Wrocławianie :))

Ja od 15 lat tylko do niego wożę wszystkie zwierzaki i absolutnie nie mam ani jednego zastrzeżenia.
Mało tego - dzięki niemu mam koty, które mi zdewastowały chałupę :P
o wlasnie, a jest bardziej od polnocnej strony taka lecznica z tym programem sterylizacji tanszej?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
26 lutego 2012 22:07
bajaderka, a gdzie mniej więcej mieszkasz? bo może bym mogła też transport załatwić 🙂


mieszkam na krzykach/osiedle gaj, na upartego moge załatwić, mam jeszcze trochę czasu, muszę to wszystko ogarnąć, ale jak coś to będę pisała na pw do Ciebie
Oj jak mnie nie pogonią to mam takie pytanie, bo chodzi mi konkretnie o Wrocław.  Ma ktoś może do odsprzedania  bezterlicówkę? ( przykro mi przyznać ale nowa  nie jest teraz na moją kieszeń)  moja kobyła jest mała gruba i krótka, mało wykłębiona i do niej ciężko cokolwiek dopasować a dopasowanie normalnego siodła graniczy z cudem, stare  było w miarę dopasowane, niestety skończyło swoją żywotność.   
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lutego 2012 08:48
bajaderka-zorro, wpisz w google "akcja sterylizacja", w marcu się zaczyna i trwa przez miesiąc tańsza kastracja i sterylka. Poszukaj sobie gabinetów w których to robią.


edit:
W okolicach masz:
Legwan na Wiśniowej
Agnieszka Wall na Grota Roweckiego
FizjoWet na Borowskiej

Cała lista:
http://www.arkastrefa.fora.pl/akcja-sterylizacji-w-roku-2012,49/2012-spis-placowek-weterynaryjnych-woj-dolnoslaskie,493.html
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 lutego 2012 09:09
Ja tam mogę polecić Legwana na Wiśniowej 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lutego 2012 09:52
Ja swoje psy lecze w Legwanie, ale trzeba wiedzieć z czym tam do nich iść. Problemy dermatologiczne raczej nie są ich mocną stroną.
Dr Paulina Nieśpielak jest naprawdę fajna i będzie w przyszłości świetnym lekarzem.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 lutego 2012 14:02
Ja zawsze chodziłam z królikiem właśnie do Dr Pauliny 🙂 Do tej pory byłam zadowolona z jej usług 🙂
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
27 lutego 2012 14:12
JARA wiem wiem, tylko chciałabym kogoś poleconego 🙂 żebym wiedziała, że nic z moim psiakiem nie będzie 🙂
Ruda_H   Istanbul elinden öper
27 lutego 2012 16:08
chodzę z psiarnią na Borowską do Fizjowet'u, polecam 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2012 07:01
FizoWet na Borowskiej to dawny Legwan 😉 Tzn jedna z lekarek z Legwana przeniosła się właśnie na Borowską 🙂

edit:
Tzn otworzyła na Borowskiego gabinet.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
28 lutego 2012 14:15
i chyba wybiorę FizjoWet 😉

Ruda_H i JARA, dzięki bardzo za polecenie 😉 fajna babeczka, zna się na rzeczy, no zabieg nie nadszarpnie mojej kieszeni 210 zł a 530 zł (usg w cenie) to jednak znaczna różnica... także jeżeli ktoś chce kastrować, sterylizować i wykonywać inne skomplikowane zabiegi (bo szczepienia, odrobaczania są w normalnych cenach) to nie polecam wet. na Krynickiej 35. Postanowiłam że teraz będę chodzić tylko na Borowską 🙂
Uwaga Wrocławianie!

20 marca o godzinie 17 w Urzędzie Gminy Długołęka otwarta zostanie wystawa fotograficzna pt. "Koń z głową w chmurach"
Zaprezentowane zostaną prace m.in. naszej forumowej Jessy oraz Marty Nowakowskiej.
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 marca 2012 22:49
bajaderka a ja Ci polecam Michała Molendę na Inowrocławskiej, samo centrum i dobry dojazd 🙂

To jest mistrz świata! Kocham tego dr, niestety kolejki i przeprowadzka na 2 strone Wrocławia mnie odstraszyły.
Pani dr Która z nim pracuje (nie pamietam nazwiska :icon_redface🙂, jeszcze jak byli na Sw. Antoniego podjeła się ratowania mojego chomika z ropomacicza.
Pamietam jak dzis miała 6 lat, zadzwoniła że wszystko ok, mozna przyjeżdżać po chomika... 5 minut później że jednak nie ma po co przyjeżdżać 🙁

Cenie ich za to ze próbują (czesto z dobrym skutkiem!) Gdy inni się juz poddają, ale jednak potrafią powiedzieć wprost jak nie ma nadziei (nie naciagaja)
Legwana mam za rogiem pod domem i chodzę tam tylko na odrobaczanie i szczepienie. żaby bym im nie dała, a już napewno nie pani Nieśpielak która mało nie umiera ze strachu kiedy ma mieć kontakt z moim 7kilowym psem o usposobieniu drastycznie łagodnym. o diagnozowaniu nie wspomnę bo to już jakiś żart. a jak zapytałam ją o badania krwi w celu stwierdzenia niedoborów przy żywieniu karmą gotowaną to powiedziała, że nie ma sensu, jak coś będzie psu brakowało to wyłysieje i będzie wiadomo.  🤔 co do fizjowetu nie wiem jak z psami, ale właścicielka jest specjalistką od gryzoni, przeprowadzała operację mojej śwince morskiej, już nie młodej, i wszystko odbyło się super.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 marca 2012 06:33
Może mi ktoś powiedzieć gdzie są kliniki całodobowe we Wro ? I jakie są tam ceny eutanazji ? 🙁 Wie może ktoś ? 🙁
Wiem, że na pewno Intervet na Ślężnej.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2012 07:06
Może mi ktoś powiedzieć gdzie są kliniki całodobowe we Wro ? I jakie są tam ceny eutanazji ? 🙁 Wie może ktoś ? 🙁
Wiem, że na pewno Intervet na Ślężnej.


Intervet na Ślężnej i Niedzielska na Energetycznej.

Na Klinikach samo uśpienie psa kosztuje 30zł. Ogólnie zależy od wagi psa, wacha się od 30-80zł. Plus ewentualnie spopielenie zwłok.
Tylko nie Niedzielska!!!! No chyba, że do uśpienia 🙁
Ja tam mam bardzo dobre wrażenie ze współpracy z dr Niedzielskim z kliniki na ul. Energetycznej.

Mojego psa najpierw leczył Kmiecik (koński Kmiecik). W trakcie stwierdził, że przydałaby się konsultacja psiego weterynarza. Pojechał ze mną do Niedzielskiego. We dwóch obadali sprawę, po zrobieniu zdjęć RTG postawili ostateczną diagnozę i zaczęło się leczenie. Na kolejne wizyty przyjeżdżałam już bez asysty Kmiecika i zawsze wszystko było w porządku. Lekarz chętnie i wyczerpująco opisywał co i jak i można z nim było również dogawędzić o innych ciekawych przypadkach (takie moje małe zboczenie).

Może PANI dr Niedzielska nie jest godna polecenia - nie wiem, nie miałam z nią kontaktu (nawet nie zwróciłam uwagi na to, że taka osoba też tam pracuje), ale PAN dr Niedzielski w moim odczuciu jest dobry.
ibmoz, już nie pracuje - z tego co pamiętam to po rozwodzie ta klinika została podzielona. I właśnie zawsze słyszałam opinie - Niedzielski tak, Niedzielska nie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2012 12:04
Dr NiedzielSKI ma swoją przychodnię na ul Komandorskiej.
Dr NiedzlSKA na Energetycznej i niestety nie wspominam tej współpracy dobrze. Ani ja ani wielu innych klientów.
InterVet też jest taki sobie,lekarze rózni.
Ale Subaru pytała o kliniki całodobowe 😉
Przecież wyraźnie napisałam Niedzielska. Złą opinię słyszałam od osoby, która z nią współpracowała.
Podobno Pani Niedzielska brała się za zabiegi o których nie miała wystarczającej wiedzy, jednocześnie psując mężowi reputację. Tyle. Państwo Niedzielscy się rozwiedli na każdej płaszczyźnie i dr Dariusz Niedzielski oficjalnie odcina się od byłej żony.

Za to dr n. med. Dariusz Niedzielski jest wg mnie świetnym chirurgiem. Poskładał skutecznie łapkę mojej kotce, a i od innych słyszałam dobre opinie.
Hej jestem Fala z wrocławia i jestem nowa na tym wątku... 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2012 08:11
W ogóle klinika na Energetycznej to ma sporo osób, którym stawiali absurdale diagnozy.
Mi powiedzieli po usg na którym według mnie nic nie było widać, że mój 4 miesięczny szczeniak ma chore nerki. Poszłam do Legwana i dr Nieśpielak wykonała usg nerek (gdzie każdą nerkę i inne organy pokazała mi, pomierzyła itd) oznajmiła, że nerki są zdrowe. Na konsultacje zawołała dr Czerskiego i Włodarczyka - stwierdzili to samo. Badania moczu i krwi było dobre.

Na energetycznej alergię pokarmową na drób leczyli ... kurczakiem! 🙂
Wsadzili w gips łapę z rozciętym opuszkiem. I takie tam inne historie.
SZUKAM KOGOŚ KTO 31 MARCA JEDZIE ODZNAKĘ W WIERZBNEJ ZE SWOIM KONIEM. 😉  👀 proszę o pw. 😉
nie potrafię odzyskać moich pieniędzy od equi.dream jest mi winna 550 zł. Proszę o pomoc osoby, które miały z nią problem bądź są w stanie mi pomóc.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 marca 2012 12:21
Może ktoś wie, gdzie we wrocławiu na NFZ znajdę proktologa, który wykona rektoskopie? Dzwoniłam do poradni, gdzie było napisane, że na nfz, a jak się zapytałam to okazało się, że badanie kosztuje 100zł, na pewno bede dzwonic jeszcze w inne miejsca, ale może ktoś wie i mnie nakieruje żebym nie szukała igły w stogu siana jak się aktualnie okazuje w tym przypadku.
EuroMediCare na Pilczyckiej może? Ale głowy nie dam, czy na NFZ.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2012 18:38
Dolmed na Legnickiej może, warto zadzwonić, fajne babki na rejestracji.
Wrocławianie psiarze - dzisiaj w Gazecie Wrocławskiej jest dodatek dla właścicieli psów: szkolenia, kliniki, lecznice, przepisy, salony pielęgnacji 🙂 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się