam 5 min pierwszego odcinka i 15 min drugiego... zupełnie nie mogę tego oglądać, mimo, że do niedawna House był moim ulubionym serialem  🤔wirek:
Zaczęłam z mamą oglądać "Przepis na życie" i muszę przyznać, że jak na polski serial to jest całkiem dobry... W wakacje zamierzam nadrobić 1 sezon...
Misskiedis, mam angielską wersję na dvd 🙂 przez internet nie lubię oglądać, bo mam za wolne łącze, to samo niestety ze ściąganiem - za długo by to wszystko trwało.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 października 2011 09:52
moje seriale ( objerzalam wszystkie dostepne odcinki i na bierzaca sledze nowe)
-2broke girls
-dr house
-castle
-grey's anatomy
-prime suspect
-person of interest
-przepis na zycie
-teoria wielkiego podrywu
-outlaw
😜 😜 😜
puk puk 😉
W internecie jest pierwszy odcinek nowej serii Bonesów  😍
Ktoś już widział, bo ja czekam na napisy  😡?
Odeszła Hanka Mostowiak [*]
Nowe Bones jakos mnie nie zachwyciło.
Wiecej chemii bylo jak nie byli razem niz teraz.

I te jej zalamania emocjonalne slabo wiarygodne. Szkoda.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 listopada 2011 17:33
Nowe Bones jakos mnie nie zachwyciło.
Wiecej chemii bylo jak nie byli razem niz teraz.

I te jej zalamania emocjonalne slabo wiarygodne. Szkoda.




Ten serial idzie w jakimś koszmarnym kierunku. Rozczarował mnie ten odcinej, sztywny, sztuczny i naciągany.
Ja żałuję, że przeskoczyli moment, w którym Bones informuje wszystkich o ciąży i zaczynają razem mieszkać... Chciałabym zobaczyć reakcję zezulców  😁
A tak, wyszedł im taki melodramt  🙄
Bonesy przegadane i jakieś takie bezpłciowe... Serial o dzieciach się zrobił... chyba sobie odpuszczę i nadrobię w wakacje...

Za to Californication już nie mogę się doczekać
😜
U Hanki Mostowiak to chyba był zator, ale mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek rozwieje wszystkie moje wątpliwości. Oglądajmy razem.  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2011 14:20
U Hanki Mostowiak to chyba był zator, ale mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek rozwieje wszystkie moje wątpliwości. Oglądajmy razem.  :kwiatek:


Pękł jej tętniak.
Hanka Mostowiak jest wszędzie...
Ja i mój spóźniony zapłon presents: Własnie zaczęłam oglądać How I met your mother i jestem zachwycona.
To faktycznie tętniak. Gdyby tylko wcześniej zrobiła badania... Biedny Marek...  😕 I te dzieci  😕
Nikt nie wpisał W11 :P!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2011 20:09
Cytuje z Pudelka

Przy okazji: Oficjalny "żart" na dziś to:

- Hanka!
- Co?
- Pudło..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 listopada 2011 09:25
JARA, jest jeszcze taki:
-puk, puk?
-Kto tam?
-Na pewno nie Hanka...
😁
Scottie   Cicha obserwatorka
17 listopada 2011 09:56
Oglądaliście ostatni odcinek Grey's anatomy? Daawno tak smutnego odcinka nie było. Ostatni, na którym się tak wzruszyłam to chyba wtedy, kiedy O'Malley umarł... Wreszcie coś się zaczyna dziać!
Scottie po przeczytaniu Twojego posta od razu odpaliłam GA, biedna Teddy, szkoda Zoli, ale już się nie mogę doczekać następnego odcinka  😜
Znam jeszcze dwa suchary o Hance 😉

- Co dzieci Hanki dostaną na Gwiazdkę?
- Xbox'a

- Jaki był ulubiony kanał Hanki w dzieciństwie?
- Kartonnetwork
Scottie po przeczytaniu Twojego posta od razu odpaliłam GA, biedna Teddy, szkoda Zoli, ale już się nie mogę doczekać następnego odcinka  😜


Nastepny odcinek dopiero w Styczniu...
A prywatna praktyka wychodzi dzisiaj 2h a kontynuacja od maja.

poszaleli
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się