Cavaliada Lublin- wszystko o

Taniec naumiany ?? 😀 jeszcze trzeba deklaracje wydrukować bo pewnie zapomne jak odłożę do jutra :P
ja też wybieram się w czwartek oglądać  konkurs
czy umiem taniec to się okaże chyba dopiero na próbie, na razie myślę, że wszystko pamiętam  😀
A powiedzcie, jaka temperatura panuje na hali? W sobotę na pewno będzie już zagrzane przez ludzi i konie, ale nastawiać się na chodzenie w sweterku czy jednak kurtce?  👀
A powiedzcie, jaka temperatura panuje na hali? W sobotę na pewno będzie już zagrzane przez ludzi i konie, ale nastawiać się na chodzenie w sweterku czy jednak kurtce?  👀


Myślę że kurtkę możesz sobie odpuścić 🙂

idę tańcować  💃  😜
Mam 5 nadprogramowych opasek(wejsciowek na wszystkie dni), jakby ktos chcial kupic to pisac na prv🙂
będzie relacja on-line?
Czy dojade na Dworcową autobusem 34 ? 🙂 Szukam w tym MPK i szukam i znaleźć nie mogę;p Chodzi mi, żeby dojechać z ul. Krzemienieckiej ;p
Autobusem/ Trolejbusem


(przystanki: 3703 - Plac Bychawski 03, 3426 - Dworzec Gł. PKP 06, 3411 - Targi Lublin 01, 3412 - Targi Lublin 02)

Numery autobusów dojeżdżających do Targów Lublin i w bezpośrednie sąsiedztwo Targów Lublin: 1, 3, 7, 13, 17, 20, 25, 27, 28, 29, 34, 45, 73

Numery trolejbusów dojeżdżających do Targów Lublin i w bezpośrednie sąsiedztwo Targów Lublin: 150, 151, 152, 155, 160

Ze stronki cavalliady
Ktoś wie kiedy pojawią się jakieś listy startowe?
http://www.lzj-konie.pl/files/Cavaliada-lista_zawodnikow_-_ostateczna.pdf

Listy 🙂
Edit. Nie doczytałam, że chodzi o startowe  🙄
dziewczyny mam pytanko, jeśli było to przepraszam  :kwiatek: pierwszy raz zaglądam do tego wątku a być może będę miała możliwość pojawienia się pierwszy raz na takiej imprezie - czy można wchodzić z aparatem fotograficznym czy trzeba mieć na to jakieś specjalne pozwolenie czy przepustki?
z góry dzięki 🙂
Nie trzeba mieć żadnej przepustki. Jeśli pracujesz na zlecenie redakcji otrzymujesz tzw. akredytację, która uprawnia Cię m.in. do wchodzenia tam gdzie przeciętnemu widzowi nie wolno.
czyli jako prosty widz mogę mieć aparat? tylko o to mi chodzi, nigdzie gdzie mnie nie chcą włazić nie zamierzam 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 lutego 2013 22:43
[s]Czy jakaś dobra dusza wydrukowała by mi 2 razy deklaracje z cavaliady bo moje kompy nie obsługują docx 🙁[/s]
Już nie trzeba 🙂
czyli jako prosty widz mogę mieć aparat? tylko o to mi chodzi, nigdzie gdzie mnie nie chcą włazić nie zamierzam 🙂

Tak, oczywiście 🙂 Tylko nei używaj flesza 😉
armara super, dzięki!  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2013 22:56
będę w piątek po 18  🙂 jakby ktoś chciał się spotkać/poznać to będę obok wysokiego, kudłatego chłopaka (sama ginę w tłumie, dobrze miec ze sobą jakąs charakterystyczną... osobę  :hihi🙂
galopada to jak w tym skeczu... byliśmy w restauracji, tam był taki przystojny blondyn... noo. noo to ja obok niego siedziałem 🙂

m.indira   508... kucyków
28 lutego 2013 10:02
będę w sobotę od rana do wieczora
pytanie, od której można bedzie wchodzić na halę bo musze dojechac i w miare fajną miejscówę znaleźć 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
28 lutego 2013 11:02
gajowa dokładnie 😁
Relacja online jutro od 15.00  👿  😤
Halo Lublin !
Jak tam minął pierwszy dzień zawodów ?
W ostatniej chwili zdecydowałam się przyjechać. Będę miała związane długie włosy, a na sobie czarne spodnie i forumową koszulkę - zapraszam do zagadywania 🙂
Ja od.srody juz na stanowisku 🙂 Organizacyjnie bardzo fajnie to wyglada, ale szkoda, ze ciagle tylko.skoki i skoki :/
Jakby co, to mam czerwona wstazke i koszulke cavaliady.
Jasnowata, przyszłabyś pogadać o naszych wredotach :P.
Sisisa, a gdzie Ty jestes? Ja teraz na obiad poszlam.
galopada_   małoPolskie ;)
01 marca 2013 13:30
Mozna wchodzic z plecakami? Bo bede szla prosto po zajeciach
.

ja też się dziś pojawię 😅
Bez problemu. Teraz nawet specjalnie nie pilnuja niczego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się