Dobre i polskie! Rodzime, polecane firmy i ich produkty :)

deborah   koń by się uśmiał...
01 kwietnia 2012 19:09
i to nie konkurencja markowego sprzętu dla BOGATYCH wykańczała jej firmę,tylko zalew taniej chińszczyzny.


no popatrz a ja myślałam ze kupiłam żyłę złota 😉 🤣

no i teraz musimy kupować od nowych właścicieli

:kwiatek:
Zulus3, sto lat temu, zanim kupilam konia, na jakichs zawodach kupilam czaprak. pieknie ciemnozielony, siodlowy, pikowany w fale bodajze. z czarna lamowka i kieszenia na zel. i z taka metka z szeryfowym napisem "jarpol". i ten czaprak nadal zyje 😉 nadal jest caly, i nadal zielony 😀 tylko juz nie u mnie 🙁
Zulus3, kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Cytat ze stosowną minką jest nawiązaniem do wypowiedzi innego użytkownika tego forum. Bardzo głupiej wypowiedzi, bo "nisza" nie łączy się z "ubóstwem" i ja sobie zdaję z tego sprawę. Drugie zdanie podkreśla moje zdanie na temat tej firmy, z którą zresztą jestem związana i której sprzętu używam z uśmiechem na ustach.
już nie wiem w którym wątku mogę wstawiać nowości, więc wstawię w tym, początek serii królewskiej, wersja męska 😉

Baaardzo zacna!
Rewir Twój wpis jako drugi w tym wątku :"niszowa firma dla ubogich"
nie dziwię się,ze Zulus3 się odezwał, ja zupełnie tak samo odebrałam ten wpis pomimo tej ikonki z czarnymi okularami do kogoś skierowanymi...do kogo? do założyciela wątku?

W istocie rewir(nie umiem,tak jak Wy pogrubiać czcionki :lol🙂,cytowałaś wpis z innego wątku,którego nie czytałem,a ikonki są...hmm,nie dla każdego w pełni zrozumiałe-należę do matuzalemów na tym forum.A Ivett,co to za firma?Kojarzy mi się z marką ubrań szytych w Rawie Mazowieckiej.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 kwietnia 2012 06:26
Firma użytkowniczki Ivett nazywa się Caball i w ofercie ma czapraki/pady, derki, moskitiery, torby, pokrowce i nie wiem co jeszcze 😁
To ja do polskich polecanych produktów dopisuję jeszcze tu niewymieniony Torpol.


Ochraniacze magnetyczne na szóstkę z plusem! Warte swojej ceny.
czyli w tym wątku wolno rozmawiac o firmach forumowych, ale nie wolno pytać np o pasowanie kompletu na konia?

to ja sie zapytam, dlaczego na szmatoholikach jest Jarpol a nie ma Caballa?
Bo nikt nie wstawił zdjęć padów Caballa na koniu w odpowiednim wątku, z którego moderator bierze zdjęcia i wstawia do galerii?
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2012 07:29
Isabelle, pewnie chodzi ci o rewię mody - wtedy kiedy powstawała, ivett nie szyła jeszcze padów (albo nikt ich nie wstawiał na forum), za to Jarpol istniał i zdjęcia zostały wstawione. A teraz nikt rewii nie aktualizuje, więc i tak Caball się tam nie pojawi.
Rewia mody nie jest już aktualizowana? Nie wiedziałam
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2012 07:39
tunrida, niestety nie jest, już chyba z 2 lata nikt nie uzupełniał zdjęć...
deborah   koń by się uśmiał...
02 kwietnia 2012 07:59
Livia, 2 lata to chyba rewia nawet nie istnieje 😉

edit: escada, aż żałuję że już nie mam psa 🙂

BTW czy to znaczy że będę mogła wstawić do wątku zdjęcia nowej kolekcji Jarpolu?
czy nie bo to reklama? a jeśli ktoś inny  wstawi  zdjęcia naszej nowej kolekcji to będzie ok?  🤔wirek:
🏇

wiedziałam że watek nie rozwiąże problemu tylko bardziej zagmatwa sprawę  😎 😎 😎
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2012 08:12
deborah, sprawdziłam i o dziwo miałam rację 🙂 Na pierwszej stronie rewii w "nowościach" widnieje zdjęcie mojego konia w Jarpolowym padzie chabrowym, zdjęcie było robione w maju 2010 - czyli niemal 2 lata temu. Rewia po prostu w ogóle długo nie istniała, raptem chyba parę miesięcy.
deborah   koń by się uśmiał...
02 kwietnia 2012 08:13
czyli nie była uzupełniana rok powiedzmy 😉
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2012 08:16
No, trochę więcej 😉 Ale zeszłam z tematu - chodziło mi o to, żeby wyjaśnić, czemu nie ma tam padów Caball 🙂
No właśnie, można by coś z Rewią Mody zrobić. Może by podpiąć pod szmatoholików, albo ktoś inny mógłby się zająć aktualizowanie galerii 😉
Przepraszam za  🚫
ja bym była najszcześliwsza na świecie, jakby Ivett nadała konkretne nazwy kolorom i oprócz eskadrona, euro-stara i anky w szmatoholikach byl także Jarpol i Caball
Isabelle, milion razy przedyskutowane, szmatoholicy NIE ULEGAJĄ ZMIANIE.
Firmy jak najbardziej mogą iść do Rewii.
Burza,  a to nie widzialam tej dyskusji, przepraszam  :kwiatek:
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
02 kwietnia 2012 10:19
ja również posiadam pady Jarpola i jeden czaprak! jestem ZAKOCHANA w tej firmie! świetna jakość, dosłownie niezniszczalne! brązowy pad jest tak jakby "roboczy". jeżdzę jeżdzę i jeżdzę, piorę i piorę i piorę i..?? za każdym razem po praniu jak nówka sztunia! jestem bardzo zadowolona i poluje na coś nowego 🙂

🏇 tak i też dołączam się do apelu aby w szmatoholikach zrobić dział Jarpola i Caballa!!!

a tu na moim koniu:






jeszcze mam limonkę padzik, ale nie mam foty 🙂 zrobię foty najnowsze jak będę teraz w stajni (szczególnie brązu aby pokazać jak wygląda pad, ktorego łacham jak Cię mogę, a jest właśnie po praniu) i pokażę wszystkie 🙂
Na rewii nic się nie dzieje z dwóch powodów. Po pierwsze żenującej jakości zdjęć, jakie były wiecznie proponowane do galerii. Prze ileś stron nie trafiło się ani jedno, które byłoby jakością zbliżone chociaż do szmatoholików :/ więc ja odpuszczam, nie widzę sensu w tworzeniu strony ze zdjęciami robionymi komórką, z pryzmą gnoju w tle i połową nie złapanego w kadr konia.
No i druga rzecz - dodawane były zdjęcia też Anek, Eskadronów i innych, w tej chwili na szmatoholikach jest taki ruch, że nie da rady tych samych zasobów umieszczać w drugiej galerii dodatkowo. No chyba, że się zrzucicie na moją pensję - to wtedy mogę siedzieć tylko online i obrabiać zdjęcia 😉 Ale tak na serio, to rewię by trzeba zrewitalizować, żeby zaczęła funkcjonować na bieżąco.
Daborah,czy ja dobrze zrozumiałem,że Ty jesteś nową właścicielką Jarpolu ❓Jeśli tak,to wspominasz o mnie w wizytówce firmy-to ja byłem (m.in.)tymi względami osobistymi 😉Oczywiście do tego doszły problemy zdrowotne mojej wówczas przyszłej teściowej(pani Ani),i tak firma miała ulec zamknięciu.
A ja nie wiem czemu nikt jeszcze nie wspomniał (albo nie zauważyłam) o nowej firmie York. Przyznam szczerze, że nie wiele mam rzeczy stamtąd, ale ochraniacze miło swojej niskiej ceny (105zł za komplet) są cudowne! Neoprenik elegancko, skorupa twarda, nie do zdarcia prawie... Jedyną ich wadę jest to, że przy ochraniaczach rozmiaru M rzepy owijam dwa razy wokół nogi konia  🤔wirek: Ale bryczesy o kantary są świetnej jakości mimo baaaaaaaardzo niskiej ceny...  😉
duarka, york nie ma nic wspolnego z polskimi produktami. to rzeczy calkiem przyzwoite, niedrogie, ale absolutnie nie POLSKIE.
Naprawdę? Całe życia utwierdzałam się w tym fakcie  😡
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2012 07:27
Zulus3 dobrze zrozumiałeś 🙂

dla mnie to był zupełny przypadek. Zadzwoniłam żeby kupić derkę. kupiłam firmę..

wysłać babę na zakupy  😁
duarka, york nie ma nic wspolnego z polskimi produktami. to rzeczy calkiem przyzwoite, niedrogie, ale absolutnie nie POLSKIE.

w takim razie całkiem przypadkiem siedziba firmy znajduje siew Szczecinie, a właściciele są Polakami??  🤣
York to firma polska, ale produkty szyte są za granicą...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się