Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

ae ojej nie spodziewałam się, dziękujemy :kwiatek: Gdzie macie te brzuchy do zgubienia, bo nie widzę? Bardzo fajnie wyglądacie! Właściwie to ile Kajtek ma wzrostu? Nieduży się wydaje 😉
wątek zamknięty
wbrew pozorom brzuchy są  😁 a Kajtuś ma ok. 150, malutki jest. Ciągle słyszę, że jestem na niego za duża  👀
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
31 października 2011 08:47
ae wcale nie jesteś na niego za duża!
Według mnie wyglądacie idealnie  😉
wątek zamknięty
ae gdzie tam za duża, jest akurat 😉
wątek zamknięty
ja ma od rana radochę i muszę się pochwalić  💃

może to głupie, ale jakoś podłapałam nową falę uczuć do kobyły, taką na lajcie... może się starzeję...  😍

o świcie wpadłam do stajni przed pracą i zastałam babę z nosem w sianie i miną - ja tu jem, daj mi spokój...  🤔wirek:

zupełnie relakacyjnie wzięłam ją na kwadrans na stępa pod siodłem, właściwie w stroju moim nie do jazdy, bez zacięcia na cokolwiek, ona na kantarze sznurkowym...

i OMG   😲 miałam super fun, ona też jakby bawiła się tymi zakrętami od liny i miała super nastrój, ciągle ją drapałam po szyi i śmiałam się jak przygłup, jeszcze zrobiła a'la spina hehe  😅

nie wiem czy mam się cieszyć, że po wieeelu latach zakurzonych, nieużywanych sznurków pamięta jeszcze z czym to się je, czy martwić, że chwila zabawy w naturala w zamierzchłej przeszłości, była dla niej tak traumatycznym przeżyciem, że odcisnęła się w pamięci  😵
albo po prostu kobył na stare lata rozwinął się umysłowo i zaczął używać wszelkich pokładów wiedzy swego ptasiego móżdżku  😁

po powrocie do boksu nastawienie jej się zmieniło o milion procent - była cała "uhahana", morda jej się śmiała i chciała iść ze mną do pracy  😜

optymistycznie nastawiła mnie na 11h w robocie  🥂

edit. - raju, mój szef nawet stwierdził, że widzi, że mam dobry humor...
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
31 października 2011 10:03
Jesteśmy, jestem 🙂

Powiem wam, że gdybym tam została o kilka dni dłużej wydałabym fortunę na chusteczki bo na widok tych koni człowiek zwyczajnie i normalnie zaczyna się niekontrolowanie ślinić !
Chciałam bardzo podziękować Quancie za zabranie mnie tam, bo doświadczenie naprawdę niesamowite.
Te konie, te stajnie, Ci ludzie, ten profesjonalizm !...  😍

Niestety też nigdy nic już nie będzie takie samo, na wszystko będę odpowiadać "widziałam i macałam [ 😀 ] lepsze".
Jak Ci się podoba mój koń? - widziałam lepsze.
Fajny ma stęp ? - widziałam lepsze.
Fajna przydomowa stajnia ? - widziałam lepsze.
i tak dalej i tak dalej... i tak aż do końca życia dalej...  😵

Na razie idę spać, bo nasza podróż do Polski zaczęła się wczoraj o 17, a ja własnie dotarłam do domu ale wrzucę wam jednego cukiereczka, ze zdjęcia które wyszło na tyle, że nie muszę go obrabiać 😉

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
31 października 2011 10:12
nine, ciasteczko!  😜 zazdraszczam wypadu 😉 i czekam na większą fotorelację.
a zdradzisz coś, czy quanta wróciła 'sama' czy z jakimś kopytnym?  😎
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
31 października 2011 10:37
nine, na początku myślałam, że to Skwarek 😀
wątek zamknięty
Nine zazdroszczę!
Endurka super się to czyta 🙂 W ogóle mam wrażenie, że najfajniejsze chwile z koniem to są właśnie te na spontanie, bez żadnej spiny i wygórowanych oczekiwań... Super 🙂
wątek zamknięty
Libella dokładnie tak jest!
A najczęściej człowiek się o tym dowiaduje, dopiero gdy zwierzak jest chory  🤦
jak dziś pamiętam jaki osobisty sukces osiągnęli przy okazji kontuzji Korabscy  😁
wątek zamknięty
nine, niesamowity koń 🙂 tam pewnie wszystkie były niesamowite, nie? 😀


Jestem szczęśliwa 😀 wracam do jazd po prawie półrocznej przerwie i mam pod opieką takiego Siwego "maluszka" 😉 :
wątek zamknięty
nine on jest niesamowity  😍 Powinien tu być zakaz wstawiania zdjęć takich fajnych koni bo potem zamiast całować swojego po kopytach tęskno mi do takich maszyn  🤬  😜
Jak już odeśpisz to prosimy o dokładniejszą relację  :kwiatek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
31 października 2011 17:06
nine, ciasteczko!  😜 zazdraszczam wypadu 😉 i czekam na większą fotorelację.
a zdradzisz coś, czy quanta wróciła 'sama' czy z jakimś kopytnym?  😎

Już na poprzedniej stronie napisałam, ze jest kilka typów aczkolwiek przyczepa za nami nie jechała 😉
nine, na początku myślałam, że to Skwarek 😀

Bo faktycznie bardzo podobny z odmian i maści, no i ciutek z główki 😉

Libella
- sama sobie zazdroszcze ! 🙂
nine, niesamowity koń 🙂 tam pewnie wszystkie były niesamowite, nie? 😀

One były zjawiskowe, piękne, zatrzymujące mózg... ja łaziłam i wydawałam z siebie niekontrolowane piski i westchnięcia. Nawiasem mówiąc baaardzo atrakcyjna byłam z tą kapiącą śliną i rozdziawioną paszczą 😉
Frania - Ja się boje, że mnie się już "zwykły" koń nie spodoba !
wątek zamknięty
nine, zazdrość mnie zżera i pożera w całości. Zapewne ja ciągnęłabym swoją szczękę kilka metrów za sobą na Twoim miejscu 😉 ale to musi dawać powera nie? Tak napatrzeć się na ten full profesjonalizm, piękne konie, tych jeźdźców.
wątek zamknięty
Zu  :kwiatek:
nine - czekam na fotorelacje  😎
wątek zamknięty
Endurka, cieszę się bardzo, przyda się wam zastrzyk nowej energii! 🙂

fin, też mi maluszek 😉 pewnie ze 170 conajmniej? kto to, co to?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
31 października 2011 23:52
Szczerze mówiąc bardziej komfortowo bym się czuła by Quanta opowiadała o tym wszystkim, bo to jednak jej wycieczka, a ja jedynie robiłam zdjęcia 😉 nie chce napisać za dużo, czy za mało, poprzestawiać nazwisk, imion koni czy miejsc 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 listopada 2011 08:43
nine, to chociaż zdjęcia. pozwól też innym mieć ślinotok 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
01 listopada 2011 09:02
Właśnie się zaczynam produkować w wątku o aukcjach razem ze zdjęciami 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 listopada 2011 09:33
galopada co niuńkowi było🙁?
atamanka wyładniało Ci według mnie konisko 🙂
nine super widok 😀 jest na czym oko zawiesić

A my dalej bawimy się w ciągłe lonżowanie i pochłanianie jak największej ilości objętościówki.
wątek zamknięty
incognito hmm czy ja wiem, czy wyładniał? Fajnie to on wyglądał jakoś tak z miesiąc temu jak pracowaliśmy, teraz znów trochę mięśni zgubił. Ale dziękujemy 😉
wątek zamknięty
😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
wątek zamknięty
Dobry dzień wszystkim, możemy się dołączyć do wątku? 😉
Ale macie śliczne dzieciaczki, tylko pozazdrościć!
wątek zamknięty
zarzucam Was zdjęciami rekonwalescenta w obiektywie Kasi Kluby  :kwiatek:




wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 listopada 2011 13:03
Forta czwarte cudo  😉  😎
wątek zamknięty
Patrzę za okno na tą obrzydliwą pogodę i zebrało mi się na wspomnienia..



Niedługo znowu będzie biało, na pewno się cieszycie  😎





Ah, koń mojego życia  😍
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
01 listopada 2011 19:49
Quendi, a co z Bartkiem teraz? Masz jakiś kontakt z właścicielami?
Forta, wow, szał ciał i uniesień :

A ja się pochwalę, znalazłam już nową stajnię dla Czekoladowego 😅 za napawdę przyzwoitą kasę, z wielkim pastiskiem, i w ogóle och i ach 😅 co prawda jakieś 30 km ode mnie,ale znajoma ma tam konia, i naprawdę będzie miał tam mea dobrze 😉 ufff, w listopadzie się w końcu do mnie los uśmiecha 😉
wątek zamknięty
Quendi, brrrr jaka postawa podsiebna a mogło być cudo foto- za to trzecie jaka para z uszu aż idzie!

U mnie w stajni jak się okazało, mamy z Piorkiem najlepszy tereny EVER 😍
wątek zamknięty
Juliadna, Lov dzięki  :kwiatek:

nadeszła dziś wielkopomna chwila, bo dałam z Wróbla na beret. Morał z tej historii jest taki, że jak się jeździ na oklep, przykryta derką, to nie należy czytać gazety i bawić się telefonem jednocześnie oraz że polary eskadrona są bardzo wytrzymałe  😉
wątek zamknięty
Burza, Duży Siwy (wszyscy tak mówią, bo jego prawdziwe imię jest dziwne) ma między 175 a 180cm i jest uroczym 9-cio letnim pluszakiem 🙂 Będę na nim jeździć dwa razy w tygodniu, na zasadzie współdzierżawy 🙂

Forta, ostatnie jest piękne! 😀

Quendi, ja się cieszę, że będzie biało 😀 na kim teraz jeździsz?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.