Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
07 maja 2012 14:41
Dawno mnie tutaj nie było to się przypomnę 🙂
Anka świetnie zdjęcia, pierwsze dwa mi sie najbardziej podobają 🙂

Tristia  😅

Horciakowa wybacz ale tym razem psia mina jest na pierwszym planie  😉 hehe

u mnie tylko telefoniczne....jak zwykle nie ma komu i kiedy zrobić 🤔
.....odkurzyłam po powrocie z majówki rowerek i z K. ruszyliśmy do laaaasu. nareszcie! a teraz za oknem leje 😫



no i jakieś wpadło majowe...choć nie wiem czy pasuje bo już było w wątku końskim...ale u mnie deficyt zdjęciowy jak zwykle



noen   A story of a fighter of our human race
07 maja 2012 16:51
Nat, jestes piekna! 🙂
Nat świetnie wyglądasz, jaki sport uprawiasz(oprócz jeździectwa of kors  😉 )? Dążę do takiej figury, jak twoja  🙂
Oooj dzięki dziewczyny 😡
właśnie mam ten problem że gięba niby nie najgorsza ale jestem taka niefotogeniczna 😵 mało kiedy wyjde jak ludź.

fenosęk w tym że nie jeżdże 🙁 ostatnio raz na pare miesięcy. Co do figury....geny. Mamita i wszystkie siostry były takie jak ja...wiec bez ograniczeń wpieprzam co sie da i o każdej porze. Ale od wiosny do jesieni kiedy sie da śmigam na rolkach i rowerze. W podstawówce i gimnazjum biegałam ...zawodowo wiec treningi szły ostro, całe liceum jeździłam konno codziennie + wszelkie roboty przy koniu, sprzatanie, drobne roboty, sianokosy....więc może przez to jako takie mięsnie mam 😉
aczkolwiek marzy mi sie umięsniony brzuch 😍 ale ja i siłownia 😵
Pursat   Абсолют чистой крови
07 maja 2012 18:13
Kasija, hehe, dzięki. :kwiatek:

Hermes, od razu lepiej. 🙂
przepraszam za offa, ale musze... 🙂 Dodo, chce Twoja torbe! 🙂 swietna jest, absolutnie tego szukam od mca...
przepraszam za offa, ale musze... 🙂 Dodo, chce Twoja torbe! 🙂 swietna jest, absolutnie tego szukam od mca...


W sklepie Prady powinna być
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 maja 2012 20:09
Pursat, miło słyszeć :kwiatek:
Hermes od razu fajniejsza fota.  🙂 Bardzo ładna jesteś 
arivle ja również jestem fanką twojej urody, rewelacja  🙂
Nat Zazdroszczę figury  😀
I ja się wrzucę raz jeszcze.


aczkolwiek marzy mi sie umięsniony brzuch 😍 ale ja i siłownia 😵


Mi się marzy taki jak Twój. :kwiatek:
Nat, oddawaj brzuch! Piękne zdjęcia 🙂
Nat - marzy Ci się umięśniony brzuch ? to Twój niby jaki jest, NIEUMIĘŚNIONY ?!  🤔wirek: jak dla mnie idealne  😍
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
07 maja 2012 21:19
A ja nie chciałabym mieć takiej figury jak NAt. Brzuch mogłabym ukraść ale tak pozatym to tak strasznie chuda nie chciała bym być.
ann hehe no wiesz....taki mocniejszy kaloryfer  😉
Alicja_8 no wiem ze chuda jestem 🤔 ale u siebie zostawilabym nogi, rece( mam w pracy kolezanke co z kolei tez podobnych gabarytow co ja a rece...jak niteczki :zemdlal🙂 brzuch podlasowala jeszcze ;-) a reszte mozna dolozyc hehe. no i wiecie...biust. dacie wiare ze nosilam rozmiar C jak wazylam 5 kilo wiecej!!!! wszystko mi poszlo...no tam.  😉
ale wtedy to jedzenie hylo od Mc do kebaba, po chipsy iczekolady...wylacznie. jak to mowia:"trudne sprawy" wtedy mialam i ale...po dwoch latach przestalo bolec :-)

ps dziekuje dziewczyny :kwiatek: 😡 czlowiek stary a wystarczy mile alowo zeby buraka poscil....
a brzuch to wiecie....swiatlo padlo tak a nie inaczej itp. ;-)
cieciorka   kocioł bałkański
07 maja 2012 21:56
Horciakowa, sorry za szczerość, ale pies cię przyćmił na tym zdjęciu :P
Nat, ale brzuch!
to co by było, jakby zleciały się wszystkie 😉
Horciakowa allle fajny pies  😜 też bym takiego chciała  😁 I kto Ci taką ładną fotkę zrobił? 😎

Ogurek jak chcesz "przebić" Horciakową to zrobimy zdjęcie z całą sforą  😁
do przyćmienia mojej urody wystarczył by Bobek   :oczopląs:
ze niby ja?

czuje sie wywolana do tablicy 😀

sesja w ogrodzie


sesja topless na plazy



na wycieczce w muzeum turystyki gorskiej


sweetfocia z samowyzwalacza

Ogurek nie śmiej się z Bobka  🤬
Bobek cudna sesja na plaży- kto robił? Na pierwszym wyglądasz kwitnąco  😁
haha bobek mistrz! Poprawiłaś mi humor bardzo dziś, dzięki :kwiatek:
Kurczę już dajcie spokój Ottowi i Bobkowi, bo sobie zaczną słitfocie robić i na fejsbuka wrzucać  😵 😁
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
08 maja 2012 13:36
Nat wykorzystaj to że jesteś takich drobnych gabarytów i jesli do pełni szcześcia potrzebny Ci kaloryfer to ćwicz brzuszek. Szybko go wyćwiczysz przy tak niskim otłuszczeniu 🙂 Mięśnie szybko się odsłonią bo niemasz tłuszczyku 🙂
bobek, jesteś piękna...  💘

to ja: cały dzień czekałam na tą paczkę; moje nowe siodło i ja 😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 maja 2012 14:11
Thymos jakie jakie? 😀
Windsor elite, jest genialne, dziś się na nim planuje ofocić.  💃
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 maja 2012 14:15
Zielenieję z zazdrości 😀. Ja na swoje siodło jeszcze poczekam :/.
bobek  😍 i ten brak zęba....  😉

Thymos mam nadzieje ze samochodem dojeżdżasz....czy musisz dźwigać to siodło 👀

Alicja_8 no właśnie sęk w tym że nienawidze ćwiczyć 😵 nie raz sprzątałam u koni po 3-4 h non stop, moze śmigać 2 h na rolkach do upadłego....ale ćwiczenia, nie nieeee 🙄 hehe. Musze pomyśleć jakby tu pogodzić te dwie rzeczy 😁
Nat, autko 😉
Poprzednie siodło wiozłam MPK, to się działo... hehe
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się