Wrocławianie :))

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 listopada 2011 08:57
moje ukochane 😜
Uczyłam Bombal robić dziubek 😁
to, fakt, ze bombal absolutnie dziubka robic nie umie. jest chyba za malo slitasna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2011 09:02
Zairka to bardziej kaczorka robiła. Katija powinna uczyć jak robić dziubek 😀
tak, ja jestem wystarczajaco switasna!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 listopada 2011 09:13
Zairka to bardziej kaczorka robiła. Katija powinna uczyć jak robić dziubek 😀

to był dziubek z uśmiechem 😂
super było, dzięki dziewczyny 🙂
Cieszę sie że fajnie się bawiliście🙂 I żałuje ze nie byłam 🙁
niestety przyniosłam jakiegoś wirusa z roboty i rozłożyłam się 🙁

JARA masz rację następnym razem Sphinx 😀
Czyli następnym razem generalnie nie idziemy sie najeść tylko napatrzeć😉?  Ja jestem za 😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2011 13:41
Czyli następnym razem generalnie nie idziemy sie najeść tylko napatrzeć😉?  Ja jestem za 😅


W Sphinxie i można się najeść i popatrzeć :P
ja tam jednak optuje za tym, zeby w wyborze lokalu kierowac sie pewna odlegloscia od scislego centrum (parkowanie) i mozliwoscia posadzenia nas przy jakims sensownym stole. noo i moze jeszcze rozgarnieta obsluga, bo ta nie byla  🙄
to, fakt, ze bombal absolutnie dziubka robic nie umie. jest chyba za malo slitasna.

"Ci, których imienia nie wolno wymawiać" chyba mają odmienne zdanie 😎

tak, ja jestem wystarczajaco switasna!

Muszę z Tobą więcej poprzebywać, żeby móc jednak stanąć na wysokości zadania 🤣
JARA ale kto by tam jadł jak można patrzeć😉
katija zdecydowanie naszym głównym kryterium powinna być obsługa. Pani z pks'ami nie ogarniała bomby w ogóle...
Muszę z Tobą więcej poprzebywać

dooobra  💘

Vuko pani z pksami zostala posadzona przez ciebie o bycie mezczyzna  😁
Te pksy mnie zmyliły. No i jeszcze to jak przeżuwała... koszmar jakiś. Dałabym sobie rękę uciąć, że to facet. I bym teraz, k***a, nie miała ręki! 😁
obsługa z tych mocno powolnych, cóż zrobić 😉 Mocno przerażone były, ale kto by nie był na nasz widok  😁
A ja się wtrącę w sam środek dyskusji 😀- jaka pizzeria we Wrocku jest naprawdę godna polecenia? Prócz Pizzy Hut? 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 listopada 2011 20:29
Polecam Piccolino na Jabłecznej, w sumie Mam(m)a Mia też ma dobrą pizzę  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2011 20:56
A ja się wtrącę w sam środek dyskusji 😀- jaka pizzeria we Wrocku jest naprawdę godna polecenia? Prócz Pizzy Hut? 😀


Planet Pizza na skrzyżowaniu Drukarska/Kamienna, ale cenią się tam.
pizzeria bravo na pl. grunwaldzkim, pyszna pizza hawajska  🍴
Farina na biskupinie.
Kiedyś na Więziennej była dobra pizzeria, taka z pizzą robioną rzeczywiście jak te włoskie. Tylko że tam są 2 knajpy z włoskim żarciem i ja nigdy nie wiem, która to jest ta co ja lubie...ale chyba Amalfi.

Lubię też Pizze Party, ale to taka żeby sobie zamowić do domu jak sie nie chce gotować czy tam na impreze. Ale jak na taką pizze na telefon naprawde smaczna.
Jeszcze Da grasso może być.

Bravo ja akurat nie lubię. Pizza Station też nie. I większości innych :P Tzn zjeść zjem, ale nie jest to coś co dla mnie rzeczywiscie mieści się w pojęciu 'pizza'  😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2011 21:33
Da Grasso to według mnie najgorsze ścierwo.


😉
W sumie to nie byłam tam wiele lat, ale kiedyś mi smakowało to co jadłam. Możliwe, że teraz sa gorsze. Albo, że byłam tak głodna, że smakowała mi tak czy tak ;P
Ja byłam w Pizzy Hut w Magnolii i pizza była ok, ale nie porywała 😉
Dla mnie pizza musi mieć to "coś" 🙂
Słyszałam że w Da Grasso na Grunwaldzie jest smacznie, ale to opinia jednej osoby...
PS. My z TŻ lubimy zjeść na ostro, ale też w jakichś granicach rozsądku, żeby nie powypalało nam trzewi 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 listopada 2011 21:43
da Grasso baaaardzo się popsuło  🤔 pamiętam, że rok temu Da Grasso miało dobre jedzenie na Sienkiewicza i na Psim Polu ... ale to rok temu .. ale najlepszą pizzę jaką jadłam to pizza w Kłodzku - Biesiadowo  😜 obłędna, a knajpa wyglądała .. baaaaaardzo mizernie ... a pizza .. ciągnący się ser  😜 itd itd ... we Wro są 2 oddziały biesiadowa .. ale te ... są TOTALNĄ porażką  🤔
Najlepsza pizza jaką jadłam- Złoty Stok- "Palermo"  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 listopada 2011 21:57
A warszawiacy zazdroszczą nam spotkania i montują swoje 😀
Haha! Marny Wrocław przebił stolicę! Tak ma być 😅
W Da Grasso na Sienkiewicza zdarzało mi się jadać i nie narzekałam, ale potem był długo remont, a teraz mi nie po drodze 😉
Najlepsza pizza, jaką jadłam- pizzeria w Jelczu-Laskowicach  💘  Idealne ciasto i kapitalny sos czosnkowy (chyba robią go na miejscu, bo nie smakuje, jak te z butli dla gastronomii, ma kawałeczki czosnku- pyyyycha)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się