Służbowa Skrzynka Moderatorów

opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 kwietnia 2009 19:15
Spoko, zrobione. 🙂
wątek zamknięty
Zupełnie niechcący na stronie 6 ogłoszeń dałam 2 razy ogłoszenie, drugie proszę wykasowac z kurtką.  :kwiatek:
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
20 kwietnia 2009 15:46
Przepraszam ale gdzie się podział mój wątek o zmianach lotnych i brykaniu? Przed założeniem go przeszukałam forum na okoliczność istnienia takiego tematu. Nie znalazłam, więc załozyłam. Dlaczego taki wątek nie ma racji istnienia i czemu zniknął?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 kwietnia 2009 18:10
Szczerze mówiąc nie wiem, raczej go nikt nie usuwał - sama go dziś czytalam rano. Może ktoraś z pozostałych modek, albo Quanta. Albo cos się pokitwasiło??

A przy okazji moi drodzy, aby rozwiać watpliwości, skąd mam ostrzeżenie, zatem załozyłam niechcący dubelek 😀

I chciałam Was poinformować, że jutro wyjeżdżam, wracam w czwartek, więc pozostawiam Was pod opieką Dworciki I Aurelii. Proszę być grzecznym  bo inaczej  🤬 😁
wątek zamknięty
Wątek jest przeniesiony do kącika ujeżdżenia, ale zupełnie nie wiem dlaczego.
wątek zamknięty
Osobiście złączyłam go z kącikiem ujeżdżenia, bo problem jest tak wąski, że uznałam nie warto dla niego zakładać osobnego wątku. Skoro o sprawy związane ze skokami wszyscy pytają w kąciku skoków, to dlaczego o sprawy związane z ujeżdżeniem nie pytać w kąciku ujeżdżenia?

Wyszukiwarka działa, więc jeśli ktoś będzie potrzebował informacji na temat brykania przy lotnych, będzie mógł to znaleźć precyzyjnie i bez problemu.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 kwietnia 2009 08:23
Do Moda Aurela:

1. Temat lotnych w żaden sposób nie odnosi sie wyłącznie do ujeżdżenia - nie muszę Tobie chyba tego tłumaczyć. Przeniesienie go do kącika ujeżdżenia rozmija się z celem gdyż jest to problem  który dotyczy szerszego spektrum użytkowników aniżeli tych wchodzących do kącika ujeżdżenia.


2. Zakładając temat, przeszukałam wyszukiwarką forum pod kątem istniejącego już podobnego tematu. Nie znalazłszy go, załozyłam nowy temat. Tak więc zachowałam się regulaminowo.

3. Określenie że przenosisz temat ponieważ nie chcesz "mnożenia bez sensu wątków" jest w sumie obraźliwe. Dla mnie - i sądzę żę dla wielu innych użytkowników - jako osób mających pewnien konkretny problem, temat ten nie jest "bez sensu". Tak więc określenie tego wątka "wątek bez sensu" jest twoim prywatnym zdaniem, opinią - do której masz oczywiście prawo - jednakże nie powinno to mieć wpływu na twoje działania jako moda.

4. Wytknięcie mi błędów ortograficznych poczytuję jako złośliwość. Naprawdę niełatwo jest w pośpiechu mając do dyspozycji komunikator z ekranem wielkości pudełka od zapałek zapisać wszystko bezbłędnie i bez omsknięcia się paluszków na klawiaturze  niewiele większej.

Reasumując: uprzejmie proszę o

1. Przywrócenie tematu w formie w jakiej był;

2. Na przyszłość apeluję o bardziej przemyślane działania i niewyrażanie tymiż działaniami swoich prywatnych, subiektywnych opinii, niepopartych w żaden sposób zapisami w Regulaminie, które tak dla mnie jak i dla Moda są wiążące.



wątek zamknięty
to załóżmy osobny temat dla każdej figury ujeżdżeniowej...
skoro w kąciku skoków można rozmawiać o wielu aspektach, to dlaczego w ujezdzeniowym nie?
wątek zamknięty
_kate niby prawda, ale sprzątnięcie mojego wątku bez wyjaśnienia i konsultacji też by mi się mało podobało...
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 kwietnia 2009 10:30
to załóżmy osobny temat dla każdej figury ujeżdżeniowej...]to załóżmy osobny temat dla każdej figury ujeżdżeniowej...

a dlaczegóżby nie? co papier się marnuje przez to czy co?

ale sprzątnięcie mojego wątku bez wyjaśnienia i konsultacji też by mi się mało podobało...

dokładnie o to chodzi. Znikanie wątków bez zdania racji ani też wyjasnienia w imię dziwnie pojmowanych "porządków" i " nie mnożenia bez sensu".
wątek zamknięty
ElaPe, zmień ton odrobinę i nie szukaj zaczepki na każdym kroku.

Założyłaś temat, który sobie swobodnie może być w kąciku ujeżdżenia, bo od tego jest ten kącik. Nie rozumiem argumentu, że lotne nie są tylko w ujeżdżeniu, bo dla mnie tylko właśnie od poziomu ujeżdżenia konia zależą. Brykanie wynika z szeregu spraw ujeżdżeniowych i mogłaś to pytanie zadać w miejscu, gdzie najczęściej bywają fachowcy od ujeżdżenia.

Bardzo dobrze się zachowałaś, ale nie musiałaś do tego zakładać kolejnego wątku.

Nie napisałam, że wątek jest bez sensu, tylko mnożenie ich jest bezsensowne, więc dalszej Twojej argumentacji nie skomentuję.

Wytknięcie błędów, które nagminnie Ci się zdarzają nie jest złośliwością, tylko prośbą o większą uwagę przy pisaniu postów. Wyszukiwarki mają opcję sprawdzania pisowni i z pewnością wychwyciłyby Twoje "konty" i "tylniom". To samo tyczy się wspaniałego przycisku po prawej "Sprawdź ortografię", polecam!

Przepraszam, że nie poinformowałam zainteresowanych, wynikło to z mojego błędu, bo byłam przekonana, że ustawiłam odsyłacz.

Elu, moim zadaniem tutaj jest pilnowanie porządku. Nie tylko według mnie Ty go zakłóciłaś. Posprzątałam zgodnie ze swoją tutaj rolą, więc proszę daruj rozliczanie mnie z moich obowiązków.

To tyle co mam do powiedzenia w tej sprawie.
wątek zamknięty
Skoro już tu jestem - pierwotnie chciałam tylko prosić o przywrócenie przycisku "ulubione" dla wątków - to już dorzucę kamyczek.

O wiele łatwiej znaleźć coś w krótkim i konkretnym wątku, niż w wielotematycznym gigancie. Im dłuższy wątek, tym bardziej czatowy. Albo ja mam pecha i na takie trafiam.
Nie wiem jak wy, ale jak wpisuję w wyszukiwarkę "siodło" i dostaję listę wątków, to otwieram te ze słowem "siodło" w tytule, a nie "sprzęt jeździecki".

wątek zamknięty
deidre, może i masz rację, ale tutaj wyszukiwarka DZIAŁA i to bardzo precyzyjnie! Dlaczego w takim razie ElaPe dokładnie nie użyła wyszukiwarki i nie opisała swoich wątpliwości TU, skoro Sierra miała już podobne kłopoty, a brykanie przy lotnych to głównie problem równoważenia?

edit: A już tak w ogóle to można było założyć temat "lotne zmiany nogi" i nie zawężać problemu tylko do brykania podczas, bo temat pożyje dzień, będzie miał 6 odpowiedzi i spadnie na 15 stronę. To właśnie dla mnie jest bezsensowne mnożenie wątków.
wątek zamknięty
Mnie się też podobają wątki o węższej tematyce-oczywiście w rozsądnych granicach.
Ten o bryknięciu przy zmianie nogi to był jednak wąski jak włos. Zbyt wielu ogólnych uwag nie dałoby się z niego wycisnąć.
Ale co do znikania- lepiej może zamnknąć i dać link odsyłający do wątku gdzie był doklejony.
Porządek można utrzymać grzecznie.  😎
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 kwietnia 2009 11:37
A już tak w ogóle to można było założyć temat "lotne zmiany nogi" i nie zawężać problemu tylko do brykania podczas, bo temat pożyje dzień, będzie miał 6 odpowiedzi i spadnie na 15 stronę. To właśnie dla mnie jest bezsensowne mnożenie wątków

no i to jest sensowna propozycja. Tak należało zrobić a nie wykasowywać bez żadego info.
wątek zamknięty
Tania,
Przepraszam, że nie poinformowałam zainteresowanych, wynikło to z mojego błędu, bo byłam przekonana, że ustawiłam odsyłacz.

ElaPe, zgoda, krakowskim targiem, jak tylko wrócę ze stajni wydzielę wątek o lotnych zmianach nogi i kłopotach z nimi wynikających, oki?
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 kwietnia 2009 12:51
OK, dzięki! 🙂

wątek zamknięty
Mam prośbę (i chyba nie tylko ja), żeby dyskusje dotyczące wiary/religii przenieść z "Wszystko o czym chcielibyście wiedzieć...", może zgodnie z treścią mojego postu? Bo we "Wszystko..." może miejsca na cokolwiek innego zabraknąć  🙄


zrobione, enjoy 😉 / a.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 kwietnia 2009 09:12
szukam i szukam tego wątku o zmianach lotnych - co miał zostać z powrótem przywrócony. On jest gdzieś czy go nie ma?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 kwietnia 2009 11:08
dzięki!
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
24 kwietnia 2009 16:52
Dlaczego zostal zamkniety temat o wykupie Everesta?
Co bylo w nim "nieladnego"?
Proba wyjasnienia o co chodzi z mocno podejrzana sprawa Vent/Everest?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2009 16:56
przyłączam się do pytania ushii. Czy pytania i wątpliwości są "nieładnym bawieniem się"? Dlaczego? Przecież nikt nie szkaluje "dobrego" imienia fundacji, a jedynie zastanawia się, dlaczego są tak ogromne niejasności w sprawie wykupu konia...
wątek zamknięty
Ja również pytam o wątek Everesta - tak samo nie rozumiem, dlaczego został zamknięty. Fundacja wielokrotnie działała kontrowersyjnie, publikowała sprzeczne lub nieprawdziwie informacje - nasze rozważanie warto pozostawić aktywne ku przestrodze. A może któryś z wolontariuszy lub przedstawicieli fundacji pofatygowałby się, żeby napisać rozwiewające wątpliwości sprostowanie? Przy zamkniętym wątku nie będzie to nigdy możliwe...
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 kwietnia 2009 12:20
Może faktycznie moja decyzja nie była właściwa. A może nie?

Moderatorki otrzymały prośbę na PW o zamknięcie tego wątku, a ja się do tej prośby przychyliłam.
Obawiałam się nagonki, szkalowania czyjegoś imienia, wciągania w dyskusję personalnie osób niezainteresowanych lub niechcących być w to wciągane.

zabeczka17 i puchatek10 zalozyly nowy wątek dotyczacy tej sprawy i na razie zostanie on otwarty. Mam nadzieje, ze bedzie tam panował spokój oraz rzeczowa dyskusja. W przeciwnym razie będę zmuszona interweniować.

edit: a tu link do tego wątku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5338.0.html
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 kwietnia 2009 14:32
A czy w poprzednim wątku nie było spokoju? Ja jakos nie zauważyłam szkalowania imienia osób trzecich czy uzywania sobie na pozostałych użytkownikach forum. Więc nadal nie rozumiem zamknięcia wątku...

Edit: literówki
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
25 kwietnia 2009 16:29
Napisalam wyżej, że otrzymałysmy prośbę o zamknięcie, ja uznałam, ze to dobry pomysl.

Został utworzony nowy wątek, w ktorym mozna o tym dyskutować, który z resztą ma calą jedną odpowiedź (na 250 wyświetleń), więc raczej nie jest to sprawa niezwykla, bo wątek by kipiał.

Więc nie wiem po co afera.
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
25 kwietnia 2009 19:40
i tak powstał pierwszy uświęcony przez szanowne grono moderatorskie DUBEL  :jogin:
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 kwietnia 2009 20:13
jakby tamtego watku nie mozna bylo otworzyc a tych dwóch postów nowych dokleić. bo w pierwszym watku ja tez afery nie widzialam. no poza podmienieniem koni przez centaurusa...  🙄
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 kwietnia 2009 09:53
bush to nie jest dubel, bo obydwa wątki nie funkcjonują razem. Jeden jest zamknięty. Ale skoro tak bardzo pragniecie się w tym temacie jeszcze udzielać to scale te watki a pierwotny otwieram. Dziwne, że nowy dot. tej samej sprawy, podlinkowany przeze mnie nie doczekał się zadnej odpowiedzi.

Wątek otwarty, bardzo proszę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.