Ogłowia

sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 lutego 2013 08:21
ikarina, to nie ogłowie... na wątrobianym wszystko wygląda super po prostu  😜 nawet hanower.
Zdjecie zrobione po jezdzie, musial sie troche przekrzywic podczas jazdy. Ale wyglada ze tak czy siak jest za maly 🙁 Cholera no, trza bedzie zrobic na zamowienie :/ Chyba ze gdzies sa w sprzedazy x-fulle w jakiejs ludzkiej cenie?  🤔
Polecam ogłowie v-elegance Villa Horse maja x-full ( albo duży full) największy z jakim się spotkałam do tej pory sama takie mam na ślązaka i jest do tego stopnia duże że wymieniłam nachrapnik na mniejszy.
sasqach - szukam x-full ale nachrapnika hanowerskiego 😉
Z hanowerami to też trochę jest tak, że najlepiej wyglądają kiedy koń ma długą szparę gębową.
Nie polecam ogłowi stallion. Kupiłam takie z białymi podszyciami na naczółku i nachrapniku przecienione z 300 na 200 zł. Praktycznie po kilku użyciach czarna skóra popękała odsłaniając brązowe wnętrze. Barwiona po wierzchu? Nie znam sie, ale mało apetycznie to wygląda. Takie poprzeczne pęknięcia w miejscach gdzie sie czesto odpina i zapina. Do tego wodze zerwały się w bardzo dziwny sposób, w miejscu zerwania wygląda jakby była przecieniona skóra żeby im się ładnie zszyło i nie za grubo było. Dla mnie ogólnie kicha.Pomimo wielokrotnego natłuszczania i to zanim popękało. Zero chłonięcia przez skórę. Jak plastik.
ejez, reklamuj.
Dziewczyny, szukam jakiegoś ładnego ogłowia na dość małą,skarogniadą główkę z odmianą 😉 Kolor ogłowia czarny, bo siodło też czarne. Najlepiej byłoby gdyby nachrapnik był meksykański, aczkolwiek inne też wchodzą w grę  😉
Angeel ach wybacz umknęło mi to a nie ma jakiegoś Villa Horse z hanowerem? ja napisałam na przykładzie v-elegance bo takie mam 🙂
Nie widze nigdzie zadnego VH z hanowerem 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 lutego 2013 10:01
jest nowy model hanowera w hooksie. może on rozmiarowo by się nadał?
możecie mi przypomnieć nazwę ogłowia które podobno nie uciska nerwów twarzowych.?
Z góry dzięki. :kwiatek:
sei - chyba jednak zrobienie nawet na zamowienie wyjdzie mi taniej niz sprowadzanie hooksa 😉 Ale dzieki za pomoc 🙂
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
10 lutego 2013 13:06
Dziękuje, właśnie o to  :kwiatek:
Może się ktoś podzielić opinią ?
Eno w Kingstonie stuningowanym o srebrny naczółek 🙂

sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 lutego 2013 08:03
quanta, ładnie w kingstonie. naczółek super pasuje do jego główki 🙂
jaka jest szansa na to, że BR wypuści nowe modele ogłowi?
http://konik.com.pl/jacsonoglowiedrabant, http://konik.com.pl/jacsonoglowieartist co myślicie o tych ogłowiach? może macie jakieś lepsze w podobnych cenach?
asds   Life goes on...
11 lutego 2013 11:21
W skrócie...Jacson ma ogłowia jeden wielki szit...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2013 11:53
jacsony to mielonka made in taiwan! Tylko nie wiemczemu takie drogie 🙄
a ogłowia firmy Horze?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 lutego 2013 14:59
Horze ja miałam Zprarkela, teraz mam meksykana i z obu jestem zadowolona. Zparkela kupiła ode mnie koleżanka ze stajni, troszkę jej koń "zmemłał" podgardle, ale nawet z takim defektem ogłowie sprawuje się świetnie 😉 Jak za takie pieniądze, to ogłowia są na prawdę nie złe 😉
quantanamera, IDEALNIE!!! To jego najlepsze ogłowie, jak na niego robione i strzał w 10 z naczółkiem!
Horze są całkiem przyzwoite, przynajmniej takie, które miałam okazję pomiętosić. Do górnej skórnej półki im daleko, ale wydają się być solidne, cenowo też nie zwalają z nóg, całkiem fajne ogłowia do codziennego użytkowania.

sei, na razie na nowości się nie zanosi, do stałego katalogu wchodzi tylko obłędna ilość nowych naczółków (wcale mnie to nie cieszy) i nowych kolorów Swarków (hematyt, dymny czarny, dwie szafirowe zielenie, rubinowa czerwień, fioletowy ametyst, różany vintage, przydymiony topaz...). Eh 👿

Dzionka, dzięki, do Karola mi 100% pasuje ten zestaw 🙂

Jeszcze dwa zdjęcia mam
- zdziwiony Karol

- zdziecinniały Karol
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 lutego 2013 16:32
hmmm quanta te kolorki brzmia calkiem fajnie. ciekawe jak cena. a powiedz mu jeszcze jakiej szerokosci jest nachrapnik w tym kingstonie karola?
sei chcesz mieć punkt odniesienia, żeby moc wyliczyć rozmiary karolanego łba?  😀iabeł:

[sub]Edit: sori, klikam we wszystko zamiast w cytuj [/sub]:/
Dziewczyny co polecacie dla klaczy o małej głowie i wąskiej i "wyłupiastych" oczach?;> najlepiej w brązie
Horze Florencja
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2013 10:23
cookie, nie. ja wiem, że quanta oszukuje  😁  :kwiatek:
przy niektórych ogłowiach na stronie br jest podana szerokość, 3,5 lub 4,5, przy niektórych jest napisane, że są bardzo cienkie (i to widać). ja potrzebuję czegoś dość cienkiego, ale podszytego na biało. i czegoś szerokiego (spokojnie 5, może nawet 5,5 cm), też z białym podszyciem, ale wersja munsztuk  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się