Sesja/Studia i t d ;)

asds   Life goes on...
05 lutego 2009 23:00
Skończylam własnie magisterium tworzyc..Po korektach i edycji wyjdzie 64 strony....Jeszcze tylko to wyedtytowac i niech to zatwierdzą w sobote...I dlaczego u nas w PL jest tak malo literatury na temat Offshoringu buu!
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
06 lutego 2009 00:01
szepcik, to jest nas dwie  🥂 ...........  I też mi strasznie wstyd, ze tak mi kiepsko poszło. To jest dla mnie na prawdę cios i porażka.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 lutego 2009 07:47
Cisawa, szepcik, to może trzy?
Bardzo zabawne, wszyscy z grupy uważają, że się zgrywam i udaję, że ochronkę mam polaną. No bo jak to, JA mogłam OBLAĆ? A polałam. Przekombinowałam, doszukiwałam się ukrytych haczyków (no bo niby jak, zaliczać przedmiot prawniczy i nie mieć w pytaniach haków? Impossible!), potem spanikowałam, że te haki są takie trudne i zawiłe, że ich nawet znaleźć nie mogę - i polałam.
Proszę o order za głupotę i puchar za teorie spiskowe  🤔wirek:

Poniuś, gratulejszyn! Ja prawo na 5, ale zmienił mi na 3 - bo praca znajomego była dziwnie podobna... A że dziwnie podobnych było 12 prac, to 12x5 zmieniło się na 12x3
🤔
Nie, nie zrzynaliśmy od siebie - po prostu używaliśmy tych samych kserówek notatek do dziobania przed sesją  🙄
He... gościu z socjologii tym, których satysfakcjonuje ocena 3 - wpisywał  i dowidzenia... I po co wczoraj siedziałam nad tym do 4 👿
Ponia   Szefowa forever.
06 lutego 2009 14:10

Poniuś, gratulejszyn! Ja prawo na 5, ale zmienił mi na 3 - bo praca znajomego była dziwnie podobna... A że dziwnie podobnych było 12 prac, to 12x5 zmieniło się na 12x3


Dzięki, eeee no to  u Nas mogłobyć tak na historii bo wszyscy dyktowali sobie to samo, znaczy sie Ja zmieniałam zdania i dostałam 3... reszta..4..
ale najważniejsze Histroria do przodu!! 😅 😅 teraz to ja już wszystko zalicze 😀 🏇 💃
To ja dołączam do grona szczęśliwców, którzy już mają FERIE  😅  😅
Co prawda nie mogę powiedzieć, że już jestem po sesji, bo jeszcze majca ustna 20 lutego, no ale luz psychiczny już spory 😉

I nie wiem czemu ja się nie nauczyłam ściągać porządnie, na geologii prawie wszyscy zżynali, jak gościu wstawał od biurka to było słychać szum chowanych kartek  😉
A ja jak taka sierota siedziałam i się zastanawiałam, jak wyciągnąć ściągę z piórnika i co z nią potem zrobić... No i nie wyciągnęłam.
Nie napisałam tego, co wczoraj stwierdziłam, że olewam i się uczyć nie będę (2 takie pytania były na 48). I akurat się musiało trafić jedno z nich...  🤔

A tak z "ciekawostek" uczelnianych:
Wczoraj gościu wreszcie, 8 dni po egzaminie pisemnym z majcy, wrzucił na maila wyniki. W sumie dość zadowolona z nich byłam, ale patrzę, a tu zonk - w jednym zadaniu 0 punktów (a każde zadanie punktowane na 10, zadań też 10), a zrobiłam je całe i zrobiłam je dobrze, wiedziałam, że jedyne, na czym mogłam trochę polecieć to jakiś głupi błąd w zapisie czy nie porównanie wyniku z dziedziną.
Strasznie mnie to wczoraj wkurzyło.

Poszłam dziś do faceta, czekałam na niego 1,5 godziny - miał być od 9, jadąc z domu (nie to, że go coś zatrzymało na uczelni) łaskawie przylazł o 10:30  😲
Jak już znalazł moją pracę w wielkim bajzlu na biurku, to się mnie pyta, czy jestem lekko pod kreską... Mówię, że nie. A on taki zdziwiony się mnie pyta: to o co się będziemy kłócić?  🤔wirek:
Zadanie przejrzał, mówi, że jest dobrze, dostałam 8 punktów (z powodu wyżej wymienionych błędów 😉 ).

Taki tam szczegół, 8 punktów w te czy w tamtą, nie?  :emot4:
A punkty przyznawał według uznania, na pracy nic nie popodkreślane, a punkty ścięte...

Stanęło na tym, że mam 81/100, z czego prawdopodobnie wyniknie 4.5  🙂



Aaa no i zapomniałam:



Co autor miał na myśli? 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 lutego 2009 16:47
Hahaha, u nas co po niektórzy zdawali ustny marketing "na pandę" 🙂
kpik   kpik bo kpi?
06 lutego 2009 17:30
FERIE!! jeee!
wreszcie mogę robic to co chce bez kłującej igiełki, że w tym czasie mogłabym sie uczyć czegoś !
a ja dzisiaj miałam egzamin z chemii...niby zakuwałam ostro i cos tam umiałam a w dodatku miałam jedna z prostszych grup jakoś nie mam pewności ze zdam, ale dziadzio koton to człowiek złoto wiec poprawka to żaden problem. Na szczęście pan filozof sie nad nami zlitował i Ci który otrzymali 3- z koła i mieli mieć dopytke będą mieli święty spokój bo on nie ma siły na pytanie...aczkolwiek do indeksu wpisuje 3 -..co za czub...
asds gratuluje

Dziewczyny aaale Wam dobrze. Tez tak chce!
Logika za mną. Zobaczymy jakie beda wyniki. Jeszcze "tylko" dwa egzaminy. Mam do przerobienia dwie ksiązki na poniedzialek, w tym jedna ma grubo ponad 1200 stron  🤔 . Ide sie uczyc.
asds   Life goes on...
06 lutego 2009 20:09
Ja logikę zdałąm za 3 podejsciem. I powiem wam że o dziwo o ile na pierwszy egzamin poszlam obkuta i oblałam go , drugi podonie, to jak na trzeci poszłam w akcje desperacji (nerwy mialąm straszne) po 3 głębszych to zdałam śpiewajaco.... 👿


( Notabene metoda zasugerowana przez kolezanke z 2 roku to byłą)"
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
06 lutego 2009 22:30
powiedzcie mnie , staremu próchnu o co chodzi z tym rebusem i co to znaczy "na pandę"
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
06 lutego 2009 22:46
Pan_da tróję (i tutaj należy zaprezentować wielkie, przepełnione nadzieją oczęta jak u shrekowego Kota).
  😉
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
06 lutego 2009 23:03
buhahaha!!!!!!! Alez się uśmiałam....
Muszę to urzeczywistnić.
A propos, u nas kiedys była taka sytuacjaz logiki, ż ejedenz prowadżacych ni e wylewa za kołnierz. I poszedł do niego jeden student na weryfikację i postawił na stół 3 Finlandie i powiedział: trzy za 3. A na to prowadzący: dwa za dwa, w wział dwie butelki wpisując dwóję do indeksu. Niezłe, co?
dobre!!!  😁
asds   Life goes on...
06 lutego 2009 23:58
brawo dla Pana prowadzącego....


A ja sie zatsanawiam nad swoim zkaońćzeniem...wyszło mi w sumei na jedną stronę  ic hyba powinno byc ok, zobacyzmy jutro.

Na razie skońćzyłams trone tytułową..Zostaej jeszcze zrobic spis tresci i bibliografie
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 lutego 2009 00:05
asds, gratuluję  👍
Też mnie niedługo ta męka czeka i już mi się na samą myśl słabo robi  🤔

BTW, co to jest offshoring?  👀
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
07 lutego 2009 14:17
a ten offshoring to nie jest przypadkeim inwestowanie za granicą, czyli bez podatków albo na korzystnych warunkach podatkowych? coś mi  się tak kojarzy, ale nie wiem czy dobrze.  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 lutego 2009 16:07
aa, faktycznie, możesz mieć rację cisawa
Oprócz pandy jest sposób "na browara"...student przynosi 3 browary za 3 ...a prof. bierze 2 za 2 🙂 😀
dobrzy ludzie studiujacy prawo - nie ma ktos moze jakiegos fajnego skryptu z prawa rzeczowego - egzamin w poniedzialek, a ja w polu :P ( za duzo sie pilo, za malo sie uczylo:P)
asds   Life goes on...
07 lutego 2009 17:25
Ech...jeszcze musze prace poedytowac i podorzucac , jak to ujł promotor, troche "miesa" w formie tabel i wykresów różnych

echhh
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
07 lutego 2009 17:27
aga, poszukaj w skrypciarni WPiA UW. Wpisz w google własnie tak i powinno si epojawić nieoficjalne forum studentów WPiA UW. Zjedź na dół strony i tam powinny być rózne rzeczy. Ja dysonuje tylko rzeczowym prawem rzymskim - zgoła odmienna sprawa...  🥂
asds   Life goes on...
07 lutego 2009 17:35
cisawa offshoring polega na tym  ze często wielkie korporacje miedzynarodowe  ustanawiają  jakis konkretny dział swojej firmy np. ksiegowosc poza granicami swojej oryginalnej siedziby i kraju
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
07 lutego 2009 17:52
no jasne, mnie sie chyba z offshore investments pomylło 😉
nie wiem czy już sie pojawilo w watku, ale na rozluźnienie
  🤣
asds   Life goes on...
07 lutego 2009 20:41
To ja wam zarzucam na rozluxnienie ten filmik

KOŃ MUCHA

http://www.joemonster.org/filmy/13798/Kon_jak_mucha


Polecam obejrzec z głośnikami!

Ja jeszcze się z tego ryję XD


cisawaTo ci jeszcze powiem ze jesteśmy offshoringową potegą co do księgowosci! Wszyscy porządają polskich księgowych  😁
cisawa   for those who know what, God sends the answer how.
07 lutego 2009 21:48
khem, pewnie! Przeciez my jestęsmy MEGA kreatywni.  😁
No to dziewczynki, ja juz po sesji. Dzis dostalismy wyniki ostatniego egzaminu. 😉
FERIE!!

moniska, socjologia?? A fuj... Oni zawsze dadza jakies ciekawe inaczej wypelniacze. Ja mialam na ten przyklad etyke oraz nauke o cywilizacji czy cos takiego.

Aga_Leming, ja moge cos miec ciekawego, musze sprawdzic, bo cala masa roznych skryptow i tym podobnych zalega mi na dysku. Zarzuc maila.

Ponia   Szefowa forever.
07 lutego 2009 23:51
No to dziewczynki, ja juz po sesji. Dzis dostalismy wyniki ostatniego egzaminu. 😉
FERIE!!

No to tylko pozazdrościc😉
Dziś w sumie wczoraj, miałam Naukę o Administracji😉 W sumie wszystko napisałam, coś ściągnełam;] i raczej równiez będzie do przodu, a dziś jeszcze  Techniki Negocjacji i Mediacji w Administracji - będę negocjować 5😀  hihih a tym czasem spadam pouczyć się bo popołudniu zamiast się uczyć odyspiałam zawaloną noc;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się