Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Livia   ...z innego świata
11 czerwca 2013 08:52
aniaagre, poszperaj tu we wpisach, pamiętam że któraś z dziewczyn narzekała, że wykupiła prenumeratę i nie przyszedł ani jeden numer.
doszła dzisiaj.. myślałam, że będzie wcześniej. Ale najważniejsze, że jest 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
11 czerwca 2013 20:50
a ja mam pytanie  do  tych  co maja prenumerate  Konia Polskiego , przyszedł Wam juz nowy numer?
Czy ktos ma na cito dostep do styczniowego numeru swiata koni? :kwiatek: potrzebuje sprawdzic jedna malutka rzecz na szybko
Karla ja mam  😉 co chcesz sprawdzić ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 czerwca 2013 15:05
Ile było części artykułu o masażu w Gallopie? I czy była część 5? Bo mam nr styczniowy gdzie jest cz. 4 i nr z lutego gdzie jest już 6 🤔
Misskieds, mam tak samo jak Ty. Musiał być błąd w druku 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 czerwca 2013 16:28
Dzięki. A były jeszcze jakieś części czy mam wszystkie? 😀
Ja dalej czuję niedosyt w związku z oczekiwaniem na prenumeratę gazety [b]Gallop[/b] od 27 września 2012r! Nie doprosiłam się o przesłanie mi prenumeraty, odczytując wieczne tłumaczenia o niepoprawnym adresie do wysyłki, o rzekomym wracaniu do nich paczek, pomimo zmiany adresu (na zupełnie inne miasto!). Dla mnie kpina z klienta i naciąganie na pieniądze... Ode mnie zdecydowany [font=Verdana]-[/font] za podejście do klienta!!!!!
breakawayy  poproś o zwrot kosztów... ja na swoją prenumeratę czekałam pół roku.  😫  zbywali mnie na wszystkie możliwe sposoby, i również tłumaczyli że 'niepoprawny adres' i 'paczki wracają'  🤦
Już prosiłam o zwrot kosztów, niestety bez skutku. Wysłałam wczoraj ponownie maila, w którym dobitnie pokazałam, że domagam się zwrotu kosztów. Niby to 'tylko' 35zł, ale jakby każdy tak machnął ręką...  🙄
Ty dostałaś w końcu zwrot kosztów?
A ma ktoś namiary tel.do gallopu?
Potrzebuje się skontaktować, najlepiej z redaktor naczelną.
Czy ktoś ma KP i mógłby mi...użyczyć 😉 artykuł "Bez wędzidła" i "Klasycznie, czyli jak"? :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2013 18:10
doszły moje HiJe, jest co czytać  😅
pilnie kupie numer "Świata koni" ze stycznia 2011, albo chociaż skan jednego z artykułów  :kwiatek:
Ile było części artykułu o masażu w Gallopie? I czy była część 5? Bo mam nr styczniowy gdzie jest cz. 4 i nr z lutego gdzie jest już 6 🤔


Było 6 części 🙂 więcej już nie było.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 czerwca 2013 16:58
Dzięki :kwiatek: Czyli w sumie to było 5 bo jedną przeskoczyło 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
20 czerwca 2013 17:12
Już prosiłam o zwrot kosztów, niestety bez skutku. Wysłałam wczoraj ponownie maila, w którym dobitnie pokazałam, że domagam się zwrotu kosztów. Niby to 'tylko' 35zł, ale jakby każdy tak machnął ręką...  🙄
Ty dostałaś w końcu zwrot kosztów?

Nieważne czy to 35 czy 3,50... Walcz o swoje, należy ci się! :kwiatek:
Dzięki  :kwiatek: Dostałam maila z informacją, że dostanę zwrot w ciągu 14 dni. Poczekamy, zobaczymy  😎
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
22 czerwca 2013 21:35
ma ktos ostatni nr. KT?
W moim nowym Gallopie conajmniej dwa artykuły wydrukowane są podwójnie- trafiłam na zły egzemplarz czy we wszytkich tak jest?
Forta, raczej trafiłaś na felerny egzemplarz. My z T. dzisiaj przeglądaliśmy w sklepie 2 egzemplarze i nie zauważyliśmy podwójnych artykułów.
Z moim numerem wszystko w porządku 🙂 Myślałam, że moje sugestie pozostaną bez odzewu na łamach gazety. Super, że ktoś z "góry" zagląda do tego wątku, bierze sobie do serduszka, a przede wszystkim głowy jakieś pomysły. 30 marca w tym wątku napisałam o wyjazdach w teren, szlakach konnych, że fajnie by było, gdyby można o tym przeczytać. To wszystko znalazło się na łamach gazety! Zapowiedź lonżowania - jak dla mnie temat super. Seria artykułów o jeździeckich patentach, po, co i dlaczego?od czarnej wodzy do systemu pessoa, ponieważ dla wielu osób to wymysł szatana, ale warto byłoby może spojrzeć okiem eksperta. Podstawy podstaw, zachowanie na ujeżdżalni, w stajni, na hali. Jeździecka elegancja, co wypada, a co sobie odpuścić (strój, zachowanie, wygląd). Wychowanie pastwiskowe a stajenne, porównanie.
Jak dla mnie czasopismo nie obniża lotów, stara się trzymać poziom, ogromny plus za każdą okładkę, jest po prostu hipnotajzing i nie sposób ją przeoczyć! Trzymam kciuki za kolejne numery! i aż tupię z niecierpliwości w oczekiwaniu na kolejny!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 lipca 2013 21:22
O patentach to od przyszłego numeru? Fajnie by było gdyby było opisane naprawdę rzetelnie jak co działa i jak powinno wyglądać prawidłowo wypięte a nie jak większość artykułów "po łebkach" 😉
Ja z kolei na końcu maja wygrałam książkę w fejsbukowym konkursie Świata Koni. Prosili o przesłanie im adresu i wybór książki. Przesłałam no i czekałam miesiąc. W środę napisałam do nich ponownie, prosząc o wyjaśnienie lub jakąkolwiek informację i nadal żadnej odpowiedzi.

Nie jest to może moja książka "must have" ale miło jest coś wygrać, natomiast bardzo niemiło jest zostać olanym.

Może powinnam napisać maila, a nie przez facebook?
Miał ktoś z was podobną sytuację?
Misskiedis, to taka moja propozycja artykułu o patentach 🙂 Tez uważam, że fajnie byłoby to poznać od podszewki. 🙂
Ja z kolei na końcu maja wygrałam książkę w fejsbukowym konkursie Świata Koni. Prosili o przesłanie im adresu i wybór książki. Przesłałam no i czekałam miesiąc. W środę napisałam do nich ponownie, prosząc o wyjaśnienie lub jakąkolwiek informację i nadal żadnej odpowiedzi.

Nie jest to może moja książka "must have" ale miło jest coś wygrać, natomiast bardzo niemiło jest zostać olanym.

Może powinnam napisać maila, a nie przez facebook?
Miał ktoś z was podobną sytuację?


To im odpisz na facebook'u. Mail'e zleją, ale komentarza, którego czytają setki już nie. Szkoda im będzie złej reklamy, to się może w końcu doczekasz książki  😉  A tak z ciekawości, co to za książka?
laparotomia Jakub Gołąb "Rząd doskonały". Do wyboru miałam jeszcze "Koń na receptę"

Dzisiaj dostałam wiadomość na fejsie 😉 Chyba "Świat Koni" podczytuje re-voltę  😁 Cieszę się, że sprawa rozwiązana i już nie będę marudzić.
"Rząd doskonały" czytałem, lekka przyjemna wartościowa  😉  Choć pewnie eksperci tematyki powiedzą, że nie wyczerpuje wszystkich aspektów i czasami bywa zbyt ogólnikowa, to jak dla mnie (dla którego ta tematyka naprawdę traktowana jest pobieżnie) bardzo pouczająca. Polecam  🙂
Tej drugiej przyznam się, nie znam. Tzn. tytuł gdzieś tam słyszałem, ale nie czytałem, nie znam.
Potwierdzam dublowanie stron w ostatnim numerze "Gallopu". Powtarzają się strony 35-44, strony pomieszane, west wcina się w gimnastykę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się