sklepy internetowe

majeczka   Galopem przez życie!
12 stycznia 2012 19:24
Czy Equishop czasami odpisuje na maile?? Zrobiłam zakupy na dużą kwotę, zapłaciłam przelewem i cisza ani me ani be. Nie wiem czy przelew doszedł, kiedy wyślą paczkę, nic kompletnie, napisałam maila też zero odezwu. Myślałam ze to poważny sklep ale jak widać jestem w błedzie. Ciekawe czy i kiedy dotrze paczka...
Czy Equishop czasami odpisuje na maile?? Zrobiłam zakupy na dużą kwotę, zapłaciłam przelewem i cisza ani me ani be. Nie wiem czy przelew doszedł, kiedy wyślą paczkę, nic kompletnie, napisałam maila też zero odezwu. Myślałam ze to poważny sklep ale jak widać jestem w błedzie. Ciekawe czy i kiedy dotrze paczka...


Nie piszą i nie informują o zmianach statusu, ale paczki dochodzą szybko (jesli towar jest dostępny).
majeczka   Galopem przez życie!
12 stycznia 2012 19:45
Nawet jak się ktoś pyta czy przelew doszedł? Kiedy wyślą itd? To chyba jest nie fair wobec klienta, bynajmniej z mojego punktu widzenia nie jest to jakiś duży wysiłek
Z tego co pamiętam ostatnio mi nie odpisywali. Mi to nei pasuje, bo lubię być informowana na bieżąco, ale poza tym nie mogę narzekać.
agull   Dążąc do celu
13 stycznia 2012 14:28
plus dla oksera
+ plus dla www.gnl.pl

aczkolwiek mogliby wysyłać też poczta a nie tylko kurierem, przy drobnych zamówieniach lepiej by sie wychodzilo, bo np. kupujac taką siatkę na siano, to moznaby ja wysłać listem za 5 zł a nie kurierem ktory kosztuje tyle co i siatka.
majeczka   Galopem przez życie!
13 stycznia 2012 16:35
Ja ostatni raz robie zakupy w Equishopie, kolejny dzień i ani pół maila... nie wiem co się dzieje z pieniędzmi które wysłałam, co z przesyłką, żenada jak dla mnie, nikt nie odpisuje

edit. przed chwilką otrzymałam telefon z equishop. Dziękuje, siła re-volty jest wielka :kwiatek:
Duży plus dla sklepu Atos ; http://www.atos.sklep.pl/ Kupowałam tam wysłodki -bardzo szybko doszła 1 paczka, na druga trochę czekałam,  bo nie było w magazynie. Transport za darmo 😀
Niestety ATOS już nie ma darmowej wysyłki, jedynie do 100km od Szczecina  🙁
A szkoda.
Wieeeelki minus dla dodson&horrel

Wysłałam zamówienie - doszła część bez wysłodków.
Nie poinformowali mnie, że nie mają tylko zwrócili kasę na konto.
Po iluś tam dniach mail, że już mają i czy che zamówić... wchodzę do sklepu, zamawiam a tam nowa, wyższa cena.
Nie dość, że to bezczelne, bo jednak zamawiałam towar w niższej cenie- mogli napisać jak nie mają, to teraz dwa razy płacę za przelew, niby grosze ale zawsze. I ile certolenia, trzeba było po prostu dosłać brakujący towar i już, nie wspomnę o jakimś kontakcie z informacją na czas.
żaczkowa   gone with the wind
13 stycznia 2012 22:02
siwaaa, no nie, o planowałam zamawiać za 2 tygodnie  😤

może się upchnę na darmową wysyłkę Pavo...
czy ktoś kupował w tym sklepie? jakieś opinie?
http://konie.sklep.pl/
"go horse"
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 stycznia 2012 10:19
Fantazja - ja tam kilka rzeczy kupowałam i jak najbardziej polecam. Mają duży wybór towaru i - nawet jak czegoś nie mają na stanie - szybko sprowadzą. Kilka razy przed kupnem dzwoniłam dopytać i nigdy nie miałam problemu ani z kontaktem ani z uzyskaniem informacji na temat produktu. Pan zawsze coś doradzi, wyrazi swoją opinię... 🙂 Wysyłka szybka, wszystko pełna profeska. Kupuj śmiało 💃
taggi, dzięki  :kwiatek:
+ dla HorseStyle
naprawde szybka wysyłka
Wielki + dla:
www.e-equus.pl
Wysyłka ekspresowa - zamówiłam w niedziele, w poniedziałek wysłano, a we wtorek paczka była już w moich rękach. Bardzo miły kontakt, jestem zadowolona 100%.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
19 stycznia 2012 08:35
denerwuje mnie KOŃSKIE ZDROWIE. 5 stycznia zamowiła paszę. i czekam. i czekam. napisałma w poniedziałek, odpisali, że już wysyłają i ze bedzie u mnie we wtorek. czekam 👿
wielki plus dla:  www.e-horse.pl  zawsze miło, sprawnie, szybko 🙂    :kwiatek:
Czy Stefanidis nadal ociąga się z realizacją zamówień? Ktoś z Was zamawiał od nich może ostatnio?
znajoma czeka na opłaconą paletę ściółki....i czeka...
Czardasz, to może poczekać, bo znam takich, którzy czekają sobie od czerwca właśnie na ściółki :/
Miała być zaraz na początku stycznia dostarczona....no to pięknie. Przekażę w takim razie żeby tam zadzwoniła.
ovca   Per aspera donikąd
23 stycznia 2012 10:43
Miałyście jakieś problemy ze sklepem dobry-koń? tydzień temu wysłałam zamówienie i przelew, w piątek napisałam maila czy przelew doszedł- do dziś żadnej odpowiedzi.
Wiem, że to sklep jednej z forumowiczek, czytałam same pozytywne opinie, tymbardziej jestem zdziwiona brakiem odzewu... 🤔wirek:

EDIT: wszystko się już wyjaśniło, małe zamieszanie było 😉
zadzwon albo lap wlascicielke na gg-ja sie z Nia bez problemu kontaktuje,wlasnie ustalamy szczegoly zamowienia🙂
ovca ja miałam problemy z kontaktem mailowym i bardzo mnie to zniechęciło do dobrego konia.
od 3 miesięcy czekam na info w sprawie zamówionego czapraka. dobrze, że zapłacić miałam przy odbiorze  🙄
+ dla gnl.pl
Przynzam, że ze względu na moje obawy co do tego sklepu wybrałam paczkę pobraniową - okazało się, że zamówienie dotarło przed czasem 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
23 stycznia 2012 17:31
bardzo duży [b]+ dla[/b] SJ konik.com
Jak zawsze bardzo dobry kontakt, szybko i sprawnie 🙂.
Gdzie w internecie kupię dutkę ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 stycznia 2012 17:59
W pasi koniku chociażby http://pasi-konik.pl/pl,product,10776361,hkm,dutka,drewniana.html

Dzięki, właśnie drewnianej szukałam 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
23 stycznia 2012 18:09
Ma ktoś kontakt z Jarpolem ?
Dzwoniłam chyba z 4 razy  piątek nikt nie obierał, napisałam maila , wiem że może nie mieć czasu na odpisywanie na razie ale zależy mi na czasie i bym chciała wiedzieć czy ktoś sie może ostatnio z tą firmą kontaktował : D
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się