Stajnie w Lublinie

Rozmawiałam z Sędzią Głównym, Gospodarzem Toru i organizatorami.

W propozycjach ma być zmienione.

Konkurs nr 1 - ma się stać konkursem dokładności, towarzyskim, konkursem na zasadzie "debiuty"
Konkurs nr 2 - zostaje konkursem na styl, ale będzie towarzyski.

Aktualne propozycje mają się pojawić na stronie lzj-konie.pl


Teraz tylko prośba ode mnie - przyjeździe na zawody. Żeby pokazać organizatorom, że takie konkursy są potrzebne, że jest dużo osób, których sprawy administracyjno-finansowe odstaraszają od uczestnictwa w amatorskim sporcie - takim dla przyjemności jazdy konnej, a nie dla wielkich sportowych wyników.
Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to będę jako widz i pykacz fotek 🙂
Może jeszcze załatwię jakiegoś zawodnika albo niewielką widownię :P
Czy ktoś widział wyniki z HMW w Fideliusie? 🙁
ratatuj   Moje rude szczęście
24 kwietnia 2012 08:26
Właśnie, czy któraś z lubelskich re-voltowiczek wybiera się na towarzyskie 60/70 na Felinie?
Ratatuj, ja chcialabym zadebiutowac, ale nie wiem czy mi się uda..  😁

Dorzuce wam jeszcze imprezy towarzyszace z Bychawy  😉
ratatuj   Moje rude szczęście
24 kwietnia 2012 09:24
Właśnie my z kucykiem też chcielibyśmy zadebiutować, ale trochę się martwię, bo jak nie pójdzie, to potem będą nie miłe komentarze....
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
24 kwietnia 2012 12:03
Właśnie my z kucykiem też chcielibyśmy zadebiutować, ale trochę się martwię, bo jak nie pójdzie, to potem będą nie miłe komentarze....

Ej laski no co wy głowa do góry!
Słuchajcie tylko tych którzy wyrażając swoją krytykę dają wskazówki do dalszego działania, jak to poprawić czy nad czym dalej pracować, a nie kogoś komu wydaje się, że coś wie 😉 Ploty i ploteczki zawsze będą, a jadąc na zawody nie możemy liczyć tylko na pochwały 😉
W jakich godz. czynny jest LZHK? Na ich stronie internetowej nie mogę się doszukać 🙁
jeśli ktoś ma chęć i ochotę to 12-13 maja odbędą się konsultacje ujeżdżeniowe w FaMaGuście z Katarzyną Kliczkowską
Cena: 50zł za indywidualny trening + dojazd (wyjdzie 15-30zł). Jest możliwość noclegu zarówno konia jak i człowieka  💃

Nie oswoicie się z zawodami jak się na nich nie pojawicie. Moje dziewczyny też jadą - wierzę, że po dwie przeszkody pokonają. Czy więcej - zobaczymy 😉 A jak mniej - też się nic nie stanie.
Trzeba dać sobie szansę na zabawę. Ale od eliminacji świat się nie zawali. I tak będziemy dalej jeździć, dalej się szkolić.

A mówiąc żartem - skoro już wyprosiłam te towarzyskie, argumentując, że dużo ludzi czeka na taką szansę debiutu, to nie zostawiajcie mnie na lodzie. 😉
czyli za dwa tygodnie.. możesz mi napisać (najlepiej łopatologicznie) jak wygląda kwestia noclegu konia? Ktoś mi może powiedzieć jak bardzo jest tam głośno, tłumnie etc?
zajrzyjcie proszę na towarzyskie do wątku o zwierzakach do adopcji - jest sunia HUSKY do wzięcia (mieszka w Lublinie)
Czy na stronie lzj-konie.pl otwierają się Wam wyniki z MW,czy tylko u mnie coś szwankuje?
mnie też się nie otwierają...
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 kwietnia 2012 12:15
Mi również nie 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 kwietnia 2012 15:32
Hej czy mogłybyście zrobić listę stajni w Lublinie ? 🙂 i gdzie przyjmują ogiera ?A może jest gdzieś możliwosć wstawienia konia z licencją , gdzie jest stanówka ? 🙂
i czy ewentualnie mozecie podać linki do stron ? 😉 Chodzi mi o stajnie godne polecenia i ile tam pensjonat, a opinie dokładne sobie znajdę w wątku 🙂 Byc moze trafie na studia do Lublina i chcialabym sie zorientowac 😉

dziekuje za pomoc  :kwiatek:
jett   success is the best revenge
25 kwietnia 2012 15:46
subaru2009, zerknij na pierwszą stronę wątku  😉


Ja również będę w bychawie. Może jakiś voltowy znak rozpoznawczy? Czerwona wstążeczka, lub coś w ten deseń?  😀
jett, Re-voltowe koszulki 😉.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 kwietnia 2012 15:50
jett dzięki 😀 i przepraszam  :kwiatek:
subaru2009, jak masz jakieś pytania co do stajni to zadawaj śmiało 😉.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 kwietnia 2012 15:59
Tak mam 😀
Wstępnie przjerzałam na szybko póki i byłabym zainteresowana:
- Alexander
- Fidelius
- Piker

ewentualnie jakaś mniejsza, kameralna stajnia, gdzie przyjmą ogra, b yć może jest taka, ale nie jest wymieniona

pytanie mam takie odnośnie tych stajni

1. czy ktoś tam stoi ?
2. czy konie wychodzą na cały dzień ?
3. jaka jest cena ?
4,. czy orientujecie się w cenach treningów 😉
5. jak często boksy wyrzucane
6. czy jest możliwość siana do woli w siatce - to pewnie do dogadania z wł
7. czy nie ma problemu z dawaniem paszy i suplementów

:P resztę doczytam 🙂


a jak Famagusta ? dalej ma taką dobrą opinie ? 😉
.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 kwietnia 2012 16:32
Muchozol a jak z ceną ? i czy pastwiska są ogrodzone ? lonżownik / ujeżdżalnia / hala (mikro nawet :P ) ? 🙂 o numer się pokuszę jak będę na 100% pewna że mnie przyjeli. 🙂 na razie sie orientuje co i jak, zeby na polu nie zostac potem 😉 dziekuje  :kwiatek:
subaru2009 a może FaMaGusta? http://www.famagusta.dbv.pl/news.php
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 kwietnia 2012 16:49
a jak tam z ceną bo mi nie wyświetla ? i jak z dojazdem? Bo widze że tam kawałek z dojazdem
550 za dużego konia, dojazd busami Lublin-Kraśnik Fabryczny, no albo samochodem
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 kwietnia 2012 16:53
ok dzieki wielkie za tak szybka odpowiedz 🙂  :kwiatek:

Co do zawodów to 6-7 września będą prawdopodobnie w Zawieprzycach.
Zdaje mi się, że towarzyskie, ale jeszcze się dopytam  😉
W Zawieprzycach u Wójtowicza? 😉 to 2km od mojego domu!
Listę stajni uaktualnię na dniach.

Za to mam nowe info co do Mistrzostw Akademickich. Profesor podobno wycofał się z tego, co mi obiecał - czyli zmiany na konkursy towarzyskie. Podobno, bo ja o tym nic nie wiem, ale taka informacja do mnie dotarła. Oczywiście będę dzwonić i się upewniać, ale myślę, że najlepiej żeby każdy chętny także zadzownił czy do organizatorów, czy do Sędziego głównego. Może jeśli okaże się, że jest więcej chętnych to jednak to co mi powiedziane nabierze mocy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się