Pensjonaty we Wrocławiu

Kurde, faktycznie pomieszałam, wybaczcie 🙇
O Ranchu na Grobli nie wiem nic, pisząc miałam na myśli Rancho nad Odrą.
Hej! Znacie jakieś fajne stadniny blisko Wrocławia, w których można jeździć bardziej wyczynowo (starty w zawodach na koniach klubowych, itp) za w miarę niską stawkę? W ogóle ile wynosi? Czy jest szansa na przydzielenie jednego konia, do jednego jeźdźca? 🙂

Stamtąd nie jestem, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość.
Czy może mi ktoś napisać coś na temat stajni WKS... wiem że budują halę, a jak z wypuszczaniem i karmieniem?
pytam koleżeńsko, byłam tam kiedyś na chwilę sto lat temu, a znajoma szuka stajni z tej strony miasta 🙂
W WKS-ie brak miejsc .
Hej! Znacie jakieś fajne stadniny blisko Wrocławia, w których można jeździć bardziej wyczynowo (starty w zawodach na koniach klubowych, itp) za w miarę niską stawkę? W ogóle ile wynosi? Czy jest szansa na przydzielenie jednego konia, do jednego jeźdźca? 🙂

Stamtąd nie jestem, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość.


Zapomnij, nierealne...
można zakombinowac - wstawic konia do ramiszowa i spróbowac się dogadac co do korzystania z hali np. w platanie.
W ramiszowie są 4 stajnie u rolników w cenie 550-600zł.
[quote author=filoniasta link=topic=170.msg1819072#msg1819072 date=1372963631]
Hej! Znacie jakieś fajne stadniny blisko Wrocławia, w których można jeździć bardziej wyczynowo (starty w zawodach na koniach klubowych, itp) za w miarę niską stawkę? W ogóle ile wynosi? Czy jest szansa na przydzielenie jednego konia, do jednego jeźdźca? 🙂

Stamtąd nie jestem, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość.


Zapomnij, nierealne...
[/quote]

W ogóle nie ma klubu jeździeckiego/akademickiego?
Miałam ten sam dylemat z czasów, gdzie jeszcze miałam syndrom "sportowca".
Możesz się zapisać do AZS i wybrać ośrodek jeździecki, który ma umowę z uczelnią (bądź jakiś inny- jak się dogadasz- przynajmniej u nas na UP tak było), ale z tego, co się dowiedziałam kiedyś, że aby móc trenować i startować, wymagane jest posiadanie własnego konia bądź wydzierżawienie jakiegoś z klubu , o ile jest taka możliwość.
Wymagane, jak wymagane- po prostu AZSy nie mają za bardzo swoich koni. Raczej poszukaj jakiegoś układu typu współdzierżawa..
To cenowo wychodzi w sumie tyle samo, bo i konia muszę opłacić, i pensjonat. A szkoda :/
Tow takim układzie chyba jedyna opcja to dzierżawa/współdzierżawa. Możesz też poszukać osoby, która prowadzi treningi na swoim koniu i ewentualnie umożliwia na nim starty w zawodach.
W WKS-ie budują halę? Ktoś się orientuje, kiedy hala będzie gotowa i o ile wzrośnie pensjonat? Teraz chyba 650?
Podobno ma być gotowa do końca lipca. Teraz pensjonat 650, ile wzrosnie dalej nie wiadomo.
filoniasta jeśli cokolwiek już jezdzisz powiedzmy na poziomie Lklasy to możesz się spróbować zaczepić w Duroku, tam kupa koni jest a jezdzić nie ma komu.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lipca 2013 20:01
bylam wczoraj w duroku odwiedzinowo i konie chyba faktycznie nic nie robia, grube ze slabizn nie widac 😁
obie wiemy, że to dla nich lepiej 😉
filoniasta jeśli cokolwiek już jezdzisz powiedzmy na poziomie Lklasy to możesz się spróbować zaczepić w Duroku, tam kupa koni jest a jezdzić nie ma komu.



Dokładnie, na tym poziomie jeżdżę. Do czasu kiedy opcjonalnie wyjadę do Wrocławia jest jeszcze trochę czasu. Daleko to jest od centrum? Jak jest z połączeniami?
ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Do duroku tylko samochodem lub PKSem, ja lata temu jeździłam głównie na stopa mając tam jeszcze konia. co do odległości sprawdź najlepiej tu  [url=http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/co😀urok]http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/co😀urok[/url]
Pytam czysto orientacyjnie, czy gdzieś w dolnośląskim jest jakieś miejsce na odchów dla 13 miesięcznego ogierka, cena max.400zł, najchętniej żeby konie stały maksymalnie długo na dworze, dużo przestrzeni, wyprowadzanie koni w ręku, towarzystwo rówieśników ?

O Mazurkach, Parkitnych i Michalskich wiem, aczkolwiek chętnie skontaktuję się z kimś kto trzyma tam swojego konia. 😉
ja trzymam konia u Mazurkow. Mlodziaki maja bardzo fajnie!
gryglodor, napisz do Carminy - ona trzyma swojego u Parkitnych
Wiecie może kto prowadzi w tej chwili rekreację w Krzyżanowicach? Chodzi mi o nr Albo jesteście w stanie polecić jakąś bardziej ambitną rekreację z dobrym dojazdem z centrum? (Rynek/Grunwald)? 👀
PonPon, Podejrzewam, że jak zwykle Iwona - nie sądzę, żeby to się zmieniło.
"jak zwykle" jest względne. jeszcze w maju/kwietniu instruktorem była p. Ewa, zadzwoniłam dzisiaj i okazało się, że były jakieś zmiany.
Wiesz co, tam od lat była jedna i niezmienna instruktorka - Iwona, która jeszcze całkiem niedawno prowadziła tam rekreację. Nie słyszałam o tym, żeby odeszła, ale może ktoś, kto jest w stajni na co dzień napisze.
chodziłam tam na wf i wszyscy mówili "Ewa, Ewa". chodziłam na wf tylko w tym semestrze.
to jest ewa z borowej zdaje sie.
Hehe, tam ostatnio dużo zmian 😉. Więc pewnie i to się zmieniło. W takim razie musisz poczekać na kogoś związanego z tą stajnią. Ze dwie osoby na forum są na bank, tylko nie poratuję teraz nickami.
taggi chyba pisala, ze teraz tam stoi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się