KOCHAM KINO :)

miałam bardzo "cieżki" kinowy tydzień: "Rozstanie" i "Zapiski z Toskanii"- pierwszy dobry, trudny i poruszający dość ciężi temat rozstania rodziców, drugi wiał nudą 😉
"Wciąż ją kocham" Dla mnie na dziś idealny, miałam ochotę na romansidło, lubię dramaty, fabuła nie banalna, koniec mnie zaskoczył 🙂
Ktoś kojarzy co to za film?
Mia, To serial jest. [url=http://www.filmweb.pl/serial/American+Horror+Story-2011-616381]American Horror Story[/url]
Dopisuję "Wstyd", bo chyba jeszcze nikt go tu nie wpisywał. Bardzo przejmujący, smutny film o współczesnej samotności w dużym mieście. Mi się podobał.
Alabamka, o, dzięki 😀 Nie miałam pojęcia😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 marca 2012 20:15
Przeciwnie 🤣
O ile nie trawię tego duetu, trailer wydaje się zabawny 🙂

ja ten duet uwielbiam.
no ale bez jaj, czy jest jeszcze ktoś kto nie zrobił filmu o wampirach? 😵
Obejrzałam wczoraj Nietykalnych. Bardzo dobry film z ciekawą fabułą, no a Omar Sy...no cóż.  😍
Odważyłam się i poszłam na "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć".
I podobało mi się. Da się przetrwać. Zaskakujące jest to, że film jest ...kolorowy.
Długo myślałam co jest nie tak, aż odkryłam, że Kloss był przecież szary.
Brak choćby chwili muzyki z  serialu. Podniosłaby temperaturę. Pewnie nie dogadano się co do praw autorskich?
Scenariusz z pewnością trudno było napisać, żeby powiązać film z serialem. Trochę się plącze ale niech tam będzie.
Piotr Adamczyk w roli Brunnera znakomity. On poprostu gra .... Karewicza. Patrzy się , widzi, że osoba inna a jednak jakaś taka znajoma. Kot w roli Klossa tego nie dokonał. Jest taki.... jakby z gry komputerowej. Dziwny.
Panowie Mikulski i Karewicz w świetnej formie. Miło było popatrzeć.
Ogólnie na plus. Miłośnicy serialu nie będą urażeni.
Usłyszałam gdzieś, że ten film jest bardzo dobry, bo nie gra tam Karolak  😂
Usłyszałam gdzieś, że ten film jest bardzo dobry, bo nie gra tam Karolak  😂

Ani Szyc ani Karolak.
The Awakening (2011) - polecam, thriller, mocno klimatyczny, trzymajacy w napieciu, przesiakniety angielska groza😉
Dziś się dowiedziałam, że będziemy przyznawać Złote Węże  😅 odpowiednik Malin. Jestem bardzo za, bo jak już pierdyliard razy pisałam jeden Smarzowski kina polskiego dobrym nie czyni...
Nominowani:
Bitwa warszawska, Jak się pozbyć cellulitu (nawet nie wiedziałam, że taki film jest  😲 ), Och Karol2, Wyjazd integracyjny i Weekend.
Adamczyk, Małaszyński, Szczyc, Urbańska, Socha, Figura i Frycz.
Będziemy wiedzieli 1 kwietnia.
Niestety się nie wypowiem kto moim faworytem, bo żadnego z tych filmów nie widziałam.

Edit - a nie, przypomniałam sobie! Próbowałam OchKarol2 oglądać na Sylwestra, ale się nie dało!
Widziałam niedawno "Służące" i szczerze polecam, bardzo poruszający i dobrze zrobiony film.
A Złote Węże mnie też cieszą 😅
A to nie jest żart na 1 kwietnia?
To dzisiaj jest 1 kwietnia?
Myślę, że data ogłoszenia jest jak najbardziej wystrzałowa.
cieciorka   kocioł bałkański
22 marca 2012 20:31
Widziałam tylko jak się pozbyć celulitu- masakra, ale lepsze od lejdis*

*jestem z tych, co nie strawiły lejdis, ale ubawiły się przy testosteronie.
pokemon, kurcze, nie można przyznać wszystkim? Albo chociaż podium obsadzić? Dla mnie to jeden pies, same "niegrzeczne" komedie i gołe dupy na plakatach...
jeszcze Kac Wawa by sie nadawal 😉 chyba ze to w przyszlym roku będzie rządziło 😉
Tak, mówili, że to kandydat nr 1 na przyszły rok.
Mogli by jeszcze nominowac Wojne Zensko-Meska... DNO DNA.
Osobiście nie trawię na ogół tzw. "polskich komedii romantycznych", ale muszę przyznać, że Och Karol 2 sprawiło mi miłą niespodziankę. Tak jak nie przepadałam za Adamczykiem, tak uważam, że zagrał bardzo dobrze, ubawiłam się i zmieniłam o nim zdanie 😀
Kinomaniacy, przepraszam, ale zacznę trochę z innej beczki - czy ktoś z Was kolekcjonuje miesięcznik KINO? Potrzebuję wywiadu z jednego numeru z 2009 roku, nie jest dostępny w internetowym archiwum (co trochę mnie dziwi), a bardzo mi na tym zależy - potrzebuję tego tekstu do pracy licencjackiej 😉.

Poza tym, obejrzałam dzisiaj, po raz kolejny, Drive. To się naprawdę udało. Swoją drogą, za mną dwa z czterech dni Kamery Akcji, więc na pewno coś ciekawego jeszcze uda mi się obejrzeć, w razie czego, oczywiście dam znać 🙂.
Ja baaardzo nie lubię polskich filmów z Szycem, Karolakiem itd... po prostu mam nerwa jak to oglądam.
Jednak Listy do M mi się bardzo podobają
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 marca 2012 20:50
Oglądał ktoś z was może film :  Courageous z 2011 roku ?
jestem ciekawa czy moje wrażenia po filmie wiążą sie z brakiem wiary czy film faktycznie podchodzi pod fanatyzm religijny o.O

Kurcze pierwsza godzina filmu zapowiadała sie bardzo fajnie, przyjemnie się oglądało, początek: rewelacyjny, dawno mnie tak nie wciągnął na starcie. Historie i ludzie bardzo prawdziwi i momentami można sie wzruszyć , no ale kurde ostatnie 30-40 minut filmu po prostu masakra o.O  W każdym zdaniu wciśnięte słowo "Bóg" czy "wiara"  , czułam sie jak na kazaniu o.O To już (moim zdaniem ) była totalna przesada. Teksty tak sztuczne i wrzucone na siłę aby tylko pokazać jaki "wielki jest bóg i wiara"  - nie neguje tu czyiś poglądów religijnych ale wpajanie takich rzeczy na siłe jest nie smaczne, chce posłuchać kazania- idę do kościoła. Nie mam nic przeciwko filmom które opierają się na wierze - ba powiem więcej nawet je lubię ; ) Ale ten miałam ochotę wyłączyć w połowie.
Szkoda że ktoś zepsuł taki fajny film  ;/

Ale jestem ciekawa czy to tylko moje odczucie... ; )?
Kto oglądał Ładunek200 wczoraj, albo kiedyś?
😲
Skrzyżowanie Domu złego z Teksańską Masakrą Piłą Mechaniczną...
Ale już wiem z kogo zerżnął Smarzowski, szkoda, że nie widziałam tego filmu wcześniej.
cieciorka   kocioł bałkański
30 marca 2012 17:38
Nie widziałam. Wczoraj oglądałam wstyd- polecam.

Róża- rewelacyjny Dorociński
Magiczne słowa - opowieść o J. K. Rowling - poryczałam się kilka razy  😡
Nie widziałam. Wczoraj oglądałam wstyd- polecam.

Róża- rewelacyjny Dorociński


A to chyba było ostatnio w tv? Widziałąm zapowiedz, strasznie to wyglądało....
Mogli by jeszcze nominowac Wojne Zensko-Meska... DNO DNA.


Zgadzam się, tragedia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się