Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
20 lipca 2012 13:34
gajowa, ja miałam zwrot pieniążków z Programu Ochrony Kupujących. Ważny jest tylko wniosek o wszczęciu postępowania ... 🙂

asds   Life goes on...
20 lipca 2012 14:42
Patrzę, patrzę ic oraz bardziej się przekonuje ze Silver Star to stara Venezia VSD chyba jest...Bo moje siodło wygląda identycznie
Dziewczyny, myślę że wystarczy tego offa?  :kwiatek:

Gdzie derki siatkowe w promocji, rzuciły się komuś?
Olek na Allegro są,eskadrona,co prawda nadal 120-130zł,ale promocja ponoć -40%  😎 .
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
20 lipca 2012 15:46
1 - zawsze mozna zareklamowac na podstawie nr zamowienia z internetu
2 - nawet posiadajac pf zawsze bedziemy operowac nr zamowienia internetowego aniżeli nr pf
3 - jestesmy sp. z o.o. ktora ma wszystko udokumentowane
4 - do paczki dołączamy pokwitowania lub wydruki z zam sklepowego na którego podstawie moga byc skladane reklamacje, poniewaz mają one większy format - A4 lub podobny, który zazwyczaj klienci zostawiają sobie w ramach potwierdzenia.

dowodem zakupu przez internet jest paragon ze sklepu internetowego - zamówienie klienta i na tej podstawie można reklamować, bez żadnych problemów

to w jaki sposób księgujemy zakupy które nie są u nas płacone (chodzi tu o bony !!!) to już nie będę tłumaczyć bo to trochę skomplikowane

jesteśmy firma z ponad milionowym kapitale, wszystko mamy czarno na białym (zresztą tuz po kontroli US - bezproblemowo)


rozumiem ze ktoś może chcieć się pochwalić wiedzą itp, jednakże sam fakt zakupu przez inna firmę, zapłacenia dla kogoś innego a otrzymanie towaru od jeszcze innej firmy trochę sprawę komplikuje i nie sadze aby trzeba było to dokładnie wyjaśniać - ważne jest - jeżeli ktoś chce coś zareklamować podstawa jest dokument potwierdzający zakup, u nas operujemy nie na nr paragonu fiskalnego z kasy tylko na nr zamówienia przez sklep internetowy - łatwiej i szybciej jest to po prostu sprawdzić i z tym nigdy nie mamy żadnych problemów

a każdy zakup w naszej firmie posiada pf lub innej formy rozliczenie np fv lub rozliczenie z firma pośredniczącą

nie szukajmy problemu tam gdzie go nie ma

odnośnie reklamacji - nie ważne co, zawsze jak jest coś odsyłane, to prosimy o dołożenie pełnego opisu dlaczego itp, aby usprawnić postępowanie reklamacyjne


odnosnie zus,pit,cit i vat - do inf wszystkich zainteresowanych - chyba jako jedna z niewielu polskich firm w pelni bez oszustw sie rozliczamy (inni mogliby napisac niestety 🙂

przypominam iz mozna prosic o wystawienie np imiennej fv , w tym celu nalezy podac nr pesel (ew. nip) wymagany i dane osobowe , wtedy do paczki zostanie dolaczona faktura vat i dla wyjasnienia do fv tez nie bedzie pf bo one zostaja u nas do rozliczen z trzecia firma a w tym przypadku do dolaczenia do fv kopii do akt firmowych.
pozdrawiam

[quote author=marta__sz link=topic=15196.msg1464769#msg1464769 date=1342621087]
Dostałam kwitek kasa wypłaci, bez ceny, bez daty, bez podpisu bez niczego. Równie dobrze mogę dopisać sobie tam jeszcze 3 rzeczy...
Wydaje mi się,że tak nie powinno być.
Ale jak pisałam wcześniej, nie będę się z tym sklepem już kontaktować bo to nie ma sensu.
Jak mi się po miesiącu rzeczy rozlecą to pewnie machnę ręką.
Generalnie nie przywykłam do traktowania w taki sposób- byle jak byle na czym itd.
Kończę offa bo naprawdę wg mnie becker nie zasługuje na uwagę tu na forum, poziom absurdu został osiągnięty.
[/quote]
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
20 lipca 2012 18:21
A dlaczego w takim razie nie macie kasy fiskalnej w sklepie? Bo tego nie rozumiem ;-/
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
20 lipca 2012 23:02
Petit. pewnie chodzi Ci o wypowiedź Dramki, że w sklepie nie dostała paragonu. Dramka korzystała z bonu, więc paragon sklep musiał [(?) nie znam się na tym] sobie zostawić.
Trochę to jest dziwne bo rozliczenia firma - firma odbywają się tylko za pomocą faktur, paragon fiskalny wystawiany jest na każdą sprzedaż na rzecz osoby fizycznej chyba że ta osoba poprosi fakturę, wtedy paragon dołącza się pod fakturę i zostaje w sklepie.
Rozliczanie VAT z US następuje na podstawie rejestrów sprzedaży VAT w których wpisane są obroty na podstawie pf lub FV, jeśli nie podczepimy pf pod FV, to musimy niejako 2x zaewidencjonować tą samą sprzedaż i odprowadzić 2x ten sam VAT, dlatego tak ważne jest doczepianie pod FV pf.
W spółce z o.o prowadzącej sklep i sprzedającej na rzecz osób fiz. raczej nie sposób nie przekroczyć limitów do kasy fiskalnej i brak tego paragonu wg mnie jest nieprawidłowy. Tłumaczenie że sprzedaż przechodzi przez podmiot trzeci niczego nie zmienia, bo jak napisałam rozliczają się na poziomie firma-firma i wystawiają sobie faktury VAT.
Ja jestem ciekawa z punktu widzenia księgowego, jak to jest zaaranżowane i Moniland uchylając rąbka rozliczeń księgowych chyba nie zdradzi nam żadnych tajemnic firmowych spółki.
Jakby ktoś szukał niedrogich bryczesów to proszę:

http://www.amigo-konie.pl/d05a-stallion-bryczesy-bawelniane-elastyczne-damskie-z-pelnym-lejem-biale-z-popielatym-lejem.html

ja sobie zmówiłam mam nadzieję że będę w miarę znośne  😀
Widział ktoś może w promocji fraki?  🙂
nopebow na allegro są w promocji w awilhorse :P Z 1800 coś tam na 1000 zł :P:P
xxagaxx akurat taka promocja mnie nie interesuje  🤣 🤣
nopebow heh ja się nabijam po prostu :P:P Mi się marzy taki frak, ale kurde, szkoda mi wydać tyle kasy na frak, który może z 10 razy w roku ubiorę :P:P

A jak tam przeprawa z Becker Sport?? 17 lipca zaksięgowali przelew i od tamtej pory cisza. Czekam na jakieś info odnośnie realizacji zamówienia, niby wszystko mieli na magazynie :P
A ja wzdycham do tych fraków Animo na allegro. Żebym nie miałą teraz takiej listy wydatków to liscie to ..... ech. Pomarzyc dobra rzecz.
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
23 lipca 2012 01:18
na stubbenach się nie znam ale -> http://allegro.pl/siodlo-stubben-17-5-i2510701153.html

A jak tam przeprawa z Becker Sport?? 17 lipca zaksięgowali przelew i od tamtej pory cisza. Czekam na jakieś info odnośnie realizacji zamówienia, niby wszystko mieli na magazynie :P


Nawet nie pytaj, moje zamówienie z 28.06 niby wysłali 17.07 ale jakoś jeszcze nic nie doszło.

Żenada moim zdaniem, jeszcze jakby napisali (a właściwie odpisali :icon_rolleyes🙂 coś wyjaśnili, a tu brak kontaktu...
Lousia masakra..... Daję im jeszcze czas do końca tygodnia i chyba czas zacząć ich gnębić ;/;/

A próbowałaś tam dzwonić?
dziewczyny, dzwoncie. bez upomnienia sie moze cie tak czekac i czekac do usranej...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lipca 2012 11:02
no, ale proszę was, żeby klient musiał się dobijać i prosić o swoje zamówienie  😲 jeszcze przez taki długi okres? Dlaczego ktoś ma marnować kasę na ciągłe telefony?!
nikt nie mowi ze to fajne i przyjemne😉 becker juz dorobil sie dziadowskiej opinii, ale o swoje trzeba walczyc. ja zadzwonilam i udalo mi sie odebrac zamowienie🙂
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
23 lipca 2012 13:05
Aaaaaaaaaaa jakie one piękne i do tego -30%....!

http://allegro.pl/ochraniacze-caldene-cob-30-horseteam-i2512186290.html
Wiecie może czy eqiushop będzie miał 30% taniej? zawsze robili o 20%
Szukam poideł w cenie promocyjnej -ktokolwiek widział ktokolwiek wie  👀
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
23 lipca 2012 18:35
Cataleya znowu mistrzem okazji  😎  niedługo się pochwalę i powiem gdzie  💃  <u mnie wszystko ma swoje źródło na allegro 😀>


A tak w ogóle... wie ktoś o promocjach w sklepach? na razie to znalazłam tylko w zagranicznych  🤔

Nigna   Warto mieć marzenia...
23 lipca 2012 19:10
cataleya: mi sie te ochraniacze strasznie nie podobają ; o Do tego mam wrażenie że zrobione porządnie też nie są...
One są do bani. Moje ochraniacze tej firmy już się rozlatują... Dobrze ze kupiłam je taniej bo bym się chyba pochlastała....
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
23 lipca 2012 19:20
Szkoda.. a są ładne... szkoda że badziew.
Tak? Chciałam je kupić kiedyś w awil sa 99 były. A normalnie są dość drogie  🤔.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się