Stajnie w Warszawie i okolicach

emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2013 10:48
Całe szczęście. Mam nadzieję, że szybko dojdą do siebie.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
14 lutego 2013 11:11
Całe szczęście. Mam nadzieję, że szybko dojdą do siebie.


dzięki 🙂
Czy klub Corleando-Land kiedyś mieścił się w Tarczynie? Czy zupełnie mylę osoby i nazwy??
Jak się czują konie w nowym miejscu? Niczego nie potrzeba ?🙂
Nie w Tarczynie ale niedaleko. Nie mylisz osób i nazw.
Jeszcze raz dzięki.  Już ze wszystkim sobie poradziliśmy. Cena za boks u nas to 1200zł
abrakadabraś, tak kiedyś byliśmy pod Tarczynem, ale to już stare dzieje.
Konie w nowym miejscu czują się bardzo dobrze i szokująco spokojnie jak na to co przeżyły. Jedno co mogę zauważyć to fakt, że zacieśniły się więzi między nimi i zrobiły sie bardziej stadne, rżą za sobą jak któryś wychodzi ze stajni, a jak kilka jednocześnie to te które zostają są poddenerwowane. Ale sądzę, że to z czasem przejedzie im. Były bardzo dzielne i współpracujące podczas pożaru, kilka z nich wyprowadzałam zarzucając uwiąz na szyję, bo w dymie nie wiedziały dokąd iśc i szły ze mną oddając 100% swojego zaufania.
przepraszam za mały off, ale ma ktoś w Luzaku przyczepę i wyjechałby po mnie jutro 10 km?? 😀
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
15 lutego 2013 11:54
jeśli w ogóle to Weronika ma wypożyczoną albo i nie, ale chyba cały dzień będzie w zaborowie resztę rzeczy zwozić
Stoję z moim kopytnym 2 tydzień w stajni Góra. I tak jak forumowa famka zachwalała tak jest i mniejmy nadzieje że będzie 🙂  czystko, codziennie wybierane i ścielone, duże padoki. Bardzo fajna atmosfera i ludzie, zarówno właściciele, pracownicy jak i pensjonariusze. No i przede wszystkim jest gdzie pracować z koniem bo jest hala 🙂
ile pensjonat w stajni Powsin?
w imieniu stajni Dragon zapraszam na oficjalne otwarcie stajni 23.02 (sobota) od godz.10  😅 ul.Witosa Radzymin, wjazd także z ul.Wróblewskiego przy materacach. zainteresowanych zapraszam na pw i do Dinfo :>
lazurowa, nie wystarczylo, ze dinfo zostala uciszona? Ty tez chcesz byc? 😉 Sio do ogloszen.
to się nazywa informacja
To sie nazywa nachalne reklamowanie stajni. Chcecie informowac zainteresowanych to robcie to w ogloszeniach albo na swojej stronie.
nie martw się, jak bd strona to wstawie link, czyli w przyszłym tyg..
ja sie nie martwie, ja sie wk@#@!m, ze kolejny raz spamujecie w tym watku.
lazurowa, link może i wstawisz, ale w ogłoszeniach. I polecam lekturę regulaminu oraz trochę kultury. Na co dzień też z Was taka sympatyczna ekipa, jak w wątku? :/
uważam, że informacje czy zaproszenia nie są ani reklamą ani spamem.
quantanamera dział ogłoszenia pozostawiam pozostawiam dzierżawcom. mam ją.. jesteśmy bardzo sympatyczni. odp na pw.
🚫
Brzask:
W stajni Stanisławów konie generalnie urzędują między świerkami i sosnami, co tworzy w sumie bardzo ciekawy klimat. Pastwisk tam jednak nie zauważyłam.  🤔
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 lutego 2013 15:34
[s]A jesteś pewna, że piszesz o naszej stajni? Jeżeli tak, to więcej u nas brzóz niż iglaków  😁 Pomijając już to, że padoki zadrzewione mamy cztery, a wszystkich około 13, z czego wszystkie są dość spore i trawiaste. Konie wypasane są zamiennie na padokach, więc w czasie kiedy część jest używana, na innych odrasta trawa. W zeszłym roku mogę potwierdzić, że trawa była przez cały sezon nie do przejedzenia, wszystko jest rozplanowane z głową.[/s]

Edit: Przed edycją powyższego postu była w nim zacytowana wypowiedź Diakonki o Equicare i moja odpowiedź...  🤔wirek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lutego 2013 15:41
Tak informacyjnie, z innego wątku - nowa stajnia z halą w Kondarjcu k. Sochocina k. Płońska "Stajnia Chabrowa Polana"

http://www.facebook.com/pages/Pensjonat-dla-koni-Stajnia-Chabrowa-Polana/409358325771842?fref=ts
Ela P, już była kiedyś dyskusia o tej stajni (i westchnienia...) 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lutego 2013 16:01
aha, chyba że tak. Ja wczoraj się dowiedziałam 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 lutego 2013 16:25
Brzask:
W stajni Stanisławów konie generalnie urzędują między świerkami i sosnami, co tworzy w sumie bardzo ciekawy klimat. Pastwisk tam jednak nie zauważyłam.  🤔


wiem, gdzie urzędują bo stoję tam z koniem juz 4 lata 😉

mamy łączkę około0,5 ha z trawą na która konie są puszczane sezonowo, a jeśli chodzi o padok to ma około 2ha, na którym tez w 1/3 jest trawa.
Bida? nie wiem czy w którejś stajni w okolicy jest jeszcze tak duży padok.

[quote author=wzjoanna link=topic=46.msg1690895#msg1690895 date=1361114696]
Brzask:
W stajni Stanisławów konie generalnie urzędują między świerkami i sosnami, co tworzy w sumie bardzo ciekawy klimat. Pastwisk tam jednak nie zauważyłam.  🤔


wiem, gdzie urzędują bo stoję tam z koniem juz 4 lata 😉

mamy łączkę około0,5 ha z trawą na która konie są puszczane sezonowo, a jeśli chodzi o padok to ma około 2ha, na którym tez w 1/3 jest trawa.
Bida? nie wiem czy w którejś stajni w okolicy jest jeszcze tak duży padok.

[/quote]
Nie wszystko mogłam tam dojrzeć, bo przyjeżdżałam tam wyłącznie z dziećmi na lekcje... Zimno było, więc nie w głowie mi było zwiedzanie.
BARDZO mi się tam jednak podobało. Gdybym miała ciut bliżej do domu i byłyby wolne 2 miejsca, rozważyłabym wstawienie tam swoich koni.
Super instruktorzy i świetny klimat!  🤣
Dodam, że dzieci przyjeżdżały do p. Ani ;-)
A jakie obecnie zdanie macie o Ostoi (niedaleko Modlińskiej) ?
Przepraszam, czy stajnia sawanna i sawanka to to samo?
bo nie ogarniam...
jeśli nie to ile w sawannie kosztuje pensjonat?
Venus   You're my wonderwall
17 lutego 2013 18:53
A ja mam pytanie jakie macie opinie o stajni Szlacheckiej w Długiej szlacheckiej lub Polanie w Góraszce?
Stajnia Sawanka to stajnia w Truskawiu, koło Izabelina www.sawanka.pl
Jeśli o informację o tej stajni pytasz to od obecnie pensjonat został podniesiony od marca na 1100zł. Na razie nie ma wolnych miejsc.

ale mi chodzi czy sawanna i sawanka to to samo... na fejsie są 2 różne nazwy
ash   Sukces jest koloru blond....
17 lutego 2013 19:28
Venus, o Polanie już kilka razy było. Przeszukaj wątek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się