Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

kupisz mi ?  😁

jak gdziekolwiek są tzn że u siebie też znajdę 😉

dzięki  :kwiatek:
cieciorka, może to był "Merlin" produkcji hallmarkowej (1998 r.)? Dwuczęściowy, z Samem Neillem.
Cezarencja, jakbym do ciebie wysyłała, to świeże by już na pewno nie były:P
cieciorka   kocioł bałkański
06 lutego 2012 23:14
abre, tak, dzięki!
W jakim programie mogę pozbyć się wstępu z piosenki? chodzi mi o takie gadanie przed kawałkiem, co polecacie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 lutego 2012 12:48
Pytanie dosyć nietypowe: Czy na Czersku(tym obok Góry Kalwarii, z zamkiem, w woj. mazowieckim- bo jest drugi w pomorskim) można wynająć gdzieś pokój na jedną noc? Jakiś hotel czy coś...? 🤔 Wujek google nic mi nie wypluwa(albo najprawdopodobniej ja nie umiem szukać...)
czy operator komórkowy może odrzucic moj wniosek o przeniesienie numeru do innego sieci? z jakich powodow?
Help! Ktoś ma kuchenkę indukcyjną mastercook? Na jednym palniku pokazuje mi się P i po tej stronie palniki nie chcą grzać...  🙇
szepcik, to znaczy, że grzejesz na turbodoładowaniu 😉 Z tego powodu palnik będący na tym samym kabelku nie dostaje odpowiedniej ilości mocy. Gotuj krzyżowo. Względnie jak zmniejszysz moc do piątki możesz spokojnie gotować na obu po tej samej stronie. Palnik może "cykać", tzn moc będzie mu się załączać falami, nie przejmuj się tym.
Tylko, że to P się nie chce wyłączyć zupełnie... teraz grzeję tylko na jednym palniku, po lewej stronie, a po prawej ciągle to P  😎
Hmmm... Chyba nie rozumiem. Masz na myśli to, że P jest włączone, mimo że na kuchence nie stoi garnek czy że nie możesz włączyć innej wartości niż P gdy postawisz garnek na kuchence?
Po co dzięcioł stuka w latarnię? Codziennie, więc opcję, że się pomylił odrzucam z góry. Ślepy jest? Głupi?
Hmmm... Chyba nie rozumiem. Masz na myśli to, że P jest włączone, mimo że na kuchence nie stoi garnek czy że nie możesz włączyć innej wartości niż P gdy postawisz garnek na kuchence?


Dokładnie, pojawiło się P nie wiem skąd, i próbowałam zagotować tam wodę - nie grzało. P zostało dalej po zdjęciu garnka, teraz udało mi się wyłączyć, ale obydwa palniki nie chcą znowu grzać. Spróbuję za chwilę....
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lutego 2012 16:27
udorka, pełen nadziei, że może się jednak okaże drzewem  😁
W takim razie awaria, może coś z cewką... U mnie tak się stało, gdy piorun uderzył obok domu. Przez kilka miesięcy dwa palniki nie działały, po czym wszystko samo wróciło do normy. Może spróbuj dodzwonić się do serwisu?
Na szczęście wszystko wróciło do normy... Ale dzięki Abre za pomoc, nawet nie wiedziałam, że lepiej gotować krzyżowo
Po co dzięcioł stuka w latarnię? Codziennie, więc opcję, że się pomylił odrzucam z góry. Ślepy jest? Głupi?


He he he wcale nie głupi i nie slepy jezeli oczywiście jest samcem.
Samiec dzięcioła zwabia samice stukotem właśnie.
Wiec im stukot silniejszy i mocniejszy tym większa szansa na to że samica usłyszy i wybierze akurat jego
Dręczący problem całej rodziny rozwiązany - dzięki Ci Aszhar !!! 🙂
he he ciesze sie ze moglam pomoc 😀
W jakim programie mogę pozbyć się wstępu z piosenki? chodzi mi o takie gadanie przed kawałkiem, co polecacie?

ja sobie wycinalam w audiacity.
czy operator komórkowy może odrzucic moj wniosek o przeniesienie numeru do innego sieci? z jakich powodow?

nie może odrzucić, chyba że:
masz nieuregulowane rachunki(uregulujesz, nie mogą Ci zabronic)
masz podpisaną umowę i przed jej zakończeniem nie możesz przejść do innej sieci, podanie proponuję na max tydzień przed końcem umowy, bo obecny operator zasypie Cię nowymi ofertami, taryfami itp. byle byś została)

Ja kiedyś przechodziłam jeszcze z idei na plusa. I tylko dzięki temu okazało się, że mi naliczają od ponad roku karę za spóźnioną zapłatę rachunku. Nigdy nie dostałam żadnego powiadomienia o takiej karze. I gdyby nie moja chęć zmiany operatora to by jeszcze bardzo długo mi naliczali karę... Zapłaciłam, bo nie chciało mi się z nimi bawić i zmieniłam operatora wraz z końcem umowy.
Był kiedyś taki głupawy komiks (demotywatory? kwejk?) z kolesiem, laskami, jednookim wężem, wyrzutnią jogurtu i rakietą. Wie ktoś jaki jest adres tego obrazka albo gdzie go znaleźć? Szukam już z godzinę i jakoś mi nie idzie.
A.   master of sarcasm :]
08 lutego 2012 09:31
Był kiedyś taki głupawy komiks (demotywatory? kwejk?) z kolesiem, laskami, jednookim wężem, wyrzutnią jogurtu i rakietą.


umarlam  😵 😂 😂 😂 😂 😂
czy ktos wie, czy mozliwy jest eksport danych z programu subiekt do pc market?
Jeśli ktoś wyśle mi teraz przelew, o której będę go jutro miała na koncie?
Bandos, to mocno zależy od banku, ale chyba pierwsze przelewy wychodzą koło 9, więc ja bym się spodziewała koło tej godziny.
[quote author=Chess link=topic=20.msg1294951#msg1294951 date=1328658948]
Był kiedyś taki głupawy komiks (demotywatory? kwejk?) z kolesiem, laskami, jednookim wężem, wyrzutnią jogurtu i rakietą.


umarlam  😵 😂 😂 😂 😂 😂
[/quote]

Ja serio pytam  😁
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... proszę  🤣
Jeśli ktoś wyśle mi teraz przelew, o której będę go jutro miała na koncie?

http://kiedykasa.pl/

lub "sesje elixir" i linki, jakie wyrzuci przeglądarka
jeżeli to ten sam bank, to od razu;
Czy tylko moja skrzynka jest zapychana przez wiadomości Citeam? Nigdy nie byłam na ich stronie, nic nie klikałam, a codziennie dostaję różne oferty u nich. Da się to wyłączyć?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lutego 2012 11:49
ankers,  oni się chyba podczepili pod grupona, ale nie daje sobie ręki uciąć. Mi też wysyłali i zrezygnowałam z newstsellera.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się