Facebook -czy ktoś korzysta?

normalnie działa...
ożył  😉
Mi padł całkiem niedawno, ale już jest ok.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
09 listopada 2012 19:12
Czemu facebook tak strasznie "streszcza" treść z tablicy użytkownika ? Np: ustawiam sobie tylko niektóre "moje ruchy" na fejsie widoczne jako publiczne (głównie piosenki), publikuję je dość często no i z ciekawości skorzystałam z opcji jak widzą mnie osoby, które nie mają mnie w znajomych i to wygląda tak: publikacje z 3 ostatnich dni, potem 3 wybrane przez facebooka jeszcze z 2012 i jedna z 2011... Co ma na celu takie streszczanie? Czemu nie widać wszystkiego?
Pursat   Абсолют чистой крови
10 listopada 2012 10:03
Wy też macie na stronie głównej te okropne reklamy?

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 listopada 2012 10:49
Niestety tak 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
10 listopada 2012 13:17
Właśnie włączyłam sobie Adblock Plus (był wyłączony nie wiem dlaczego i myślałam, że po prostu na takie banery nie działa...) i po problemie. 🙂
Pursat, nigdy o tym nie słyszałam! A już tak mi wszystko zamulało przez te reklamy, dzięki wielkie, że o tym napisałaś 😀 :kwiatek:
Mam prośbę do wszystkich, którzy korzystają z Facebook'a 🙂
Proszę o pomoc w konkursie.
Głosowanie trwa do jutra.
Więc proszę wchodźcie w link i klikajcie "Lubię to", Udostępniajcie.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=481461718542134&set=a.477382365616736.105638.178197978868511&type=3&permPage=1
Dziękuje wszystkim !  :kwiatek:
poszedł lajk 🙂😉)

ja poproszę o rewanż, link podałam w wątku o konkursach
tutaj

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,62589.150.html
Pursat   Абсолют чистой крови
10 listopada 2012 22:05
Pursat, nigdy o tym nie słyszałam! A już tak mi wszystko zamulało przez te reklamy, dzięki wielkie, że o tym napisałaś 😀 :kwiatek:

Cieszę się, że pomogłam. 🙂
Heeeelp! Mam sobie otwartą byle jaką stronę Facebooka i włączają mi się jakieś krzyki i oklaski, no owacja na stojąco wręcz 😁. Skąd? Nie włączam żadnego filmiku, np. mam otwarty czyjś fanpage - to coś jest, przechodzą w profil znajomego - też się pojawia.
???

edit: cofam, nie tylko na Facebooku to mam... ide pogrzebać w ustawieniach internetowych
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 listopada 2012 20:59
ja też poproszę o lajki, ale w konkursie u MsCarmen (-:
klik
będę baaardzo wdzięczna, jeśli kliknie ktokolwiek, a jak ktoś poda dalej, to już chyba zwariuję!
Mam problem. Nie mogę dodać zdjęć do albumu, na osi czasu normalnie się dodają, a do albumu nastepuje chwila myślenia i nic. Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?
Baaaardzo ładnie proszę o polubienie profilu, potrzeba dobić tylko do 600. Dziękuję!  :kwiatek:
https://www.facebook.com/KrusZ71?fref=ts
Hmmm.. jak zmienić hasło na facebooku? Ktoś pomoże?
Zapnij się jak masz ikonę strona główna, a obok tego taką strzałeczkę ,,˅,, klikasz -> ustawienia konta - > na spisie wyszukujesz hasło i edytuj 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
19 listopada 2012 20:03
Coś się zepsuło się, czy tylko u mnie? 😤 Nagle z aktualności zniknęły mi nowe posty, a pojawiły się wybiórczo jakieś sprzed paru godzin, dni... 🤔
mnie się w ogóle nie chce fb załadować  👀 Czy tylko ja mam ten problem?
In.   tęczowy kucyk <3
19 listopada 2012 20:15
Mi też się nie ładuje.
Coś się zepsuło się, czy tylko u mnie? 😤 Nagle z aktualności zniknęły mi nowe posty, a pojawiły się wybiórczo jakieś sprzed paru godzin, dni... 🤔

Mi się tak czasami robi, a potem jest normalnie...
Pursat sortuj : najnowsze. Pewnie przeskoczyło na najciekawsze.

Już fb śmiga.
Pursat   Абсолют чистой крови
19 listopada 2012 20:23
Już jest wszystko normalnie. 😀
U mnie nadal kicha, szczególnie z czatem. W sumie to dobrze, bo muszę się uczyć 😁
Mam problem. Nie mogę dodać zdjęć do albumu, na osi czasu normalnie się dodają, a do albumu nastepuje chwila myślenia i nic. Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?



ja tak miałam, wystarczyło zmienić przeglądarkę
Gillian   four letter word
28 listopada 2012 12:19
gdzie się podziało dodawanie zdjęć z kamerki? mam tylko albo prześlij zdjęcia albo utwórz album.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 listopada 2012 07:38
o co chodzi z tą nową polityką Facebooka, albo jakoś tak? wszędzie widzę posty o tym, a nie wiem co się stało właściwie  😡
ash   Sukces jest koloru blond....
30 listopada 2012 07:45
madmaddie, to podobno kolejny łańcuszek klik
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 listopada 2012 07:47
ash, dzięki  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się