Wrocławianie :))

O, dzięki za info 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 marca 2012 12:59
AAAaaaaaaaaaa Ludzie kochani potrzebuję pomocy  😵

Ma ktoś pożyczyć do poniedziałku cienkie wędzidło / kolec rozm 10,5 / 11 ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
31 marca 2012 22:47
Dziewojki z Gaju, mam pytanie, czy pralnia w FerioGaj Piotr i Paweł pierze derki przeciwdeszczowe? Mam dwie do wyprania i chciałabym je gdzieś oddać co by nie zniszczyć.  😁
Bądź gdzie takową derkę mogę wyprać i w jakiej cenie ? 🙄

dziękuję  :kwiatek:
subaru2009, do tej pory prała.

Ale dodatkowo masz we wro ze 2 pralnie takie typowo końskie z czego jedną naszej forumowej Weergel.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 kwietnia 2012 15:29
A pralnia przyjmie mi do prania legowisko psa?
zulu   późne rokokoko
01 kwietnia 2012 16:17
epk, a do pralni Wergeel jaki jest kontakt?
w sklepie okser przyjmują też do pralni i mają najniższe ceny z tego co patrzyłam 🙂
Z wrocławskich re-voltowiczów ewamloda również prowadzi pralnię końskich rzeczy. Pewnie i psie można tam wyprać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2012 08:39
Z wrocławskich re-voltowiczów ewamloda również prowadzi pralnię końskich rzeczy. Pewnie i psie można tam wyprać.


A w jakich rejonach ta pralnia się znajduje?
Tego niestety nie wiem. Chyba najlepiej skontaktować się z nią przez PW.
Weergel pierze psie legowiska.

A wogóle to teraz są 4 pralnie końskie we Wrocławiu 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 kwietnia 2012 10:16
Szukam jakiejś blisko siebie, żeby nie tachać tego legowiska (80x100) przez pół miasta.
Mnie również interesują pralnie we Wrocławiu, bo też bym miała psie legowisko do wyprania, więc poproszę o ceny i gdzie znajdują się pralnie, z góry dziękuję za info.
imboz :kwiatek: dziękuję za polecenie mojej osoby🙂

Jara, Dyra -  jeśli jesteś zainteresowana praniem końskich i nie-końskich rzeczy to proszę o  kontakt priv.
Pozdrawiam.
A proszę Cię bardzo  🤣
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 kwietnia 2012 10:05
Jak dzis z godzinami otwarcia np kręgielni badz jakichs knajpek czy tez bilarda?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
07 kwietnia 2012 12:10
Proszę o pomoc  :kwiatek: szukam miejsca na nocleg (jakiegoś taniego!) z tej niedzieli na poniedziałek jak najbliżej kliniki dla koni  👀 macie jakieś namiary ?
ale której kliniki? Masz na myśli Kliniki na Akademi Rolniczej koło Grunwaldzkiego?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
07 kwietnia 2012 15:49
tak tej 🙂
są tam w okolicach hostele-wpisz w googla to coś na pewno wyskoczy
Witam,
Z góry przepraszam za  🚫, ale w wyszukiwarce na hasło :"yorki" wyskakują derki, owijki i ochraniacze, a zupełnie nie o to mi chodzi. 🤔wirek:

Szukam we Wrocławiu psiego fryzjera, który ostrzyże mojego yorka, ale nie na sznaucera🙂 Moja dotychczasowa fryzjerka przekwalifikowała się na inny biznes, a moja suczka zarosła jak dziki agrest. Nie chcę przypadkowo wylądować w jakimś salonie "no name", bo raz po takiej wizycie wyszłam z psem przypominającym sznaucera miniaturkę a nie yorka.

Może ktoś z Wrocławian poleci i poda mi namiary, kto jest godny polecenia (dobrze strzyże i jest cierpliwy, czyli nie stosuje środków uspakajających, bo moja suczka ma 9 lat i nie wymaga żadnych "wspomagaczy"😉. Nie musi być to salon, może być osoba, która dojeżdża do klienta.

Będę wdzięczna, pozdrawiam.
Escada!
rtk dziękuję🙂 :kwiatek:
Kto z Wrocławian (jako Fotograf, bądź jeździec) jedzie w niedzielę do Golędzinowa na zawody ?! :-)
pewnie ja bede w goledzinowie, ale na piechote.
ewamloda, jesli masz ochote sie ruszyc, to w trzebnicy jest bardzo fajny psi fryzjer. ma bardzo duzo serca do psow- salon nowy york.
Jako jeździec ?!  Ja jadę foty robić, więc mówcie komu mam robić :p
przeca pisze, ze na piechote.
ale której kliniki? Masz na myśli Kliniki na Akademi Rolniczej koło Grunwaldzkiego?
od 6 lat nie ma czegoś takiego jak Akademia Rolnicza!  🤬

😉
wer, dla mnie jest bo ja taką szkołę kończyłam i do takiego napisu na głównym gmachu jestem przyzwyczajona  🤔wirek:
Mam sprawę i zależy mi na tym żeby ta sprawa miała dobre zakończenie. Sprawa dotyczy mojej koleżanki i jej psa rasy Amstaff ( 2 lata), dziewczyna ma robiony remont mieszkania, ma wynajęty pokój ale niestety nie mogła zabrać ze sobą psa, problem jest w tym że nie jest majętną osobą i nie może sobie pozwolić na szukanie pokoju za sensowna cenę , gdzie mogłaby być razem z psem, albo psiaka oddać do jakiegoś hotelu dla zwierząt. Szukała po znajomych czy nie przyjęli by psa do siebie na jakiś miesiąc, bo na tyle mniej więcej przewidziany jest remont, niestety, znajomi jej i moi łącznie ze mną mają psy.  Umieściła go na razie w schronisku i szaleje z rozpaczy, szuka dalej domu dla niego albo pokoju do wynajęcia  dla siebie i psa na jakichś miesiąc. Pies jest dużym amstafem, nie znosi pijanych facetów, kocha wszystkie kobiety (psie i ludzkie) 🙂, może być problem z zaakceptowaniem innego psa  płci męskiej . Jest całuśny i lizakowaty, zalizuje za śmierć, "trochę" rozpuszczony, i rozpieszczony, je wszystko i nie grymasi. I teraz moja prośba , czy znalazł by się ktoś kto zaopiekował by sie nim albo wynajął pokój za rozsądną cenę dla nich obojga we Wrocławiu lub w granicach Wrocławia. Żywienie psa jest oczywiście na koszt koleżanki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się