Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

quanta nie no, na prawdę mogła bym na Was z Skwarym patrzeć i patrzeć 😜 Szalejecie z tymi piaffami, super!!! No i należy Ci się wielki respekt za podejście odnośnie treningów, rozwoju... 👍

baffinka cudowne zdjęcia, a ostatnie Rudej w stajni jak z pocztówki 😉

bush
jaki świetny zwierz 😀 Szczególnie galopowe zdjęcia strasznie mi się podobają!

montezuma jaki przyjemny obrazek, do tego ten jesienny klimat... super  😉

U nas znów zaczęło się kurzyć na placu, więc praktykujemy wozidupstwo na trawce. Dziś wymęczyłam się na oklep, ale tak pozytywnie 😉
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=img1511hm.jpg&res=medium[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=img1598ad.jpg&res=medium[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=img1573i.jpg&res=medium[/img]
wątek zamknięty
Atamanka, piękne liście, kocham liście 😁 Moja miłość do jesieni jest wielka i nieskończona.

Pozdrowienia od chorowitka, gdy jeszcze chorowitkiem nie był 😉



By Karolinag4
wątek zamknięty
Averis oj tak, też kocham jesienne klimaty. A jak chorowitek się miewa? 🙂
wątek zamknięty
Żyje, ale obolały jest. Ma fantastyczną opiekę, więc się nie martwię.Mam nadzieję, że za 2 tygodnie nie będzie śladu.
wątek zamknięty
Averis, trzymam kciuki, mam nadzeje ze sie szybko wykuruje. 😉 Zaklinowal sie, czy walczyl z sasiadem?
wątek zamknięty
Arimona, dziękujemy 🙂 Sąsiad, sąsiad 🙂
wątek zamknięty
Właśnie wracamy z nine 🙂 Zrobiła dwie karty BOOOSkich zdjęć (kazała mi napisać, że 16 giga plus kamera) 😁
Ale widziałyśmy konie...! 😍
wątek zamknięty
quantanamera, a jak tam ilość Twoich koni? Bo ja to się zaczynam bać, jak ty za zachodnią granicę jedziesz...
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
30 października 2011 19:37
epk i słusznie, bo zdradzę, ze jest kilka typów 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 października 2011 19:38
busch, quanta, nie szczędźcie nam tak tych zdjęć 😉

Melduję, że Ontario jest już u mnie od wczorjaszego wieczora 😉 nawet obyło się bez problemów ze strony właścicielki stajni, ale stres i tak mnie nie opuszczał... Nawet dzisiaj razem z Gadziną się padokował 😉 i jak weszłam na padok to przygalopował do mnie z przeciwległego narożnika 😀
wątek zamknięty
Lov, SUPER SUPER wieści!!  💃
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
30 października 2011 19:43
Lov, gratulacje!
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 października 2011 19:48
Gillian, cieciorka :kwiatek: ja się mega cieszę, że poszło sprawnie i szybko. Teraz co prawda będę miała co tyrać, żeby utrzymać 2 konie, ale dam radę 😉 nestety nie udało się tak jak na początku planowałam, że będziemy płaciły na pół z dziewczyną, od której Ontariusza kupiłam, ale wraca wiara w ludzi, bo grono osób w stajni robi naprawdę dużo żeby mi pomóc 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 października 2011 19:57
dziś łażę z Lolkkiem jak to zawsze po południu na 15 minutek  luz , a tu nagle koń w górę i mnie wciągło pod niego

masakra , i jak opadał to jednym kopytem  walnął mnie w lewe udo ,a drugim  w głowę. No i mega siniak na nodzie i guz na głowie...

a tu jeszcze niewinny Lolutek 🙂





wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
30 października 2011 19:59
juliadna, o matko, brzmi nieciekawie... Ale u lekarza byłaś albo coś?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 października 2011 20:06
Lov nie , ale na razie spoko , nic mnie nie boli na tyle aby ciekły łzy 🙂 myślę że jest mocne stłuczenie tej nogi , a z głową od mocnego uderzenia taki obrzęk. Ale ani nie kreci mi się w głowie ani nic 🙂 więc spoko 🙂

A jutro Lolo o o7 rano jedzie do Dr.Golonki do Gliwic na badania 🙂 i zobaczymy co dokładnie dzieje się z tymi kolankami 🙂
wątek zamknięty
quanta - pewnie będę nudna, ale Skwarek wygląda super. Nawet nie tyle wygląda co rusza się całkiem inaczej. Motoryka miodzio, zad pracuje, lekki przód - ogromna zmiana  👍

A ja po dzisiejszym terenie przekonałam się po raz kolejny jak fantastycznego mam konia. Nie chce się wierzyć, że Rudy jest synem Weltmeyera 😁 Co więcej, tereny na dobrze ujeżdżonych koniach to jest to co lubię najbardziej. Ani na chwilę nie znika mi banan z twarzy  😁

dorzucam jeszcze nielegalnie zdjęcie, ale tak mi się podoba, że nie mogę się powstrzymać. Z MP
wątek zamknięty
tulipan - nie chcesz też ujeździć mojego do terenów?  😁 Bo mój jak wjeżdża na te cudowne wały, to pyta bez ogródek - galopka czy piechotka? ;-)
wątek zamknięty
darolga - nie wiem czy bym przeżyła z twoim w terenie 😁 Dużo czasu mi zajęło ogarnięcie Rudego, ale warto było bo uwielbiam to. A galopem po tych wałach to  💘  😎
wątek zamknięty
Moja Eneidza przeszła dziś samą siebie. Robiła takie słodkie minki przy czyszczeniu, że postanowiłam to uwiecznić, więc poszłam po aparat, moja kobyła była już tak znudzona, że zaczęła ziewać. No to ja zdjęcie, a automat mi się popsuł i mówię do niej: zrób tak jeszcze raz i ona zaczyna znów ziewać i tak w kółko. 😉 Ziewająca Eneidzia. 😉

A chodzi tak cudownie, że nie mogę normalnie!  🏇
Szkoda, że zdjęć z jazdy nie mam, bo u nas na hali wychodzą beznadziejnie... ;((
wątek zamknięty
gryglodor, ale Ci zazdroszczę pobytu nad morzem! 🙂 Kiedy termin wyźrebienia? Kiedy wpadasz do Ozorowic? 🙂😉
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
30 października 2011 21:00
darolga :wysmiewacz22:  rozwaliłaś mnie, jakbym słuchała o moim  💘 Swoją drogą obiecywałaś zdjęcia i cisza  🤬  A wiesz może co u Siwej?
tulipan klaaasa  😜
Aversis kuurcze kurujcie się szybko!  :kwiatek:
juliadna brzmi strasznie, dobrze, że Ci się nic nie stało.
Lov dobrze że się wszystko dobrze skończyło i znów jesteście z Ontario razem🙂
A ja znalazłam filmik z pierwszych zawodów za czasów jak Rudy już był mój, po raz 100000 łezka mi się w oku kręci jak go oglądam 🙂
wątek zamknięty
rtk wyjechałam na 10 dni! toż to normalnie szaleństwo w biały dzień! 😉 a wracam dopiero 6.11, więc myślę, że wtedy przyjadę. na razie tato dzielnie sprawuje pieczę nad Banitką. 😉
Lov śledziłam Waszą historię od dawna i strasznie, strasznie cieszę, że Wam się udało!
wątek zamknięty
gryglodor, to pozdrów ode mnie morze  😍
wątek zamknięty
rtk o ile tam dotrę to pozdrowię, bo na razie ciągle w stajni siedzę, nie mogę się Siwą nacieszyć!  😅
wątek zamknięty
tulipan -  😁 oj tam oj tam, Korab jest po prostu ekstrawertykiem, to takie bananowe dziecko - jak się cieszy, to mówi o tym całemu światu  😁 No, wały są genialne, ale jak pierwszy raz pojechałam - to skręciłam w prawo i tak sobie galopujemy galopujemy, piąty bieg jak nic, a wręcz turbo załączone, a tu nagle zonk - koniec wału  🤣  I wtedy poznałam co to znaczy siła odśrodkowa, kiedy Korab postanowił zadriftować  😁

gryglodor - Siwa wygląda super, kiedy termin? Ale ładna stajnia, tak poza tym!

Zu - haha, przynajmniej nie jest nudno z takimi łobuzami, nie? :-D  A bo jakoś tak nie było okazji do zdjęć, kurczę, ale coś się postaram na dniach może. Mam nadzieję, że będę mieć w końcu coś z roboty, kucynka zaczyna naprawdę fajnie pod tym siodłem wyglądać. Siwa ma się całkiem rześko, wagowo też nienajgorzej i chyba nie pracuje aż tak ciężko w tej rekracji - no ale jednak. Chciałabym ją w końcu mieć u siebie - może kiedyś, kto wie.
wątek zamknięty
darolga, rtk termin na 15 czerwca. ale Siwa wygląda jak pączuś już. 😉 i wgl zmieniła się bardzo.
darolga a jak tam Korabski? 😉)
wątek zamknięty
Averis, świat się wali, Karo na zdjęciu! 😀
wątek zamknięty
gryglodor - szybko zleci! Hihi, okrąglutka to ona się dopiero zrobi, Kochana  😁  Korabski super, sporo ostatnio zaprogresował, dobrze galopuje. Generalnie z roboty na robotę robi się fajniejszy, do tego stopnia, że zaczynamy już pracować nad trudniejszymi elementami jeśli chodzi o deptanie kapusty i chyba niedługo uda mi się go pootwierać w kłusie, co w jego przypadku jest naprawdę rzeczą trudną.
wątek zamknięty
Lov gratuluje! dawaj jakieś foty 🙂
Atamanka muszę przyznać, że Arek to jeden z moich ulubionych koni na revolcie  😀

a my powoli wracamy do normalnych jazd i usiłujemy zgubić brzuchy. Oczywiście nie wychodzi to ani mnie, ani Kajtkowi  😂

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.