Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Ana są cudowni  😍

Demon pisałaś o tym, że mleko powoduje zaśluzowanie organizmu, co jest powodem infekcji i przeziębień. Czy przetwory mleczne (np. jogurt) i nabiał też?
Horcia - zdjęcie braci po prostu  😍 😍 i Twoje w chuście, cudoo

Atea - ale już samodzielny!!

Radag - jakie cudo

Lalena - ale słodziak

ana - uwielbiam Twoich chłopaków
Nie będę dublować wpisu Cierp1enie bo napisałabym to samo. Wszystkie foty maluchów boskie  💘
No i Horcia  😜



Czy przetwory mleczne (np. jogurt) i nabiał też?

niestety też, nawet ser żółty  👿 i inne pyszności- pszenica jest najbardziej śluzotwórczym zbożem, drożdże, banany
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 marca 2012 08:26
BASZNIA, dzięki za odzew.... o przyrząd 🙂
Ktoś chodzi Ci o nebulizator do podawania wziewnych sterydów ?
Ktoś, ja mam jakiś tani z allegro, ale kupując szukałam takiego, który ma końcówkę do nosa oprócz maseczki. Ta końcówka do nosa jest bardzo skuteczna, żeby dziecku odetkać nos i żeby wszystko wypłynęło, czego dziecko nie umie wydmuchać.


Ja płuczę dzieciom nos samą solą przy każdym katarze. Leku użyłam raz przy ostrym zapaleniu oskrzeli.
Ana- faktycznie słoneczko rozpromienione.
Świetni chłopcy 😀

Horciakowa- dlaczego akurat to  wiązanie wybrałaś? Próbowałaś inne?
dempsey   fiat voluntas Tua
15 marca 2012 08:36
Ktoś, ja mam taki. Bardzo dobry.
Niesamowite piękne czy przerażające? 😉
http://www.kciuk.pl/Blizniaczki-a85431/
Dworcika   Fantasmagoria
15 marca 2012 09:14
ana, Leon coraz bardziej podobny do chłopaków. Do Igora chyba trochę bardziej, nie?
Fantastyczni są!

Atea, więcej Franciszka! 😉 (albo Franciszków, bo najwyraźniej macie potencjał na ładne dzieci ;p )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 marca 2012 09:24
demon, tak,aczkolwiek niekoniecznie do sterydów, NACl też można inhalować 😉
Naboo, i ten katar jakoś się skraca z 7 dni?
dempsey, dzięuję 🙂 wyglada fajnie,chyba kupię właśnie taki...

ja generalnie nie w temacie,bo mi (odpukać) nie choruje Maryśka... teraz w zasadzie pierwszy raz,od kiedy poszła do przedszkola... zdażały się przeziębienia,przetrzymywałam 2-3 dni w domu,a teraz ponad tydzień do przedszkola nie chodzi -ale już jest ok,w poniedziałek pójdzie... i dobrze,bo mi dom rozniesie 😉
Ktoś, myślę, że się skraca. To co mogę powiedzieć na pewno, to to, że dziecko się dużo mniej męczy.
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 marca 2012 09:52
Ktoś, ja mam cos takiego : http://www.nokaut.pl/inhalatory/babyhaler-komora-inhalacyjna.html
Bardzo fajnie się prawdza, bo to taka " trabka" ja swojego uzywam od 6-ciu lat i dziala bez zarzutu. Dziecko przez to po prostu oddycha, moje uzywaja, od kiedy mialy po 6 msc i dawaly rade.
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
15 marca 2012 10:28
Wiecie co, ja chyba wracam do świata żywych. Wczoraj nawet udało mi się ciasto upiec. I tak generalnie już się lepiej czuje. Mam nadzieję, że najgorsze już za mną.

ana: chłopcy boscy. A wszyscy podobni, nie da się ukryć, że muszą być z tych samych rodziców 🙂 🙂 A co do zdjęć, to ja mam z Julki chrzcin, i tak się zabieram za wywołanie kolejnych i jakoś nie mogę się zebrać.

ash   Sukces jest koloru blond....
15 marca 2012 11:20
ana, wymieklam.... poszerzasz moje marzenia z dwojki na trojke 🙂 swietni sa!

kochani, przymierzam sie do zakupu kolejnego fotelika, wybor w tym momencie pada na cybex pallas....wiem, ze niektorzy z Was je maja- czy dzieci nie wsciekaja sie na te poduszke, ktora maja z przodu? Victor nie jest wielkoludem, ale ruchliwosc ma swietnie rozwinieta, wiec troche sie boje, ze jak go tak opakuje to dostanie szalu. a ja wraz z nim....
Niesamowite piękne czy przerażające? 😉
http://www.kciuk.pl/Blizniaczki-a85431/

Te z pierwszego zdjęcia i te w czerwonych sukienkach wyglądają tak, jakby miały wyjąć za chwilę noże z rajstopek.
dempsey   fiat voluntas Tua
15 marca 2012 11:55
ana, wymieklam.... poszerzasz moje marzenia z dwojki na trojke 🙂 swietni sa!

ja to  zawsze powtarzam 😉
(ostatnio wpadłam na jeszcze lepszy pomysł: jak już trafię tę kumulację w Lotto to urodzę jeszcze jedną dwójkę jedno po drugim 😉 bo uważam różnicę wieku dwa lata za genialną. niezły plan, co?  😎 no ale do jego realizacji do dużo mi brakuje, dużo  😁 )
dempsey, w tych marzeniach o trojce istnieje jeszcze czynnik posiadania PO tej trojce takiej figury jaka PO trojce nadal ma ana 🙂

nie nie nie, nie mam miejsca na 3 pokoje dziecinne 🙂
oj tam...oj tam...przesadzacie 🤬 figurę każda ma, a powiem Wam, że po trójce jakoś lepiej wszystko schodzi i znika niż po dwójce 😁
Dempsey - albo od razu bliźniaki 🏇 Ale też uważam, że 2 lata to genialna różnica wieku - u nas jest dokładnie 2 lata i 4 miesiące między każdym i jak widzę starszych jak są ze sobą zżyci to wielbię siebie za te decyzje macierzyńskie 😍

Lalena
- trzymam zatem kciuki za tą trójeczkę! Myślałam, że będzie jakiś meksyk, ale jest luuuzik - im więcej dzieci tym lepsza organizacja! I też nie mam 3 pokoi dziecięcych. Ale zapytałam ostatnio Igora, czy jak pójdzie do szkoły to chce mieć swój pokój, to powiedział, że absolutnie nie, on chce spać z Adasiem i Leosiem, jak już wyjdzie z mojego łóżka. Więc chyba problem osobnych pokoi pojawi się znacznie później (najwyżej zrezygnujemy z sypialni :cool🙂
A póki co będę im robić w jednym sypialnie i kącik do nauki, a w drugim bawialnie - i niech się rządzą 😉
ana to super trafiłaś z wyliczeniami skoro między każdym z Twoich chłopców jest równo 2 lata i 4 miesiące 😉
A na dziewczynkę już nie polujecie 😎?
Macie może drogie mamusie jakiś sposób na anemie po porodzie? ( oprócz żelaza w formie tabletek )
Co można jeść, aby karmić maluszka a krwi przybywało?

Bo przy porodzie straciłam dużo krwi 🤔
Ale synuś ma 57 cm, 4380 wagi i nie wiem po kim on taki wielki  😉
a powiem Wam, że po trójce jakoś lepiej wszystko schodzi i znika niż po dwójce 😁


no to zabieram sie za trzecie  🏇

kasiulkaa25 herbata z pokrzywy w dużych ilościach
ana, a po dwojce tez znika szybciej niz po pierwszym? 🙂
bo jesli tak to jutro ruszam do dziela i chce drugiego takiego lobuza 🙂

Lalena cudo, bierz się do roboty 😉

Mamy kota masochistę, nic na to nie poradzę 😍

Są takie koty przytulaki. Można go trzymać za nogę do góry nogami nawet, a on będzie zadowolony.  🙂

A ja jutro wyjeżdżam do niedzieli  🙁 Obiecałam sobie, że już Dzidziusia nie zostawię, a tu wyrodna matka jedzie sobie na warsztaty. I jeszcze ojca zabiera. Dzidziuś zostaje z dziadkami. Ale mi smutno. Strasznie nie chcę jej zostawiać, ale targanie jej tam jest bez sensu. Jeszcze chciałam z nią spędzić jutro jak najwięcej czasu przed wyjazdem, to mi się suka z ropomaciczem przyplątała i umówiłam się na zabieg o 9 rano. Zejdzie wszystko akurat do wyjazdu o 13.
Czy to kiedyś mija, że się nie chce zostawiać dziecka?
Pok - no mi niestety jeszcze nie minęło 😉 ostatnio mój Jarek opowiadał, jak to by było super wyjechać na 2 dni do jakiegoś SPA, a ja zapytałam: "no jak to?? bez chłopców??" 🤔wirek:

Lalena
- bierz się natychmiast!!! Cudny Twój Victor!! 😜 I oczywiście, że schodzi szybciej, im młodsze jest to starsze 😉

Muffinka - a kysz zła kobieto!!! Żadnych dzieci więcej, nawet dziewczynki, hihihi już teraz musimy zmienić auto na 7-osobowe, bo póki co jeździmy dwoma 😵
Kocham Waszego kota!! I powiem Ci, że nasz jest taki sam - jak pisze Pok - można go nosić dowolnie i on to uwielbia. Ja mówię na niego MEDUZA 🤣
Ale Filip poważny na tym zdjęciu - toż to już duży chłopak!! 😍


Kasiulkaa25
- ale dorodny synuś!! 😅 A gdzie fotki?

Demon - dawaj!!! 🏇
Ha no właśnie - nasz kot daje się łapać, nosić, tarmosić i przyduszać do podłogi - jak go Filip przytula 😉 Często nosi go do góry nogami. Hugo zaczyna się tylko bronić jak młody próbuje ciągnąć go za ogon lub podnosi go za skórę 😎 Ale wtedy ja szybko interweniuję. Chociaż i tak Filip już ma łapkę ciut podrapaną, ale nawet nie zwrócił na to uwagi.
To na super kota trafiliście! Nasz już nawet pazurów nie wystawia (ale też chłopcy go raczej nie noszą), ale jak się zdarzy to robi to tak wooolno i delikatnie, że można paść ze śmiechu (normalnie opiera wysunięty pazur na ręce i patrzy Ci głęboko w oczy). Wasz też taki będzie 💘
Tak jest fajny ale strasznie rozrabia ostatnio 😍 Aż ciężko go opanować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się