Odchudzanie - wszystko o ...

Ugotować w potrawce z warzyw lub użyć patelni grillowej 🙂 ryba gotuje się szybko, na szczęście.
kosteczka zyję , ale n.p dzisiaj zjadłam kokosa i nie wiem czy mogłam go zjeść .

tak poza tym , robię się drażliwa... 🙄
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 marca 2012 20:36
Moja mama robi dietetyczną rybę w warzywach w prodiżu. Mogę ją jeść non stop  😜
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 marca 2012 20:40
Ryba gotowana na parze jest super 🙂 w plasterkach cytryny, mniam!
Hej.
Jestem Fala mam 13 lat i nad wagę o 5kg zna ktoś jakąś dietę dala 13...?
Fala ogarnij się kobieto. W tym wieku 5kg to nie kwestia diety tylko ruchu i zdrowszego odżywiania. Zostaw za sobą słodycze, żółty i pleśniowy ser, chipsy i inne śmieciowe jedzenie typu batony, backe rollsy (czy jak to się zwie), słodkie napoje i soki, nawet te "100%" (jeżeli kosztują mnie niż 6zł, to znaczy, że wcale nie są takie 100%). Samo zejdzie. A potem jedz normalnie (czytaj: nie obżeraj się, nie dla śmieciowego jedzenia, a tłuste i słodkie (ale zdrowe) jedz z umiarem).
Ograniczyć słodycze, zdrowiej jeść, nic więcej, dieta nie w tym wieku! urośniesz i wszystko Ci się wyrówna. Teraz dojrzewasz i musisz jeść normalnie 😉
Averis   Czarny charakter
07 marca 2012 21:06
Obiecane zdjęcia mojej sylwetki po utracie 10 kg. Wybaczcie epickie skarpety, ale było mi zimno w stopy  😁  jak widac mam szerokie biodra i spory tył. Ale uwielbiam swoją figurę  😉



Averis dobrze wyglądasz!

Fala jeszcze jedno. Czy jesteś pewna, że te 5kg to nadwaga? Dojrzewasz i naturalnym jest przybranie to tu, to tam. Zaokrąglasz się, bo jesteś płcią piękną czyli kształtną, a nie patykowatą. Proszę, skonsultuj to ze swoim tatą. On Ci najlepiej powie. Albo z mamą. (musisz ich tylko zmusić do obiektywnej oceny)
Wcale nie taka piękna...
Pielegniara nas badała i wyszło mi to co wyszło a godzić się nie będę...
Ale skąd wiesz, że nadwaga? Ważysz więcej niż ostatnio? Czy jakieś tabelki, kalkulatory...
Averis   Czarny charakter
07 marca 2012 21:43
Fala, ti się rusz a nie jęcz. I nie jedz słodyczy.
Ale ją nie jem słodyczy tylko cole piję,bardzo dużo coli
cola jest bardzo kaloryczna!
zmiec cole na wode i moze to pomoze 😉
Ale ja miałam się przerzucić na kefir ale ja kocham cole i ciężko mi...
CC to popsute zęby, dodatkowe kilogramy, bóle brzucha, rozwalony układ pokarmowy i barak smaku. Choć przyznaję, że po śmieciowym jedzeniu nie ma nic lepszego na "wspomaganie" trawienia 😉 Ale jeśli nie przestaniesz żłopać cc to nie myśl, że schudniesz.
A tak poza tym, to rusz tyłek i zacznij się godzić z tym, że nie jesteś chłopakiem. Serio, ułatwia życie.
Averis   Czarny charakter
07 marca 2012 21:56
Naprawdę musimy sluchac wynurzen typu "Mam nadwage, lubię colę ale miałam pić kefir. Co robic,.by schudnac i nic nie robić."
Averis wow! ekstra wyglądasz. Normalna, kształtna kobieta. Długo na diecie byłaś?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 marca 2012 21:58
Averis, bardzo ładnie wyglądasz :kwiatek:
No cóż, ja się znów złamałam, ponowny początek 😵
Averis   Czarny charakter
07 marca 2012 22:03
Kasija, Zu dziękuję 🙂 w sumie schudlam tak w 2 miesiącse. Nie jem niczego z mąki, bo mi szkodzi, nie jem słodyczy i po 18.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 marca 2012 22:32
Dziewczyny jestem dumna że moge sie do Was dopisać, dzisiaj mija tydzień jak zaczełam jeść innaczej i -1,5 kg
Jestem dumna do zrzucenia mam jakies 15 😉
do boju 🏇
A dziecko prosi, żebym je po naukach zawiozła do Mc Donalda. A że Mc Donald jest u nas dopiero od kilku tygodni i mały był tam raz, to bardzo chce jechać w nagrodę za 6-kę z angielskiego.
Wszystko dla ludzi, ale uważałabym, żeby nie wyrabiać dziecku skojarzeń: jedzenie = nagroda, junk food = nagroda. Żeby to się mu potem w życiu czkawką nie odbijało, pocieszanie się jedzeniem, nagradzanie się jedzeniem, skojarzenia jedzenia z nagrodą, docenieniem itd.Żeby to się mu potem w życiu czkawką nie odbijało, pocieszanie się jedzeniem, nagradzanie się jedzeniem, skojarzenia jedzenia z nagrodą, docenieniem itd.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 marca 2012 09:39
Teodora, Mnie nigdy w ten sposób nie nagradzali, a i tak się pocieszałam jedzeniem nie raz 😉 mój brat Nagradzany zabawkami, miał ich tyle, że stracił do nich szacunek i większość i tak się wala nieużywana. A poklepanie dziecka po główce to, przynajmniej w moim mniemaniu, za mało 🙂
Przepraszam za ten krótki OT
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 marca 2012 11:38
Są lepsze rzeczy niż Mcdonald, może frytki zrobienie w domu na świeżym oleju i z własnych ziemniaków-lub niekonieczne własnych, ale wiadomego pochodzenia byłoby równie dobrą nagrodą, a uważam, że zdrowszą niż Mcdonald-chociaż nie da się ukryć, że "szejki" i te kręcone lody z dwoma dodatkami są świetne 🙂
a tak poza tym to dzięki tunrida za podsunięcie pomysłu z otrębami-pomogło 🙂 ale na dłuższą metę nie wytrzymałam jedzenia tego, bo strasznie mi nie smakuje, a to co cenie w jedzeniu to własnie dobry smak, ale co 2-3 dzień jem.
Averis   Czarny charakter
08 marca 2012 11:40
Na problemy z jelitami i żołądkiem najlepszy na świecie jest Colon C.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 marca 2012 11:49
Zastanawiałam się swego czasu nad nim, bo widziałam reklamę, a stosowałaś czy zasłyszana opinia?
Averis   Czarny charakter
08 marca 2012 11:54
incognito, stosuję cały czas i kocham go nad życie 😁 A miał co naprawiać.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 marca 2012 11:59
Ja stosowałam Laxinat, jest w postaci proszku, podobny skład do tego preparatu ma, ale pomógł jedynie doraźnie.
Na problemy z jelitami i żołądkiem najlepszy na świecie jest Colon C.


Czy ten lub podobny preparat funkcjonuje w innej formie, niż ten obleśny proszek do mieszania w wodzie?
Udało mi się zamiast coli kupiłam jogurt naturalny
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się