Ogłowia

Zairka, jest szał!  😀
Teraz tylko brązowe oficerki z lakierowanym mankietem do kompletu  😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 22:33
Zairka, jest szał!  😀
Teraz tylko brązowe oficerki z lakierowanym mankietem do kompletu  😁

skąd wiedziałaś 😁

Zairka pochwal się gdzie je kupiłaś ?  😍

z holandii ściągałam, powiem Wam że bez problemu można sobie samemu zamówić wysyłka jak na zagraniczną jest tania bo chyba 6,5 euro, ja ze swoim mocno średnim angielskim sie dogadałam 😁 Teraz żałuje że nie wzięłam złotych brylancików ale przeżyje 😉
Teraz w połowie lutego zamawiam Hooksową Aurore i kończę z ogłowiami, zbieram na oficerki i musze odłożyć kase bo w marcu Kasia Żukiewicz przyjeżdza ponastawiać siwego 🙂
Ogłowie jest naprawdę śliczne,a skąd można wytrzasnąć brązowe oficerki z lakierowanym mankietem? też mam brązowy sprzęt,a lakierków brązowych nigdzie nie widziałam 🙁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 22:37
Ogłowie jest naprawdę śliczne,a skąd można wytrzasnąć brązowe oficerki z lakierowanym mankietem? też mam brązowy sprzęt,a lakierków brązowych nigdzie nie widziałam 🙁

Petrie zrobi Ci na zamówienie, nie wiem jak z Hippiką bo ostatnio doszły mnie słuchy że też można
Zairka dzięki  :kwiatek:  teraz zastanawiam się czy lepiej samemu kupić czy wysłać znajomych lub rodzinę po ogłowie (muszę nazbierać a ciebie  🤬  ) ogłowie jest prześliczne , prześlij mi link gdzie kupowałaś . DZIĘKI  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 23:06
Zairka dzięki  :kwiatek:  teraz zastanawiam się czy lepiej samemu kupić czy wysłać znajomych lub rodzinę po ogłowie (muszę nazbierać a ciebie  🤬  ) ogłowie jest prześliczne , prześlij mi link gdzie kupowałaś . DZIĘKI  :kwiatek:

www.hypostore.nl
jkays brała brązowego coba i chciała srebrny naczółek, to zamów złoty ja sie chętnie wymienie 🙇
Na pewno brązowe tylko że full , mój osioł ma łeb jak stodoła . Jednak muszę kogoś poprosić bo nic nie rozumiem po holendersku .
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 lutego 2013 23:34
To na głupi rozum można sie poruszać  jak masz podstawy angielskiego i niemieckiego to idzie kroczek po kroczku 😁
Tylko musisz miec dostep do przelewów zagranicznych, mi pomogli re-voltowicze :kwiatek:
Anderia   Całe życie gniade
02 lutego 2013 11:29
Obiecana, choć nieco spóźniona (:icon_redface🙂 Aurora z Hooksa na modelu. Przyznam, że bardzo, bardzo mi się podoba  😍

Czarna Athena już dostępna, oczywiście jak nie mam kasy  😂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 lutego 2013 15:24
Zairka, bardzo fajnie w tej athenie 🙂 ale jednocześnie muszę przyznać, że mnie z niej wyleczyłaś  :kwiatek:
Zairka ja będe chyba inna niż wszyscy, ale mi się nie widzi. Jakoś za dużo tego wszystkiego na głowie Zaja.
xxagaxx też mi się tak wydaje. Moim zdaniem ogłowie traci cały swój szyk i elegancję przez naczółek. Ale ja nie mam co się wypowiadać, bo nie przeoadam za blingami. Dla mnie ogłowie musi mieć to "coś", ale nie osiąga tego przez naćkanie kryształków gdzie tylko się da.  😉 Ale ten brąz na siwku...  😍
Może faktycznie złoty wyglądałby lepiej, bo (przynajmniej na zdjęciu) srebro się zlewa z łebkiem Zaja.  :kwiatek:
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 lutego 2013 17:37
Anderia świetnie w Aurorze! (aż mu ślinka pociekła :hihi🙂 Bardzo mi się podobają te duże kryształki w naczółku.
Ale ja nie mam co się wypowiadać, bo nie przeoadam za blingami.


Dlatego ja staram się nic nie mówić.  🤣 Mnie się ogólnie ogłowia w tym stylu nie podobają, a na Zairze już jakoś zupełnie mi nie leży.


Anderia, ładnie, chociaż oczywiście naczółek mi się nie podoba.  😁  Twój koń ma taką małą główkę czy to na zdjęciu tak wygląda?

Jak duże wypadają stubbeny? Dobrze pamiętam, że ktoś kiedyś pisał, że dość małe?  🤔  Bo nie chcę kupować coba.
Anderia   Całe życie gniade
02 lutego 2013 18:21
Bardzo mi się podobają te duże kryształki w naczółku.

oczywiście naczółek mi się nie podoba.  😁

No i bądź tu mądry 😁 Za to mnie podoba się bardzo i nie pozbędę się go choćby nie wiem co 😀
A czy ma dużą głowę - to zależy. Jak na swój wzrost to nie, ma dość drobną i subtelną. Ale ogłowie nosi full - na ostatnich dziurkach bo na ostatnich, ale full - w coba już nie wszedł.
Anderia wygląda szałowo  😜
Anderia, ważne, że Tobie się podoba.  😉  Bo ja jestem straszną minimalistką jeśli chodzi o ogłowia i nie cierpię kryształków, łańcuszków, tych 'opadających' fasonów. Chociaż jak tak patrzę, to do Twojego konia nawet pasuje.
Anderia, ogłowie jest cuudne!  Ślicznie zwierz wygląda!
Ogłowie fajne, ale ja ostatnio choruję na złote kryształki. 🙄
A co holenderskiej strony to przetłumaczcie ją sobie na polski  😂. Bajki na kołach.
U mnie tłumacz google tłumaczył ochraniacze z niemieckiego jako "legginsy" 😀
Zairka, koń Ci się zdeklarował na chłopców? 😁 IMO za dużo naraz, za wściekły nachrapnik do naczółka.
Pamiętacie tego potworka z Equipa??


Dzięki pomocy p. Marka i oczywiście namoczeniu ogłowia w oleju teraz wygląda tak:
xxagaxx, fajnie, że wstawiłaś foto porównawcze, zmiana koloru szokująca!
Czy byłby ktoś tak miły i pomierzył ogłowie Athena w rozmiarze cob (nachrapnik, paski policzkowe i ewentualnie naczółek)? Bo wymiary fulla widziałam, że gdzieś tu sie przewinęły ale coba nie znalazłam
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 lutego 2013 18:58
Jak z jakością skóry w ogłowiach Horze?
Czy ktoś ma może ogłowie Horze Livorno i mógłby mi pomierzyć długość pasków policzkowych i obwód nachrapnika od wewnątrz (najlepiej w fullu lub cobie)?
Makrejsza, ja mam Horze od grudnia i niestety nie miałam okazji go wypróbować, bo mi koń okulał, ale bardzo mi się podoba iskóra wygląda na fajną (ale nie mam porównania za bardzo do innych).
Co do pasków nie pomogę,bo mam model Constance.
Makrejsza, Mam to ogłowie Horze: http://www.equiversum.pl/horze-horze-oglowie-daily-p-4408.html w wersji czarnej. Jestem bardzo zadowolona, prezentuje się w realu lepiej niż na tych zdjęciach, skóra super, sprzączki miedziane. Eleganckie.



Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 lutego 2013 21:59
Dzięki dziewczyny za odzew 🙂
To może ktoś ma jakiegokolwiek fulla z Horze i mógłby paski pomierzyć?? Byłabym bardzo zobowiązana...
Chorowałam na Adlingtona BR, ale niestety full będzie miał za długie paski policzkowe na mojego ślązaka, z kolei coby tej firmy mają za krótki nachrapnik 🙁 Normalnie będę musiała jeszcze raz pomierzyć moje stare ogłowie...
Ja właśnie mam full i ślązaczkę, w paskach policzkowych mieści się jakoś tak na przedostatniej dziurce 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się