Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

ja właśnie myślę nad zakupem tego leżaczka z wibracjami,melodią itp.opłaca sie czy lepiej zwykły 🙂
aaaa przyszedł właśnie wózek dla Stasia jest przepiękny  😜


jak dla mnie opłaca się!! do tego można w idealnym stanie wypatrzeć za połowę taniej, a nawet mniej 🙂 Polecam fajna sprawa.
Chwal się fotką wózka.

a mi dziś przyszły te obrazki ze zwierzakami  😍 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 października 2012 15:40
Jestem sama w domu to mogłam sobie obejrzeć ten teledysk Nickelback. Kurna, uwielbiam ten zespół... nie wiem, jak oni to robią, ale większość ich teledysków jest piękna i wzruszająca- przynajmniej dla mnie. Polecam jeszcze "Someday", "Far Away" i "Savin'me". Piękne.
Czarownica - ja się popłakałam na nim  🤣


Obrazki do pokoju Michałka
Cierp1enie jakie piękne obrazki🙂 gdzie kupione ?  😍
jak zrobię zdjecia wstawie,pochwale się 🙂
dziewczyny powiedzcie mi jadę do ikei jaki materacyk kupić,który db bedzie?🙂
tzn z czego powinnien byc🙂
kokos-gryka
taki my mamy

obrazki kupiony tutaj http://allegro.pl/ponad-100-wzorow-obrazek-24x30-cm-druk-na-plotnie-i2632736366.html
powiem Ci, że polecam. Julka ma takie dwa i będę jej kupować trzeci, bo jakoś pusto w tym miejscu i pasowałby trzeci. Obrazki u Julki mają 2,5roku, a ich stan jest idealny, kolory dalej żywe.
W kuchni za to mam 3 obrazki na tej samej zasadzie i niestety blade się zrobiły, więc szukam półki by się ich pozbyć.

Kami   kasztan z gwiazdką
15 października 2012 16:19
Karina już Ci chyba wcześniej pisałam - my mamy kokos-pianka-gryka 8cm wysokości  🙂
możliwe,że tak ale chciałam sie zapytać dla pewności bo materacyk to jednak ważna rzecz 🙂
Mój Mąż jeździ po całym domu pustym wózkiem,nie mogę go do ikei wyciągnać tak mu sie wózek podoba  😁
Fajne te obrazki Cierp1enie. Heh, ja swojemu maluję od pół roku i jakoś nie mogę dokończyć. A miała być mała farma.
Adaś dziś pierwszy raz jadł szpinak i muszę powiedzieć, że byłam zdziwiona, bo mu smakowało i zjadł całą porcję. Dałam mu hippa, bo szpinak ekologiczny to u nas dopiero na przyszły rok będzie. Ogólnie to mały łobuz próbuje siadać już. Dziś trzymał się kołdry i usiował się na niej podciągnąć. Chwila moment i będzie siedział.
A przy okazji, możecie polecić jakąś emulsję do skóry suchej, atopowej? Chodzi mi o coś do smarowania. Mieliśmy na próbę Atoperal i całkiem całkiem działało.
shagyaaa - oo to jak skończysz to pochwal się koniecznie malunkiem 🙂
Co do szpinaku to Julka uwielbiała słoiczek szpinak z ziemniaczkiem, czy jakoś tak z bobovity, pamiętam że to był jeden z niewielu, który zjadała ze smakiem, do tej pory jej tak zostało, bo podobno cały talerz zupy szpinakowej zjadła w przedszkolu 🙂




czytałyście?  😵
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/677895,skandal-we-wroclawskim-zlobku-opiekunki-zwiazywaly-dzieci,id,t.html?cookie=1
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 października 2012 18:14
Shagyaaa ja stosowałam krem Diprobase. To bardzo fajny emolient, u młodej w ciągu dwóch dni stosowania zeszła wysypka i skórka do tej pory jest gładziutka i miękka.
Tak was czytam... i u mnie chyba będzie odwrotnie, bo "teściowa" jest do mnie o wiele bardziej przyjaźnie nastawiona, niż moja matka. I w dodatku teściowa to pediatra 😉
ło matko dopiero da ci jak dziecko będzie;] bo to pediatra więc bezdyskusyjnie będzie miała rację;] moja przyjaciółka ma dokładnie tak;]
Ja się niezmiernie cieszę że mój osobisty tatuś to pediatra i oczywiście wciąż go zamęczam pytaniami. Ostatnio powiedział mi w żartach tak "weź TY sobie znajdź inną ofiarę pediatryczną i daj mi w końcu spokój 😉".
Bo ja np po powrocie z przychodni ze szczepienia muszę omówić z tatą każde zdanie wypowiedziane przez panią doktor.
Tata to chyba inna rzecz 😁
Swoją drogą, myślę, że to całkiem naturalne, że upierdliwość ze strony własnej matki zazwyczaj jest łatwiejsza do przegryzienia, zrozumienia, przyjęcia niż identyczne zachowanie ze strony teściowej.
Dworcika, nooo może
moja mum dziś fuczała że nie damy jej dzieckiem sie zajmowac jak ona chce;]
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 października 2012 20:38
Młoda ma ewidentnie zatwardzenie- dziś tak krzyczała przy robieniu kupy, że nie miałam pojęcia jak temu zaradzić. A kupa gęsta i jakby grudkowata, czyli książkowe zatwardzenie.
Co teraz muszę zjeść, żeby jej pomóc?
CzarownicaSa, nie mozesz jej podać herbatki?
są z hippa takie od 1 tyg, ułatwiajace trawienie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 października 2012 20:42
Mam, nawet raz próbowałam jej podać- za chiny ludowe nie chciała jej pić, krzywiła się, wypluwała, krzyczała ze złości. Nie dziwię jej się- w zapachu i smaku jest ohydna 😉
Ale spróbuję jej jutro znów dać, może jednak się przekona.
podaj moze jak będzie głodna, Lewcio duje je jak stary i odkąd więcej pije tych herbatek kupa częsciej, pediatra kazała dużo dopajać, tyle że na MM to inaczej
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 października 2012 20:49
Spróbuję, jutro z rana jej podam.
Dziś na próbę zjadłam makaron z białym serem- następne dwa dni oczekiwanie na efekty...
na moje działało, jak najadłam się suszonych śliwek (na mnie niestety też)
jest też syrop Lactulosum, nie wchłania się z przewodu pokarmowego, Julce pomagał.
Słyszałam tą piosenkę milion razy, ale pierwszy raz obejrzałam teledysk, no i co... oczywiście się poryczałam  😁 🤔wirek:



Maaatko, jakie to smutne 🙁 🙁 Poryczałam się jak głupia.
Chrzciny, chrzciny i po chrzcinach... Jaś się spisał i był bardzo grzeczny, rozglądał się ciekawie po Kościele, obserwował księdza  🙂 i generalnie był w bardzo dobrym humorze  🙂

Czasem staję po drugiej stronie obiektywu, ale jednak lepiej wychodzi mi robienie zdjęć, niż występowanie na nich hehe
Choć tutaj jestem w stanie siebie zaakceptować, za to młody generalnie fajnie wychodzi na zdjęciach.

Dzionka - hormony?  👀

Koniara79 - super!! gratulacje dla Jasia 🙂 wyglądacie przecudnie!


Wiecie co, ja ogólnie ryczę bez powodu ostatnio. Np dziś walnęłam się odkurzaczem w nogę, znaczy spadł mi na nogę. Oczywiście tylko trochę mnie zabolało, ale że tż nie zwrócił na to uwagi, że mnie boli noga, to zaczęły mi lecieć łzy i to takie wielkie  🤔wirek: odwala mi totalnie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 października 2012 21:21
Cierp1enie coś o tym wiem, ja wyłam jak postrzelony bawół oglądając przejazd Kowalczyka(?) na olimpiadzie w Moskwie 😁

Koniara jakie on ma oczyska i włoski! 😍
Co sądzicie o tej naklejce do pokoju Michałka, chce ją koło łóżeczka.
wzór 1, ale samo drzewo z tymi zwierzakami wystającymi, nie tak naciapane jak tam jest, resztę co zostanie to rozmieszczę po pokoju, jak będzie pasować. Może te tukany z drugiej strony łóżeczka, bo będą pasować do pościeli.

http://allegro.pl/naklejki-drzewo-drzewko-xxxl-2-5-m2-nowosc-i2683959431.html

i dla przypomnienia pościel, obrazki na ścianę dodałam kilka postów wyżej.

aha Pokemon - miałaś rację, dziś przyszła mi pościel i jest boska  😍
zamówiłam 2 komplet na zmianę Safari Banana 🙂
Cierp1enie, patrz bo mąż ci sieć odetnie;]
koniara79, prześlicznego masz synka!
😁 oby nie, ale powiem wam, że sama sobie uzbierałam pieniądze na to wszystko 🙂 po prostu sprzedałam kilka czapraków, bryczesów kilka par i mam 1000zł na właśnie takie dodatki 🙂
Cierp1enie fajna ta naklejka,ale uważam że duża cena jak za naklejkę 🙂
nie lepiej namalować?  😜
ja nie mam talentu do malowania niestety 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 października 2012 06:56
No i się załatwiłam...
Dziś obudziłam się z potwornym bólem głowy, mokrym kaszlem, mięśnie mnie bolą jakbym całą noc na kamieniach spała... bardzo niedobrze :/
Mogę młodą zarazić...? Czy coś ewentualnie mogę zrobić, żeby jednak się nie zaraziła? Jakie leki w ogóle podczas karmienia piersią mogę brać? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się