Stajnie w Lublinie

przy zgłaszaniu dobrze jest poprosić o wysłanie potwierdzenia. Ja tak zrobiłam i od razu dostałam informację zwrotną. Także do zobaczenia w Białeczce  🙂
Zazdroszczę Wam tych wyjazdów na zawody 😜

Mam pytanie do osób z FMG - czy po kursach, np. masażu, w Waszej stajni dostaje się jakiś dokument na to? Taki, że można go ewentualnie w CV później wykorzystać?
Fin, dostaje sie. 🙂

A ja po dzisiejszych zawodach czuje sie rozczarowana, zazenowana i generalnie zdolowalam sie 😉 wiecej dzis nie powiem, bo ide spac.
Mam pytanie do osób z FMG - czy po kursach, np. masażu, w Waszej stajni dostaje się jakiś dokument na to? Taki, że można go ewentualnie w CV później wykorzystać?


Dostaje się, aczkolwiek jest to tylko dyplom uczestnictwa, Pani Maria nie ma szkoły (jeszcze) masażu i zaświadczeń nie wystawia, nie wiem czy taki dyplom się do CV dołącza, raczej wątpię 🙂
ja dołączyłam  😜
Sa juz propozycje zawodow w FMG 🙂 Na fejsbuku 😉
Rozmawiałam dzisiaj z organizatorami zawodów w LKJcie - konkursy 60, 70 i 80 cm są towarzyskie. 
ratatuj   Moje rude szczęście
26 czerwca 2012 17:56
Rozmawiałam dzisiaj z organizatorami zawodów w LKJcie - konkursy 60, 70 i 80 cm są towarzyskie. 


Tak, właśnie wiem, bo dzwoniłam do Pani Prezes Lkj  😉 Więc widzimy się w sobotę Kochani, życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że pogoda dopisze!  😀
Jedziemy do LKJ 😉. Kto będzie? Prosimy o zdjęcia.
Sisisa, a o której jedziecie? Ja może na trochę wpadnę, bo o 14.30-15 dopiero na klinikach muszę być 🙂

Arroch, jadę 80 i 90, więc pewnie koło południa...
my z Siwym też będziemy 🙂 oczywiście kolejna próba przepchnięcia przez 60 cm (szkoda, że na zawodach nie chce skakać tak jak w domu...) 🙂 też prosimy o zdjęcia! 🙂
.
Są już może jakieś informacje dotyczące list startowych, albo chociaż tego, ile osób będzie w danych konkursach? Coś wydaje mi się, że te niższe będą oblegane 😉.
.
Być może wpadnę do LKJ 🙂
Mam nadzieję, że z kimś da radę pogadać, bo niestety będę osamotniona 🙁

No to super ;/, my pewnie jak zwykle przyjedziemy na najniższe konkursy, a wyjedziemy dopiero po N. Cały dzień stania z koniem na uwiązie... Dobrze, że przynajmniej dużo trawy jest, to będę miała czym go zająć. 
ratatuj   Moje rude szczęście
28 czerwca 2012 21:46
Przydałyby się listy wcześniej żeby zaplanować przyjazd, bo skoro ma być dużo osób w niskich konkursach to pewnie strasznie się do czasowo rozciągnie ..
Z pewnego źródła wiem, że listy startowe mają się pojawić na stronie lzj, także chill out dziewczyny  😀 😀 😀

I dołączam się do prośby o zdjęcia, jeśli ktoś byłby tak cudowny i mógł pofocić, to będę wdzięczna  :kwiatek:
Sisisa, a boksy?
Ascaia, nie mamy boksów.


mahoniowemarzenia, list jak nie było tak nie ma...
Sisisa, a nie mozesz sobie wykupic? W lkjocie malo chca, 20zl?
Jasnowata, nie ma wolnych boksów do wykupienia już od kilku dni.
fin, startujesz? 😀
Bardzo, bardzo bym chciała, ale niestety nie 🙄

Za to będę trzymać kciuki za Wszystkich re-voltowych zawodników :kwiatek:
Sisisa, ja mam zarezerwowany boks, ale mogę go odstąpić, bo jednak jedziemy z dwoma, a nie z trzema końmi.
List jak nie było tak nie ma  🙁
Uwaga koniarze lubelscy!
Dzisiaj w LKJcie znalazłam małe akcesorium fotograficzne. Kto zgubił ten wie co.
Do odebrania u mnie - kontakt przez prywatne wiadomości a najlepiej przez facebook.
Jak poszło?
Ma ktoś może zdjęcia Wiagry GB? Jechałam na niej 60 i 70 cm, w 70 byłyśmy na dekoracji.. Może ktoś ma? Byłabym baaardzo wdzięczna  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się