Cavaliada Warszawa

No to przepraszam Szanowne Panie, ale ja już nic nie rozumiem  🤔 🤔
Czy w końcu, skoro dysponujemy karnetami, to czy możemy dziś (w czwartek) wejść, czy nie???

Grzebałem w wątku i jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem a chcieliśmy dziś koło 18 tam zawitać.

Chyba jakiś gupi jestem  🙂.

Bardzo bym prosił o odpowiedź.  :kwiatek:
Pewnie bedzie jak w Poznaniu. Dostajesz opaske na rękę i wchodzisz na bramkach. Albo w przypadku biletu zwykłego, skanujesz kod każdorazowo.

Ja mam czerwone włosy- wystarczy jako znak rozpoznawczy :P ?
Ja lecę po pracy w piątek na Torwar. W sobotę chyba się nie wybieram, mam wielki dylemat bo od niedawna mam konie nie u siebie i widzę je tylko w weekendy. Ciekawe, ile ludu będzie w piątek. Będę w sektorze H, oby było sporo osób, mam wrażenie, że oblegana jest raczej sobota. Mam nadzieję, że się mylę. Ogólnie siedziałabym 3 dni gdyby nie wykruszyła się ekipa. Tak więc idę sama 👿
Byłem właśnie u źródła, czyli w kasach Torwaru. Dowiedziałem się, że wszyscy posiadacze karnetu mają wolny wstęp również w czwartek  🙂.


Pozdrawiam.
Misiek dziwne. ja dostalam smsa kolezanki ze jej nie wpuscili rano.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 marca 2013 14:29
Trzymajcie słynne re-voltove kciuki za moje poturbowane śmierdziele ( pogryzły się w niedzielę w karuzeli) i jeden startuje a drugi robi za teamową maskotkę ( niestety jedna rana się babra) i za ryżego śmierdziela, który jako jedyny cały z ekipy musi nam poprawić morale...


Ja rano weszłam bez niczego do stajni i na halę 🙂
Misiek dziwne. ja dostalam smsa kolezanki ze jej nie wpuscili rano.


Kurczę! No chyba baby w kasie wiedzą co mówią?  🤔
Od jutra będę się kręcić w forumową Happiową, nie wiem jak będę wyglądać prócz bujnej ciemny-blond fryzury i zniszczonych bordowych martensów. Może ja kogoś z Was złapię 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 marca 2013 15:06
lusia722, trzymam kciuki 😉 Swoją drogą, to fatalnie, że weszłaś bez niczego, nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Rok temu sprawdzali bardzo. Znajomi przyjechali z dzieckiem (4 latkiem) na Torwar. Chciałam małemu pokazać konie z bliska. Jego zgodzili się wprowadzić do stajni, ale już rodzica nie. W sumie to dobrze.

Ja będę jutro od rana i w sobotę 🙂
Będę w sobotę, ale ponieważ ciąża mi dokucza to bardzo możliwe, że nie wysiedzę długo  🙁
Byłam na torwarze dziś i jest super.Już pierwsze zakupy i kilka rzeczy odłożonych w sklepach moich ulubionych.Sporo wystawców.
Czy jest stoisko WMZJ? Bo PZJ i PZHK był w zeszłym roku, a WMZJ nie pamiętam...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 marca 2013 17:04
Jest dobrze 1 zrzutka w średniej w pierwszej fazie i 3 w dużej, ale Ryżola trochę go na początku hala przytłoczyła.
Trzymajcie kciuki za jutro!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 marca 2013 17:10
lusia, napisz ktory konkurs i imiona koni to sie skupie i jakas fotke postaram cyknac 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2013 17:26
kaszmirowa jest. W namiocie.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 marca 2013 17:32
lusia, napisz ktory konkurs i imiona koni to sie skupie i jakas fotke postaram cyknac 😉



jutro idą średnią oba nr. 131 Ares i 132 M.Carano
Dziewczyny mam Wielką prośbę!!
moze kto mi zapisac i wyslac program cavaliady sb, nd bo na kompie za cholibke nie moge otworzyć 🙁

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 marca 2013 18:57
Nat proszę  :kwiatek:
Smarcik, dzięki  :kwiatek: Mam nadzieję, że rozwiąże to kwestię licencji.😉
Kurczaczku  😀 dziekuje Ci bardzo!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
mi nic sie nie ladowalo albo error 🙁

a mam jeszcze pytanko..ktos siedzial w VIP-ach? jest tam jakas zagrycha czy tylko sama miejscowka? (nie chodzi mi o stoliki VIP tylko sektor)
Nat, ja dostałam właśnie wejściówkę na jutro na "trybunę VIP" i zast 🤔wirek:awiam się jak to działa 🤔wirek:
no wlasnie...
mi na dzien kobiet (tak, tak...K. juz dal znac ze cos ma wiec wyciagnelam z niego to juz dzis :P ) zalatwil wejsciowki VIP na cala Cavaliade...i tak sie zastanawiam co tam jest specjalnego  🤔
Rok temu w sektorze VIP był alkohol, jakieś przekąski itp - wszystko za free 😉
Pamiętam dobre piwo 😉
Widziałam efkę i po raz kolejny scarlett (nie tylko na Torwarze, potem też w metrze), ale oczywiście wstydziłam się zagadać. Za to odezwałam się do wilczyk - miło było Cie poznać 😀

Misskiedis, będziesz rano na małej rundzie? Jeśli tak, to popstrykaj zdjęcia rosyjskim koniom Cajou, Adonisowi i Virginii jeśli możesz 🙂
[quote author=Misskiedis link=topic=90415.msg1708792#msg1708792 date=1362676234]
lusia, napisz ktory konkurs i imiona koni to sie skupie i jakas fotke postaram cyknac 😉



jutro idą średnią oba nr. 131 Ares i 132 M.Carano
[/quote]
M.Carano mam, ale nie zdążyłam na Aresa 🙁
Bardzo sympatycznie mi się dziś oglądało Cavaliadę, troszkę irytujące te przerwy na równanie, ale to oczywiste, że organizatorzy chcą aby podłoże było jak najlepsze 🙂
Ja tez mam bilet na sektor Vip i chyba oprocz jedzenia to wszystko normalnie jak reszta🙂 i after party



no wlasnie...
mi na dzien kobiet (tak, tak...K. juz dal znac ze cos ma wiec wyciagnelam z niego to juz dzis :P ) zalatwil wejsciowki VIP na cala Cavaliade...i tak sie zastanawiam co tam jest specjalnego  🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2013 20:01
fin jakbyś jutro nie wstydziła się zagadać to jestem uziemiona na stoisku Pegasusa  😉 (może ktoś jeszcze ma ochotę pogadać?  😀 ).
fin również było mi miło, fajnie, że zagadałaś, dziękuję! 🙂

Poza fin i towarzyszącej jej gryglodor nikogo nie widziałam 🙁
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
07 marca 2013 20:03
fin czy to nie jest przypadkiem Adonis?  😁
Byłam z Fin. nie mamy wstążeczek, ale jakby ktoś nas rozpoznał to niech zagada! ; ) No i pewnie po 14 będziemy gdzieś w sektorze H. 😉

Także mi było miło wilczyk!  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się