Służbowa Skrzynka Moderatorów

gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
23 lutego 2009 16:25
ok, dzięki
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
09 marca 2009 14:41
Czy dałoby się coś zrobić z tymi małolatami z wątku Złote rady koniarzy ? Lussi , Puchatek , czarnula ? Jakieś ostrzeżenia cokolwiek , bo się nie da ...
wątek zamknięty
Tak tak tak !!! ja też o to błagam !!!

🙇 🙇 🙇 🙇 🙇
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 marca 2009 17:11
po naszym ostrzeżeniu (upomnieniu) niestety zostałyśmy "olane", wątek został zamknięty. Zostanie przekazany w dobre ręce, posprzatany a ostrzeżenia nadane. Chwilę to potrwa, ale z pewnością co się odwlecze, to nie uciecze.
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2009 18:14
Zrobione.
Ostrzeżenia dostali wszyscy, którzy nie potrafili opanować emocji i nie dopisać jakiejś kąśliwej uwagi po prośbie z konta MODERATOREK.
wątek zamknięty
czy można by było usunąć mój post w tym temacie bo są 2 takie same pod rząd ?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,485.msg198943.html#msg198943
wątek zamknięty
zrobione, dzięki za zgłoszenie 🙂
wątek zamknięty
Do Aureli :Chiałam napisac, ze wypraszam sobie wycicane moich postów, które nie zawerają niczego złego. W miom poście było zawarte normalne pytanie. NIe była to kąśliwa uwaga tylko czyta prawda. Inni ludzie mogą pytać o co chcą i komentować zdjęcia jak chcą, dlaczego więc mnie sie cenzuruje i nie moge własnego zdanie wyrazić? Proszę o odp.
wątek zamknięty
podkowa, Wasze teksty na temat choroby konia i związanych z nią personalnych przytyków zostały mi zgłoszone przez użytkowników forum. Widocznie nie tylko ja widziałam w nich "kąśliwe uwagi". Jeśli masz jakiekolwiek pytanie odnośnie stanu zdrowia konia, napisz na PW i nie zaśmiecaj wątku.

Również tym postem dowodzisz, że nie wiesz co to jest Prywatna Wiadomość. Jeśłi masz do mnie jakiekolwiek pytanie, proszę walić na PW.

wątek zamknięty
m.indira   508... kucyków
05 kwietnia 2009 09:35
prosze w imieniu Presji o kontakt do Opolanki , kobieta przywiozła do Krakowa kota dla niej ale niestety nie ma nr fonu , którego nie zapisała , nr tel Presji ..... i jeśli ktoś ma kontakt  do Opolanki proszę o smsa pod ten nr , dzięki
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 kwietnia 2009 14:04
Sprawa załatwiona 😉 Kocurek w domu 🙂
wątek zamknięty
Łapki... brudne czy taki odcień? Zabawny 🙂.

Ale piszę, żeby polecić na wszelki wypadek usunięcie numeru telefonu Presji.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 kwietnia 2009 10:00
Łapki brudne, chyba mieszkał w oborze... Nr Presji wyedytowałam w postu m.indiry, myślę, że nie trzeba go tutaj już eksponować 🙂
wątek zamknięty
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
07 kwietnia 2009 12:52
jak zmniejszać zbyt długie linki do stron?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
07 kwietnia 2009 13:43
wpisujesz:

url=link (który chcesz skrócić) w nawiasach [   ]
potem treść
zamykasz /url w nawiasach [ ]

Nie mogę napisać tego w całości, bo mi się zmienia na link od razu

wątek zamknięty
REVOLTA

[ url = http://re-volta.pl/forum/index.php ] REVOLTA [ /url ]

😉
wątek zamknięty
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
07 kwietnia 2009 14:08
dzieki
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
07 kwietnia 2009 17:35
Dzięki Aquarius, ja dzis mam niemoc 😀
wątek zamknięty
Nie działa mi pw, wyskakuje informacja (jak chce wysłac wiadomość), że nie ma takiego uzytkownika, a wiem, że taki jest...
wątek zamknięty
Spróbuj przeładować stronę, wpisać ponownie nick i wiadomość. Jak nie poskutkuje, będziemy działać dalej 🙂
wątek zamknięty
W dalszym ciągu pw nie działa.
wątek zamknięty
Lutien jeśli w nazwie użytkownika jest "&" to zamiast tego znaku wpisz +, wtedy działa. Np. zamiast W&W wpisz W+W.
wątek zamknięty
O, dzięki bo własniejest & 😁 nie wiedziałam tego 😡
wątek zamknięty
Jak zwykle chodzi o mnie...ciągle dostaję wiadomości typu "piszę na gg/maila bo nie mogłam wysłać do ciebie pw"



zgłoszę sprawę Quancie i może Ona spróbuje coś poradzić 🙂 / a.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 kwietnia 2009 18:47
A ja mogłabym poprosić jeszcze raz o uporządkowanie wątku o społecznej nieświadomości? Chyba, że bezpańskie psy i odstrzeliwanie ich przez myśliwych jest zgodne z tematem wątku...
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 kwietnia 2009 18:53
Strzyga, a "czytaczom" i "pisaczom" bardzo to przeszkadza? Lub zainteresowani tematyką myśliwską chcą osobnego wątku? Bo obawiam się, że może znów zaistnieć sytuacja, ze wątek się wydziela, stanowi on 3 posty i ... umiera...
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 kwietnia 2009 18:56
Temat był początkowo o tym jak ludzie zachowują się w spotkaniach z końmi, a obecnie rozważany jest problem tego czy suka zaatakuje druga sukę czy możne zrobi to pies. Ale z drugiej strony to ja się tam nie znam... 
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 kwietnia 2009 18:59
okej postaram się posprzątac 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 kwietnia 2009 19:03
Skoro nikomu innemu, to nie przeszkadza, to w sumie nie ma co Ci pracy przysparzać. Mnie czasem różne rzeczy irytują.
wątek zamknięty
Mnie też denerwuje ten psi akcent.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.