Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 marca 2012 16:29
nie interesują mnie cudze kompleksy Basznia, ani kto sobie co odczyta w tym osoby niepowazne dające sie zmanipulowac podejrzanymi i w sumie obleśnymi tekstami modzia, mającymi chory podtekst, szkoda ze właśnie tego nie widzisz Basznia

bardziej interesuje mnie natomiast fakt ze forum jest moderowane właśnie przez wawrka, polecam przyjrzeć się chlubnej historii jego manipulacji, tego jak poprzednio wmanewrował moderatorki i sam "honorowo' przystąpił do następnych wyborów
[quote author=horse_art link=topic=785.msg1332634#msg1332634 date=1331309874]
Tania - no dobra, już nei bede , nie taki mialam cel...czasem mi sie misyjność jakoś tak włącza  🤔wirek:
[/quote]
Nauczaj, jeśli masz taki nastrój.  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 marca 2012 17:16
duunia, co nie zmienia faktu ze nadmuchana laska z dzieciowego sie nie czuje. Kolezanki wyzej chyba tez nie. W moim odczuciu przesadzilas tym okresleniem sporej grupy uzytkownikow, takze antywawrkowych.
dempsey   fiat voluntas Tua
09 marca 2012 20:31
chyba wiosna idzie
sporo osób przesadza
najpierw Ktoś wyjeżdża z niesmacznymi sugestiami budowy anatomicznej
następnie duunia wytyka dmuchanko

ech może i ja coś se przesadzę?
Wkurzało mnie, że tylko lektura była od dawna...
Odważyłam się i oto jestem 🙂

Nie bijcie  :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 marca 2012 08:21
[quote author=duunia link=topic=785.msg1332297#msg1332297 date=1331287751]
ty tez pozal-sie-boze "moderatorze", ty tez musisz się bardzo starać żeby wzbudzić szacunek u kogoś więcej niz u nadmuchanych lasek z dzieciowego 😁


Wiedzialyscie, ze jestesmy nadmuchane laski? A lubilam duunie, wydawalo mi sie, ze nawet sie tu kiedys odezwala. Smutno.
[/quote]

no i co basznia, lecisz skarżysz się i wyzewnętrzniasz i jątrzysz 😁 nie musisz mnie lubić, po prostu pozostań w oburzeniu, mam głęboko w tyle co kto sobie na ten temat pomyślał 😁
i przekaż kennie ze jestem wredna z zupełnie innych powodów, niz jej sie wydaje 😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 marca 2012 09:53
Wkurza mnie hipokryzja na tym forum.
I wkurza mnie to, że bluzgi są puszczane płazem (jakaś nowa moda?), a słowo 'zasrany' jest dobrym powodem do zablokowania i leczenia swoich osobistych problemów.
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 marca 2012 10:11
duunia, lece, skarze, wyzewnetrzniam i jatrze???? Nie maja prawa wiedziec, jak je nazywasz?? Kennie sama sobie przekaz, jesli laska. Dla mnie EOT, sadzilam, ze mozna z Toba rozmawiac jak z kims normalny, moj blad. I pisz moj nick wlasciwie.
Cytat: duunia Marzec 09, 2012, 11😲9:11
ty tez pozal-sie-boze "moderatorze", ty tez musisz się bardzo starać żeby wzbudzić szacunek u kogoś więcej niz u nadmuchanych lasek z dzieciowego hihi

A może duunia nie miała nic złego na myśli i pykneła w klawiaturę o2literki za dużo i miało to brzmieć u dmuchanych lasek z dzieciowego
i choć określenie może nie najsubtelniejsze to jednak prawdziwe  🤣
Wkurza mnie nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, nieumiejętność sprawdzania ortografii i interpunkcji w postach, a nade wszystko nieumiejętność odmieniania słów, w tym słowa "KOŃ". Nie mówi się (luźny przykład) "czy temu koniu potrzeba", "pracuję z koniami" etc. Doprowadza mnie to do szewskiej pasji!!!
konikikoniczynka - alez przeciez  "oczko sie urwalo temu misiu!"  😁
Insomnia_90   equo ius civile
10 marca 2012 19:16
Wkurza mnie to, że dzieci się tu bawią w internetowe zakupy. "Biorę na 100%"" kupuję podaj dane", a potem cisza. I mega irytuje mnie to,że jeszcze jakiś czas temu fajnie się to forum czytało, a teraz wszędzie jakieś qniarki, stos głupich wątków o niczym i coraz mniej osób z wiedzą i doświadczeniem, którymi mieli by ochotę się dzielić. Za to coraz więcej awantur i kłótni, docinek i dzieci z różowymi jednorożcami  :nunchaku:

e: lit.

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 marca 2012 20:01
wkurzają mnie zaniedbane kopyta, niedopasowane siodła ... na szczescie jest to coraz rzadszy widok.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 marca 2012 09:38
skupiłyście się na nadmuchaniu...brawo, właśnie w ten sposób jesteście manipulowane  😁 nie na istocie problemu o którym mówię tylko na nadmuchaniu  😁
basznia- orędowniczko dobrych manier; a gdzie "proszę" ?  😎
duunia, wydaje mi się, że istotą problemu 🙂 są właśnie... słowa. Zarówno ich forma, jak i funkcja. Co sprowadza się do tworzenia sobie wizerunku osoby - jak kto pisze, takie wystawia świadectwo o sobie.
Niektórym się to bardzo nie podoba, że ponoszą odpowiedzialność i za treść swoich wypowiedzi, i za ich formę.
Bo? Co powinno być usprawiedliwieniem dla chamstwa i wulgarności?
Naprawdę sądzisz, że na forum może istnieć cokolwiek poza słowami, zdjęciami itd.? Forum to tylko współczesna forma publikacji opinii. Z wiarygodnością - internetową.
Naprawdę istnieje jakaś "słuszna sprawa", która uprawnia do formy wypowiedzi, za które w realu (w niektórych okolicznościach) zwyczajnie dostałoby się po pysku?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 marca 2012 19:23
jak kto pisze, takie wystawia świadectwo o sobie.
tak, ty wiesz coś o tym najlepiej  😎

lepiej być chamskim i wulgarnym niż bezdennie głupim... a tak właściwie dlaczego mnie odignorowałaś? czytanie mnie sprawia ci jakąś masochistyczna przyjemność ?

Naprawdę istnieje jakaś "słuszna sprawa", która uprawnia do formy wypowiedzi, za które w realu (w niektórych okolicznościach) zwyczajnie dostałoby się po pysku?

tak istnieje..można dowiedzieć się ilu dyskutantów ma trochę oleju w głowie, a ilu z nich to hhmmm osoby proste w obsłudze, które dowolnym słowem właśnie można zmanipulować dowolnie
duunia, z powodu zwierzaka cię odignorowałam. I z tego powodu, że byłaś jedyną regularnie piszącą osobą, którą ignorowałam. Cóż, wiesz przecież, że mądrość jest najsprawiedliwiej podzieloną rzeczą na świecie - nikt nie twierdzi, że mu brakuje.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 marca 2012 08:40
duunia, szkoda Twoich nerwów... olej,to jak walka z wiatrakami.
ja nie mam żalu do lasek z dzieciowego... 90% z nich nie udziela się w innych wątkach,więc nie widzą wpadek idealnego taty.tatą może jest idealnym,niestety moderatorem nie.
katija nie ma takich wpadek na koncie,on ma już niejedną.ale ja to jestem korporacyjnie spaczona 😉

mnie tez bezsensu nerwy poniosły,niewyspana byłam chyba... ale to przez to niedopchnięcie pewnie 😉

Isabelle, pojawia się i znika, prawi mądrości, a w filmikach wcześniej nam pokazanych widać same zło, z jej rudą, wściekle machającą ogonem kiedy na niej jeździ i ..............
kokakola - i.... co? Nie bardzo zrozumiałam o co Ci chodzi.
ja chyba wiem..
hihi, ja wiem na pewno 😀
Heh, jakby każdy "mądry na volcie" jeździł tak jak pisze to byśmy w tym kraju samych Edwardów Galów mieli 😉. Jakoś tak dziwnie jest, że Ci co jeżdżą na wysokim poziomie nie mają jakiejś misji nauczycielskiej i mentorskiej. Nie zauważyliście jeszcze? Najgłośniej krzyczący i wszystkich poprawiający voltowicze jeżdżą zazwyczaj dość miernie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 marca 2012 13:50
lu b nie jeżdżą wcale.... ale coś tam widzieli,coś tam słyszeli....
asds   Life goes on...
16 marca 2012 15:06
Albo konia to z zewnątrz stajni oglądali przez okno do boksu....
Bo jest takie piękne przysłowie "Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje" 🙂 I sprawdza się owo ludowe powiedzenie na wielu płaszczyznach 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
16 marca 2012 20:45
A ja nie kumkam.
A mnie wkurza fruwająca nielotność umysłowa. "Wiesz dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny...." ot, co.... Uch! 👿
A ja się zastanawiam czy ludzie opowiadający/piszący banialuki na własny temat to sami w nie wierzą??
Jak to jest? Jak ktoś na forum / w życiu udaje eksperta od wszystkiego to świadomie kłamie czy wierzy, że ekspertem jest?
Nie ma ktoś taki świadomości, że ludzie mają oczy i widzą jak jest naprawdę ? Nie wstydzą się??  👀
podobno klamstwo powtarzane wystarczajaco czesto staaje sie prawda...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się