Zdjęcia Naszych Koni

Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
21 lutego 2009 18:30
Pursat - skąpisz jak zwykle 😁 cudnie na śniegu! wiecej! 😜

to moje 'maleństwo', prosze nie śmiać się z grzywki 😡 tak jakoś... wyszło 😁


wątek zamknięty
Pursat, Jessy, m.indira jak zwykle piękne zdjęcia pięknych koni!!!!
sznurka pluszito jest obłędna 🙂
ewciaa_ bawicie się w sznurki?
Mia śliczne pysio ma twój koń

Brzaskowski dzisiaj miał świetny humor, wykorzystałam to na zabawy, byłam z nim na hałdach piachu, bawił się wyśmienicie, ale nie było jak zdjęc porobic





wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 lutego 2009 18:55
jessy cudnie! prawdziwy model z niego!
pinesska widac, ze chlopa energia tryska! dobrze sie trzyma!
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
21 lutego 2009 19:02
Condina - dzięki! Absolutnie się gniewam, o gustach się nie dyskutuje 😀 :kwiatek:

Jessy - :kwiatek: Więcej nie mam, tylko same podobne 😉 A Twoje zdjęcia - no po prostu 👍 Jak będziesz kiedyś z aparatem w okolicach Krakowa, to wpadnij 😁

Pinesska - również dziękuję :kwiatek: Twój na drugim wyszedł obłędnie, śliczny pyszczek 🙂
wątek zamknięty
Jessy Na pazia? 😁 Ale nie martw się ładnemu we wszystkim ładnie 😉
Pinesska Ojej dziękujemy 🙂 Ale radochę musiał mieć na tym piachu!
wątek zamknięty
my_karen   Connemara SeaHorse
21 lutego 2009 19:12
Pursat kantarek super
ewcia fajne skare 😉
Jessy jak zwykle boskie  💘
Pinesska kantarek pod kolor czapraczka? 😉 widać, że w dobrym nastroju i że energia go roznosi 🙂

Ja korzystam z zadziwiajaco dobrej dzisiajszej formy mojego zepsutego aparatu i tez wstawie kilka 🙂













wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
21 lutego 2009 19:15
my_karen, ponieważ mam to do siebie że strony internetowe oglądam zawsze od dołu  😡
to zobaczyłam twojego konia zanim przeczytałam wpis i zdziwiłam się bardzo że zdjęcia nie sa ani różowe ani niebieskie  🤣
wątek zamknięty
Pursat, margaritka, dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:
Mia widac po innych zdjęciach, jak go nosiło, więc na górkach się "powyżywał"  😀
my_karen kantarek już kilkuletni, dopiero jak czaprak wzięłam do stajni, zobaczyłam, że mają ten sam kolor  🙂

na pierwszym zdjęciu widac jedną z górek




wstyd się przyznac, ale żeby znaleźc miękkie podłoże musiałam iśc z koniem na jakąś działkę i jeździliśmy na wyrównanym podłożu pod fundamenty (z nawiezionym "żółtym" piachem)  😁
stąd ten ekhm 'krajobraz'  😡
wątek zamknięty
Jessy, co mu z grzywką zrobiłaś?????? Ja już CI kiedyś mówiłam, żebyś nie ruszała nożyczek!!!
wątek zamknięty
Lotnaa, świetną maść ma po ogoleniu, ech jak u was ciepło
Pursat, jak zawsze rewelacyjne zdjęcia ja jakoś talentu do robienia portretów nie mam.
ewciaa_, ale łądny zwierz a na drugim zdjęciu "koń tropiący"
Jessy, twoje zdjęcia są obłędne
my_karen, ale fajnie dużo śniegu w lesie u Ciebie, ja niestety do lasu nie mam jak dojechac bo ulica którą bym musiała jechac jest jak lodowisko :/
Pinesska ale ma ładną główkę 🙂

No to teraz ja wrzuce szaleństwa mojej Rudej z dzisiejszego ślicznego słonecznego, śnieżnego dnia.








wątek zamknięty
erieen   szczery słowiański uśmiech
21 lutego 2009 19:24
kto wtyka nochala....


jedno z moich podopiecznych



i drugie
wątek zamknięty
ewcia_ dziękuję bardzo! Twój tulipan jest piękny, jak byłam w kopytku to wiernie towarzyszył mi w rozmowach  smyrając mnie po plecach i dopraszając się głaskania. Naprawdę super konik 😉
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
21 lutego 2009 19:31
Jessy
niech mówią co chcą, ale mnie się ta grzywka kurczę.. podoba strasznie. Finałkowy ma bardzo podobną mimo wszelakich próśb  😁
A poza tym pierwsze zdjęcie fonomenalne  😵
wątek zamknięty
my_karen   Connemara SeaHorse
21 lutego 2009 19:37
my_karen, ponieważ mam to do siebie że strony internetowe oglądam zawsze od dołu  😡
to zobaczyłam twojego konia zanim przeczytałam wpis i zdziwiłam się bardzo że zdjęcia nie sa ani różowe ani niebieskie  🤣

😁 😁 😁
ja tez sie zdziwilam, i z tej radosci cala serie od razu wrzucilam. Czyzby sie naprawil? 👀 😜 😁 obraz jeszcze nie idealny, ale jaka poprawa! 🤣 😅

Jutro ma byc sesja kuligowa -  zobaczymy, czy znowu sie nie zbuntuje sprzecior.. 🙄

pinesska, ale komplecik fajny Ci wyszedl 😉
erieen ale fajny gniady zwierz!

To wrzuce jezcze jedno - czy Wasze konie tez tak pedza jak wiadro zobacza?  🤣





P.S.
aszka ulica to nie przeszkoda nie do pokonania 😉 choc na samej drodze ślisko jak diabli  🤔
super łapki tak w ogole na Rudej 😉



wątek zamknięty
my_karen, u mnie nie ma takiej ulicy na głównej przelotowej przez wioske jest czarno ale na bocznej do lasu normalnie lód tak samochody maja wyjeżdżone a na chodnikach to samo, a dalej juz są płoty więc nie mam jak poboczem pojechać. A tak mi się marzy wypad do lasu:/
wątek zamknięty
miło wrócić po czasie na "stare śmieci" 🙂
zmienił mi się podopieczny od czasu ostatnich wizyt 😉
http://img13.imageshack.us/my.php?image=mutiv.jpg
http://img13.imageshack.us/my.php?image=mutekv.jpg
http://img13.imageshack.us/my.php?image=mutv.jpg
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 lutego 2009 19:59
erieen co tak malo harnasia? urok niezle sie trzyma! na swiej kobyle to ada czy mi sie wydaje??
wątek zamknięty
Moje dziewczyny z dzisiaj 🙂
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
21 lutego 2009 22:51
erieen  jakie fajne saneczkie - ja też tak chce  🏇
Jessy Superowa grzyweczka  😉

Forest  - moja miłość   😍



Roczniaki:

wątek zamknięty
condina fajnie kłebią się te młodziaki!
Pursat ja juz nawet nie wiem co pisac jak widze Posmana!
Pinesska swietnie siodełko po przerobkach wygląda i na zwykłym czapraczku!
Jessy ale pojechałas z grzywką hihi
wątek zamknięty
Jessy piękne zdjęcia, jak zawsze, czy Ty oby nie jesteś zawodowym fotografem?  🤔wirek:
Pursat nie mogę napatrzeć się na Posmana  😍  😍
Pinesska koleżanka mi powiedziała, że z naszych koni byłaby świetna para zaprzęgowa hehe  😁
aszka kobyłka ma trochę energii  😀
ewciaa_ jak ja dawno Tulipana nie widziałam,  śliczną mordkę ma, jeździsz troche? Dawaj jakieś zdjęcia z zimy  😀

Jak Wam dobrze, możecie jeździć konno, a ja jeszcze przez 2 miesiące albo i dłużej nie wsiądę na swoją kobyłkę  😕
Chyba ukradnę konia koleżance  😎
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
22 lutego 2009 08:02
my_karen, dzięki! Twój siwek fajne minki strzela 😀

aszka,  :kwiatek: Ja bardzo lubię oglądać Rudzię, szczęśliwy koń po prostu 🙂 A te łapeczki na zadku - świetna robota! 😀

Dyra, piękne zwierzaki 😀

Condina, Twoje kopytne powalają na kolana 😜

Sznurka, Fantazja - bardzo mi miło :kwiatek:

wątek zamknięty
Pursat :kwiatek:

wątek zamknięty
Pinesska nie bawimy się,nie posiadam takich umiejętności. Fajny kolor czapraka masz 😉 i halterek pod kolor, pełne dobranie kolorów 😀
aszka dzięki :kwiatek: ile śniegu u Was! a gdzie Twój źrebak? Ja mam troche zaległości voltowych i nie jestem na bierząco
my_karen :kwiatek:
MoniaaA szkoda że nie miałyśmy okazji się poznać. Nie próbował Cię podgryzać? 😁 to lubi najbardziej 😀 fajnie że się podoba
Fantazja dzięki😉 ostatnio mój stan zdrowotny nie pozwalał mi jeździć więc koń miał przymusowe wolne. Niestety nie  jeżdżę teraz regularnie-maturrra 🙄 a jak tam zdrówko Twojej? już ok?
Jessy  ja też ostatnio podcinałam grzywe mojemu,hmmm troche nieudolnie mi to wyszło 🤣 odrośnie! Zdjęcia bomba jak zawsze!
erieen super gniady!
wątek zamknięty
Fantazja, oj i to za duzo ale w ostatnie dwa dni już się chyba wypąpowała robiąc sobie rajdy po okolicy.
Pursat, dziekuje 🙂 Ruda chyba za bardzo chce pokazać światu swoje szczęście
ewciaa_ Mały sprzedany jeszcze w grudniu, a śniegu dużo i dzisiaj cały czas sypie i do tego strasznie wieje.
wątek zamknięty
Jessy twoje zdjecia wymiatają  😀

aszka 3 zdjęcie jest świetne 😀 i bardzo podoba mi sie wzorek za zadku 😉

erieen
ostatnie: ja też tak chce!  😀
wątek zamknięty
m.indira   508... kucyków
22 lutego 2009 09:50
wczoraj połamałam sanki , i po raz setny powtarzam , nienawidzę kuligów , konie w zaprzęgu bywają nieobliczalne , a ja nie mam zamiaru płacić za szkody , lub też sama stracić życie ....

to taka dygresja co do obolałych rąk i zmęczenia materiału ...

a teraz , uwaga , aż dwie fotki , Ducio i Malcolm , przebijając śniegi  ...

wszystkim doceniajacym moje wypociny serdecznie dziękuję , inni także zasługują na słowa uznania , Pursat , Jessy ...

My_Karen , twoje fotki można obrobić i bardziej im nadać naturalne kolory , troszkę zabawy w programie graf i znikną niebieskości i różowości , a co do usterki , to szlag trafił Ci zólty kolor , bowiem podstawowymi kolorami , są czerwony , niebieski i żółty , to dzięki nim mamy kolorowy obraz , tak jak w TV ...





wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
22 lutego 2009 10:17
m.indira, obrazki jak z bajki, piękne światło 🙂 Pewnie już gdzieś pisałaś, ale zapytam: jakiego obiektywu/ów używasz?
wątek zamknięty
my_karen   Connemara SeaHorse
22 lutego 2009 10:29

My_Karen , twoje fotki można obrobić i bardziej im nadać naturalne kolory , troszkę zabawy w programie graf i znikną niebieskości i różowości , a co do usterki , to szlag trafił Ci zólty kolor , bowiem podstawowymi kolorami , są czerwony , niebieski i żółty , to dzięki nim mamy kolorowy obraz , tak jak w TV ...


myślisz? nigdy sie nie bawilam programami graficznymi, poza Paintem, jesli to programem graficznym w ogole mozna nazwac 😁 Polecisz cos prostego w obsludze dla farbowanej blondynki?  :kwiatek:

Powtorze sie, ale co tam: piękne zimowe foty  😍
wątek zamknięty
m.indira, łaaa! jaka grzywa! W ogóle, zdjęcia pierwsza klasa! Jakiego sprzętu używasz?
Pinesska, hehe kantarek i czaprak pod kolor.😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.