Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
05 listopada 2011 17:38
maleństwo, cieciorka, dzięki 🙂

Raven, boskie zdjęcia
Cierp1enie, super zmiana.

Ja po dłuuuugich oczekiwaniach dostałam w końcu zdjęcia od brata, jeszcze z wiosny, więc wstawiam dwa


i rodzinnie
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 listopada 2011 09:01
Drugie urocze😉

Wczoraj byłam z moim M na łyżwach i mam takie oto zdjęcie😉
w ogóle super było😀
No ja tez wreszcie wyciągnęłam K. na spacer bo była pięk pogoda. Wiec wzielismy aparat.

Od razu mi sie przypomniały rodzinne rejony  🙂




niestety buty nie były stworzone do wchodzenia wyżej






a innym razem dla odmiany wrzuce kompilacje moich głupich min-to mi wychodzi najbardziej a sama miałam głupawke i bardzo dobry humor 😜
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
07 listopada 2011 09:10
Nat, bardzo piękne zdjęcia.
My również korzystaliśmy wczoraj z piękna jesieni, więc wrzucam psie i końskie.







yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 listopada 2011 09:41
Nalle- to Twoje najpiękniejsze zdjęcia, wyglądasz bosko!  😍
Nalle, wow, na pierwszym zdjęciu wyglądasz zjawiskowo!! Pięknaś po prostu 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
07 listopada 2011 10:36
Nalle, jestes podobna do Dworcika, 😀 Pieknie! 🙂
Nat, ale jestes szczuplutka! 😍
Horciakowa, drugie zdjecie przeswietne! Rodzinne, oby tak bylo nawet gdy maluszek podrosnie! :kwiatek:
Nalle - wyglądasz świetnie! Zazdroszczę pięknych, gęstych włosów 🙂
to może i ja się pokażę 🙂 Zdjęcia robione przed ślubem siostry 🙂 Ja ta po lewej 🙂
Drugie zdjęcie śmiesznie złapane 🙂😉
Nalle wow  😀 jakoś tak inaczej
Nat ale figurka  😀

Sobotnia impreza  😎

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 listopada 2011 13:51
Gdzie widzisz baffinko ta jej firgure? Nie chce się kłócić, ale ja na zdjęciach widzę tylko wysokiego chudzielca, a nie kobieca figurę, ale co kto lubi😉
Monika-masz ładną buzię😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 listopada 2011 14:09
Dziękuję za miłe słowa, dziewczyny. Również jestem bardzo zadowolona z tych zdjęć.  :kwiatek:

Gdzie widzisz baffinko ta jej firgure? Nie chce się kłócić, ale ja na zdjęciach widzę tylko wysokiego chudzielca, a nie kobieca figurę, ale co kto lubi😉

Baffinka nie pochwaliła kobiecej figury, tylko figurę po prostu - świetną również moim zdaniem.
Trudno nie wrócić do tematu kompleksów przebijających z tego, co piszesz, ale było to już chyba wałkowane zbyt wiele razy.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 listopada 2011 14:30
180cm wzrostu i rozmiar 34 to jednak nie moje marzenie moje 170cm i rozmiar 36 mi wystarczają 😉 no tak trzeba rozdzielić "figurę" a figurę, tu Ci muszę przyznać rację 😉 Tobie może się coś podobać, a mi nie musi i mam prawo powiedzieć o tym czego niektórzy chyba nie umieją przeboleć.
Averis   Czarny charakter
08 listopada 2011 14:30
incognito, wszystko ok? Bo to, co piszesz jest....dziwne. Szczęśliwi, świadomi siebie ludzie nie szukają miejsca, by wbić szpilę innemu człowiekowi pod przykrywką 'wyrażania własnych opinii'. Niestety dla Ciebie- każdy psycholog Ci to powie.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 listopada 2011 14:34
Owszem wszystko ok, ale wkurza mnie już to naskakiwanie na mnie tak samo jak w wątku top-model gdzie stwierdziłam,że Oliwia ma okropna buzię to wszystkie się na mnie rzuciły i stwierdziły, że mam kompleksy-no tak jak tylko jestem na "nie" to od razu znaczy, że mam kompleksy. Pomijam już fakt, że im dłużej oglądam top-model i patrzę na tą Oliwie tym bardziej mi się jej twarz nie podoba.
No to ja, tak inaczej 🙂 Bardzo inaczej :P  😡 😡
takie wakacyjne 🙂


incognito troche sie wbilas w bledne kolo😉 z jednej strony piszesz ze takie masz zdanie i masz prawo je wyrazic. ano jasne ze tak🙂 tylko ze tym torem myslac - innym moze sie twoje zdanie nie podobac i tez maja prawo to wyrazic😉 z innej beczki: istnieje jeszcze cos takiego jak takt🙂 nawet niepochlebna opinie mozna wypowiedziec tak konstruktywnie, zeby kompletnie nikt nie mial sie do czego przyczepic🙂
agaleon modelingujesz czy misskujesz?😉
Nalle moje piękne to co powiedzieć o Twoich 😀 powiedz mi jak Ty ogarniasz takie bujne włosy? bo moje jak prostownica nie pójdzie w rych albo nie ogarne spinkami to mi działają na nerwy 😀iabeł:

Dziewczyn wszystkim dziękuje bardzo 😡 :kwiatek:

incognito
widzę tylko wysokiego chudzielca

niestety ja mam skromne 166cm. Jednak jak na moje chude gabaryty nie uważam że mam aż taką złą figure: 86-59-85 nie powala ale dekolt w bluzce ma na czym leżeć, siedzieć też na czym mam.

chudzielca ale za to kobył jak sie cieszy jak wsiadam, chłopa ma wiecej miejsca w łóżku 😂 😂

a tak reasumując...nie warto poruszać tematu i ciągnąć dyskusji-widocznie innym to pomaga, niech i tak będzie.  mnie osobiście nie rusza:jogin:

Agaleon  a sio z tym zdjęciem 🤬 bo też wyglądasz zgrabnie no i ten  😅brzuszek
180cm wzrostu i rozmiar 34 to jednak nie moje marzenie moje 170cm i rozmiar 36 mi wystarczają 😉 no tak trzeba rozdzielić "figurę" a figurę, tu Ci muszę przyznać rację 😉 Tobie może się coś podobać, a mi nie musi i mam prawo powiedzieć o tym czego niektórzy chyba nie umieją przeboleć.

Ale to nie są wybory miss polonia, a Ty nie jesteś żadnym ekspertem, więc Twoje zdanie nikogo tu nie interesuje. A to "prawo do wyrażania swojego zdania" nie powinno przysłaniać taktu i odrobiny dobrego wychowania. Ciekawe czy na żywo byłabyś taka odważna do wytykania innym wad i niedoskonałości w wyglądzie  😂
incognito, Jasne, że masz prawo, ale.... mówisz to w taki sposób, że gdybym to ja była na miejscu Nat, prychnęłabym na Ciebie i odwróciłabym się bez słowa czując się obrażona. 😉 Nie chodzi o to, że nie masz mieć własnego zdania i iść za głosem tłumu, ale o to, żeby swoim wyrażaniem własnego zdania nie robić ludziom przykrości... Faith ma rację - istnieje jeszcze coś takiego jak takt. Można było powiedzieć np. "Nat, a nie jesteś trochę za chuda? Mnie się nie podobają takie figury". Brzmi lepiej, prawda?

Agaleon, No właśnie, co to było? Pokaz mody czy jakieś wybory miss Gdańska ? :P

Horciakowa, Rodzinne jest faaajne!

edit: zmiana osoby o którą w dyskusji chodziło. 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
08 listopada 2011 15:16
Ale to nie o Nalle ta dyskusja... 😉
nic z tych rzeczy :P tu akurat z przyjaciółką tańczyłyśmy 🙂
incognito dziękuję  :kwiatek:
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 listopada 2011 16:16
Ale to nie o Nalle ta dyskusja... 😉


Gdyby mnie miało to dotyczyć, chyba bym machnęła łapą - zresztą w jakimś innym wątki o za chudych nogach też niegdyś usłyszałam.  😉
Aaaaa, przepraszam, przepraszam. Już myślałam, że o Nalle chodzi, a to Nat! No, widzi lud, i tu na "N" i tu na "N" i tu figura szczupła i tu. 🙂 Pomylić się idzie. 😁 To zmieniam 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
08 listopada 2011 16:55
niestety ja mam skromne 166cm.

Ile?! :o :o  Aż 2 razy zerknęłam na zdjęcie, bo nie dowierzam. Dziewczyno, jakie Ty masz długie nogi!! przy takim wzroście!!!!
Incognito - dokładnie tak jak Nalle Ci napisała- absolutnie nie napisałam że jest to kobieca figura! Kobiecą to przykładowo mam ja- krągłości tu i ówdzie. Lubie swoją figurę, ale czasami zazdroszcze takim bardzo szczupłym dziewczynom jak np. Nat. I to tyle na temat  😎
cieciorka   kocioł bałkański
08 listopada 2011 18:31
Scottie, a co ma wzrost do tego? 🤣
długie, bo długie, ale to kwestia proporcji, nie wzrostu 🙂
Nalle, na tych zdjęciach nie widać żebyś miała za chude nogi
No niestety mam skromne 166. a szkoda bo chcialbym miec 170 nie wiecej. :-D
co do moich nog to juz nie zartujcie. 😉 naprawde nie sa slugie. akurat do mojego wzrostu- moze to kwestia zdjecia i chudych nog. ;-)
Sankaritanina no i jeszcze dwie blondyny:-P
baffinka specjalnie nie ma czego jak kazda obca osoba uwaza Cie za anorektyczke a zkolei znajomi sie smieja ze tyle je i gdzie to idzie. do tego jak odstawiam slodycze i zamieniam na owoce oraz rezygnuje z kolacji nr 2 po 22 to schodze do wagi 45 😵
I tak jak napisalas to tyle na ten temat i koniec offa 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 listopada 2011 18:43
Nalle, na tych zdjęciach nie widać żebyś miała za chude nogi


Na tych zdjęciach jest mnie 4kg więcej niż na tamtym, o którym była mowa.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się