X Factor

Szkoda mi Diany - śpiewała cudnie, ale widać osoba otyła nie pasuje do programu. Zresztą Kuba jej nie lubił od początku to i poleciała.

nie zauwazylam nic takiego, byla normalnie traktowana, dostala na castingach druga szanse. nie wyleciala z powodu otylosci, tylko dlatego, ze byli lepsi. tez mi jej troche szkoda, bo tez jej kibicowalam, ale zgadzam sie z decyzjami wszystkich jurorow.
w tej edycji poziom jest bardzo wysoki i wyrownany, az chce sie ogladac.
czy tylko ja nie moge odpalic ostatniego odcinka z tvn player, i ze strony xfactor? czy ktos moglby dla mnie sprawdzic? :kwiatek:
Mi działa 🙂
Libella, bardzo dziekuje. ja nie moge odpalic zadnego odcinka :/
sprobuj na tvn.pl  :kwiatek:
galopada_, probowalam juz 🙁 zrestartowalam kompa, moze to cos da.

edit: jaha! dziala 😀

edit2: po dwoch wystepach: zabic styliste!
edit3: potwierdzam moje typy! hyzy na zwyciezce (przyda sie ktos z takim funkowym zacieciem 😉 ) o drugie miejsce niech sie bije filip z maja i kaludia.
po  kolejnym odcinku- grzesiek, filip, klaudia! aisha i asteya tez ok.
nie wiem co robi czeslaw oldze, wyglada na to, ze jej nie lubi. nie da sie mierzyc z takim gigantem jak skin. sory. zupelnie nie dala rady temu. moze i po swojemu, ale bez polotu. no i znow minus dla stylisty... u mai to samo niestety :/ no i utwor tez nie dla niej 🙁
ezzat mnie drazni. no tak... osobiscie 😉 ale milo bylo zobaczyc dziewczyny z the chance.
btw od kiedy Roxette i justin to rock??? 👀
dogrywke obstawiam na maje i olge. ale mam nadzieje, ze wyleci olga.

edit: o rany, juz myslalam, ze grzesiek w dogrywce! a on ma wygrac przeciez! 😉 ale olge wcelowalam 😉
mam nadzieje, ze wyleci olga. przykro mi, ale jest za slaba. laski daja rade.
edit2: ufff 😉 aha, kazadi tez mnie drazni, choc nic do niej nie mam. po prostu duuuzo lepszy byl ten gosc z poprzednich edycji.
katija, mnie też przeokrutnie Kazadi drażni, między innymi dlatego już nie oglądam tak dokładnie xfactora, tylko sobie kątem oka podpatruje i coś innego robię, bo  nie daję rady po prostu  😂
Ooo jak fajnie dziewczyny, że nie jestem sama  😉 Kazadi kompletnie mi nie pasuje, wręcz mnie drażni
Lubiłam etapy gdzie uczestnicy nie byli 'zrobieni'. Naprawdę. Teraz wszystko jest pod linijkę, pod publiczkę, wygładzone, ukryte, a wyciągnięte to na co ma ochotę akurat osóbka ciągnąca za sznurki. Ogląda się to teraz źle. Masa świateł, latający obraz, otoczka niepozwalająca się wsłuchać w wokal.
Ja pier... jaka sieczka! a już ta Kazadi... niechże ona sama siebie obejrzy i pomyśli co robi  🙄
Dzięki, koniec oglądania dla mnie. Odcinki 'koncertowe' są dnem totalnym popsieczki. Trochę szkoda, bo ludzie zdają sie być fajni, a sprzedają się w imię tej sieczki. Nie sądziłam że to aż tak wygląda.
tragiczny odcinek, wszyscy wypadli slabo. nawet moj ulubieniec, choc najlepszy, to i tak... no slabo 🤔
filipa mi strasznie zal, ale kawalek mial fatalny. widze, ze kuba probuje zrobic z maja to co czeslaw z ogla... zupelnie nieciekawie zaspiewane. ezzat dobry, ale i tak mnie drazni 😉 klaudia fajnie.
laski zaspiewaly swietnie w dogrywce, ale i tak powinien zostac filip 😉 wygladal tak zalosnie na koniec, prawie sie rozplakal 🙁
edit: kazadi tez sie rozplakala na sam koniec! ma plusa 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 kwietnia 2013 15:14
Kazadi się chyba porządnie wkurzyła werdyktem  😁 Powiedziałam jeszcze w trakcie przerwy, że odpadnie chłopak od Kuby no i miałam rację. Dogrywka mega, dziewczyny dały radę i szkoda, że nie zaśpiewały tak od razu. Jak dla mnie poziom tej edycji jest żenujący, nie ma nikogo, kto by śpiewał tak, że d*ę urywa... Dla mnie wygrany jest Ezzat. Na początku mi nie podchodził, ale okazał się fajnym gościem. I Girls on Fire sobie poradziły w tym odcinku. W trójce jak dla mnie one, pani Hyży i Ezzat.
Facella, jak dla mnie i całej mojej rodzinki, z którą oglądam, to "pani Hyży" koszmarnie fałszuje 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 kwietnia 2013 18:15
Dla mnie wszyscy pozostali albo wrzeszczą, albo wyją  😁 Ona w sumie też, ale np. wolę ją niż Klaudię czy jej męża. A w trójce ktoś być musi  😁
A Podsiadło wreszcie coś nagrał, jak dla mnie trochę mdłe ale najważniejsze, że nie kiczowate, premiera była wczoraj w Trójce

madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2013 21:22
A Podsiadło wreszcie coś nagrał, jak dla mnie trochę mdłe ale najważniejsze, że nie kiczowate, premiera była wczoraj w Trójce



niezgorsze, ale spodziewałabym się czegoś lepszego po nim. gdyby nagrał płytę z utworami Adele, to bym była wniebowzięta  💘
grzesiek! nawet w piosence braci, raczej nudnej 😉
ezzat mnie troche mniej drazni, bardzo dobre i dobrze zaspiewane kawalki.
maja miala najlepszy swoj wystep w livach, testosteron zaspiewala znakomicie.
jak mozna kazac 18 latce spiewac celine? no i wtopa w polskiej piosence- ale rozumiem, ze matura.
dla mnie do odstrzalu zespol- tragiczne wykonania- zgadzam sie z kuba w pelni 😉
no ewentualnie klaudia.
galopada_   małoPolskie ;)
12 maja 2013 20:42
Ezzat zachwycił mnie swoim ciepłym głosem w polskiej piosence. Jakoś wcześniej w ten sposób go nie odbierałam. Pierwszy występ też bardzo przyjemny. Grzegorz rewelacja, jakiś taki spokój pomieszany z luzem od niego bije. Fajny gość  😀
tak, ezzat dopiero w tym odcinku mnie do siebie przekonal.
ufff maja przeszla!
Maji dobieraja koszmarne piosenki, a szkoda bo ma naprawde swietny glos.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2013 18:09
Maja sobie świetnie z Kayą poradziła! Ezzata coraz bardziej lubię. Klaudia chyba poszła rok wcześniej do szkoły, bo jest młodsza ode mnie o miesiąc, a ja maturę piszę za rok. Dla mnie Grzegorz ma jakąś dziwną manierę, którą świetnie było słychać, gdy śpiewał "(I have no) choice", nie wiem jak to określić, bardzo nosowo? Trochę jak Czesio z "Włatcóf Much". Kuba to ciekawie określił, "kozie vibrato". Jak dla mnie do odstrzału.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2013 20:48
No i się Tatiana zemściła  🙄 A szkoda.
edit: ups, przepraszam za posta pod postem, nie zauważyłam, że to ja ostatnia pisałam...
Ja tam Grzegorza lubię, ale mogę być nieobiektywna, bo pochodzi z mojego miasta, a poza tym chodził do mojej szkoły 😁, która btw obwieszona jest cała plakatami żeby go wesprzeć smsami. Klaudia jest bardzo fajna, ale nie widzę jej z własną płytą, jakoś ciężko mi określić gatunek w jakim by mi pasowała. Ezzat mnie zawsze wkurzał, teraz już nie, ale jest mi zupełnie obojętny. Mam wrażenie, że jest coś w nim z takiej 'pozy'. Maja bardzo podobała mi się w odcinkach przed live'ami. Mam wrażenie, że źle dobrane piosenki i wielka publiczność ją przytłacza, no i nie wypada tak dobrze. Szkoda, bo ma fajny głos.
No i się Tatiana zemściła  🙄 A szkoda.
edit: ups, przepraszam za posta pod postem, nie zauważyłam, że to ja ostatnia pisałam...

Jakby chciała się zemścić to wywaliłaby Grześka. Bo to chyba Czesław zagłosował na Maję, zamiast na Girls on fire.
Ja się cieszę z wyniku, bo Grzegorz ;p Strasznie podoba mi się ten 'nosowy' głos. Odkąd usłyszałam KOL w jego wykonaniu to jest super.
i mam wrażenie, że dogrywka w tym odcinku to tvnowska zagrywka...

A jak jest w finale? Śpiewają jedną piosenkę- 1 osoba odpada- ci, którzy zostali śpiewają drugą- i ktoś wygrywa? Kompletnie nie pamiętam.
ash   Sukces jest koloru blond....
19 maja 2013 13:48
Kto odpadł????
Trzymam kciuki za Wojtka! Ma świetny głos i jest przesympatyczną, pogodną osobą!
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2013 14:01
Odpadła Maja. Tatiana zemściła się na Mai, widać było po jej pierwszym występie, jak bardzo ma jej za złe, że nie odpadła  🤔wirek: Wąty powinna kierować do Cześka, ale trudno. Odnoszę wrażenie, że od początku jej nie lubiła i tyle. Ta dogrywka to niekoniecznie była TVNowska zagrywka, bo nie ma się co oszukiwać, z całej czwórki ta dwójka była najsłabsza. Pomijając to, jak się Klaudia darła w Lady Marmalade...
A ja właśnie za ten nosowy głos Grzegorza nie lubię. Nie lubię nosowych głosów! Strasznie to dla mnie brzmi.
Wojtek wygra  😎 Wydaje się bardzo autentyczny i jest taki mega pozytywny  😁 (ale ten cover Rihanny był straszliwy)
A ja nie uważam, żeby głos Tatiany był zemstą. Maja była w dogrywce dwukrotnie i rzeczywiście z wczorajszej czwórki była najsłabsza.
Osobiście wolałabym, żeby odpadła Klaudia, nie przekonuje mnie zupełnie, w przeciwieństwie do Mai, która oczarowuje. A jako zwycięzcę widzę Grzegorza, mam wrażenie że jest z nich wszystkich najbardziej pozytywny i szczery 🙂
A ja tam się cieszę, że Maja odpadła  😎 Co więcej, uważam, że powinna była odpaść dużo wcześniej. Pamiętam jej dobre występy przed częścią na żywo i nadziwić się nie mogę, gdzie się zgubił jej talent, ale cóż - w lajfie wyszedł jej tylko Testosteron. Nie uważam, żeby Tatiana się mściła, postąpiła po prostu zgodnie ze swoimi wcześniejszymi wypowiedziami. Nie raz mówiła, że Maja jest nierówna i że po prostu nie daje rady na etapie lajfu - z czym się całkowicie zgadzam. Jej występy na żywo były po prostu wokalnie męczące.

Ja jestem za Ezzatem - mimo że gwiazdorzy  🤬 Dobry, czysty wokal, ogarnia scenę, jest git. Grzesiek Hyży jest ok, ale to tyle - poprawnie ale bez szału, ma też jak dla mnie irytującą manierę, ale to kwestia gustu, i bardzo słaby rejestr głowowy, więc się chłopak drze czasami, ale no trudno. Klaudia Gawor to sympatyczna dziewczyna, ale serio nie rozumiem, czym się ludzie zachwycają - dziewczę nie wyciąga dźwięków, za każdym razem zdarzą jej się fałsze i zaciska gardło, a mnie to po prostu męczy (ją z resztą też  :cool🙂. Słychać po niej, że mogłaby fajnie śpiewać jakby nabrała trochę warsztatu, ale w tej chwili IMO nie jest to przyjemne. I tyle z mojej strony.
A ja tam się cieszę, że Maja odpadła  😎 Co więcej, uważam, że powinna była odpaść dużo wcześniej. Pamiętam jej dobre występy przed częścią na żywo i nadziwić się nie mogę, gdzie się zgubił jej talent, ale cóż - w lajfie wyszedł jej tylko Testosteron. Nie uważam, żeby Tatiana się mściła, postąpiła po prostu zgodnie ze swoimi wcześniejszymi wypowiedziami. Nie raz mówiła, że Maja jest nierówna i że po prostu nie daje rady na etapie lajfu - z czym się całkowicie zgadzam. Jej występy na żywo były po prostu wokalnie męczące.


Zgadzam się. Widać, że się stresowała występami "na żywo" i w związku z tym miała problemy z czystym śpiewaniem. To można zrozumieć i to jest pewnie kwestia otrzaskania z publiką. Natomiast imo ona miała ze słuchem, po prostu śpiewała "nie do muzyki"
Szkoda, bo na castingu czarowała, w dodatku śliczna dziewczyna, bardzo sympatyczne małżeństwo i wgl.
Moim faworytem jest Ezzat  😍
ash   Sukces jest koloru blond....
19 maja 2013 18:18
Znam Wojtka parę lat i oglądając go w X Factorze, mogę szczerze powiedzieć że nic się nie zmienił.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się