Pensjonaty we Wrocławiu

Znacie jakieś godne polecenia stajnie z rekreacją w okolicach Strzelina?


koło strzelina to znam tylko ludów polski - stajnia dragon. Rekreacje mają, nie wiem na jakim poziomie ale ich konie wyglądaja jak pączki w maśle, więc warto tam zajrzeć 😉
http://konie.strzelin.pl/
agusia1, jeśli interesują Cię okolice Wrocławia w kierunku Jelcza Laskowic, Oleśnicy, to zapraszam do Zbytowej. Moje obie klacze tam stoją, a teraz jeden koń wyjeżdża w dzierżawę i zwalnia się miejsce. Dla koni warunku idealne, dla właścicieli nie ma luksusów, ale jest coraz bardziej komfortowo (właśnie kończy się urządzać pokój socjalny z łazienką z prysznicem). Konie super żywione (każdy chudzielec tyje w oczach po przyjściu) i są długo na dworze. Na dniach będą wychodzić na pastwiska, a na padokach bez trawy mają siano i regularnie sprzątane kupy.
A jak tam sprawa wygląda z wolnymi boksami w Ramiszowie?
w białym piasku są dwa wolne. karmienie super, resztę trzeba obejrzeć pod kątem indywidualnych potrzeb  😉
A w tym bialym piasku jaka cena? Mozecie polecic jakis pensjonat w okolicavh Wroclawia z dojazdem komunikacja miejska? Max. To 650zl 😉 musza byc pastwiska! 😉 poki co szukam w razie "w" dla mojej rufej gnidy  🤣 (za bledy przepraszam, z telefonu pisze)
Acha. To przy tych warunkach szukaj dalej 😉. Proponuję w centrum 😉.

A tak na serio - warunki z kosmosu - komunikacja miejska, pastwiska i cena do 650zł...Zweryfikuj co najmniej 2 z nich i może coś znajdziesz 😉
Z dojazdem komunikacją miejską to chyba tylko Krzyżanowice, Polanowice, Pawłowice, Samotwór - albo cena wyżej niż 650, albo nie polecane, albo bez pastwisk.
ovca   Per aspera donikąd
30 lipca 2013 08:26
Do Mrozowa dojeżdża pociąg. Nie jest to co prawda komunikacja miejska a publiczna, ale cała jedna stacja za granicą miasta 😉
Ah, pozna pora byla  😵 rzecz jasna, nie mialam na mysli miejskiej, a ogolna - pociagi, pksy itd 😉
Aktualnie stoimy w swietnej stajni, no i taniej, ale po roku zaczela przeszkadzac mi odleglosc, i kiepsko z dojazdami..

Aaaa i prosze, dawajcie od razu cene, bo nie kazda stajnia ma strone 😉 a to chyba nie tajemnica, ile pensjonat kosztuje?

Myslalam nad Lizawicami, ale nic wolnego nie maja.. zastanawia mnie tez stajnia polanowice. Taak, zmieniam posta co chwile, bom pierdolka i pomijam -.-.   A co myslicie o Mirkowie? - ponoc pastwiska super 😉 ?
Oprócz tej komunikacji miejskiej to w sumie WKS by się wpisywał w wymagania (jakies 20 min. marszem od przystanku mpk w krzyżanowicach)
ale u nas to raczej brak miejsc także WKS odpada
No i w WKSie nie ma pastwisk.
Pastwiska obowiazkowe 😉 no a cos na temat pozostalych stajni? 🙂
konikiara, ale może powiesz co rozumiesz pod pojęciem pastwiska. Bo wiesz, pastwisko to nie jest trawiasty padok 100 x 50. I to jeden na 15 koni 😉. Rozwiń, bo już kiedyś tu była dyskusja. Jak to mają być prawdziwe pastwiska to raczej dalej od Wro niż bliżej.
Wojanrowice , Bestseller, pastwiska są i jeszcze jedno miesjce w małej stajni za 600zl, dojazd busami, pksami  pod sama stajnie.
Co sądzicie o stajni wilczyce?
Pod pojeciem pastwiska rozumiem min. 2-3 ha, trawiaste, ale przy takim "metrazu" to na mniej koni 😉 i zeby konie chodzily min. 6-7h dziennie 😉 poki co dodzwonilam sie do Polanowic i Mirkowa, obie bede ogladac, wiec moze macie opinie? Po rozmowie Mirkow zrobil lepsze wrazenie 🙂 ah, moze byc i troche dalej, ale z ogarnietymi polaczeniami 🙂
Co sądzicie o stajni wilczyce?


wpisz w wyszukiwarkę re-volty wilczyce to się dowiesz jakie ludzie mają doświadczenia z owej stajni  😉
Pawłowice chyba nie dysponują takimi pastwiskami.
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
30 lipca 2013 17:33
konikiara W Mrozowie konie są cały dzień na pastwisku przez cały rok... po śniadaniu od razu idą na pastwiska siedzą do wieczora.. jako pensjorariusz polecam ! Osobiście stoję już 3 lata prawie i jestem bardzo zadowolona z opieki, terenów i atmosfery. Są jeszcze u nas miejsca wiec jeżeli masz czas warto też tu zajrzeć. Cena 650zł. Pozdrawiam
Mysle, ze zajrze 🙂 jakie Pawlowice? Chyba, ze o Polanowicr chodzilo 😉 ale one juz raczej odpadly z listy potencjalnych 🙂
A kto mi coś powie na temat stajni w Samotworze przy pałacu? Tam jest pensjonat, rekreacja? Pytam z ciekawości, bo dziś była tam przypadkiem, a nie wiedziałam, ze stajnia znowu działa.
W Samotworze stajnie dzierżawi teraz niejaki Bogdan, jakiś czas temu toczyła się tu o nim dyskusja. Jak tamtędy jeżdżę to zawsze widzę konie na wybiegach, których jest całkiem sporo zrobione. Ale co tam teraz jest dokładnie to nie wiem.

Tyle, że tam opinie są sprzed roku i wcześniej. Może się coś zmieniło?
a co powiecie o stajni Platan, Victor i Bachmat? 🙂
Że nie sa na moja kieszen :P
Ah co do Mrozowa, pastwisko (jesli dobrze widze) jest przy torach...

Szukam, szukam, albo nie na moja kieszen, albo mi sie nie podoba..
W Pawłowicach nie ma padoków, z wyjątkiem placyku z wiatą służącego jako padok, przy budynkach centrum kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego. Taki stan znam sprzed kilku miesięcy, chyba, że się coś zmieniło.

Na Rdestowej, niedaleko lotniska był (może jeszcze jest) mały hotel dla koni i z tego, co wiem, cenowo przystępny. Stajnia drewniana, padoki też jakieś widziałam. Całość sprawiała dość pozytywne wrażenie. Nie wiem tylko, jak z miejscami stoją- temat mnie nie interesuje bo nie mam własnego konia. Jedynie coś tam zasłyszałam i raz byłam tam w odwiedzinach podczas terenu.
O ile się nie mylę- to właśnie ta stajnia: http://re-volta.pl/stajnie/info/fortuna
Byłam u tej dziewczyny rok temu, ma tylko miejsce dla swojego konia i dla konia znajomej. Miałam tam się wstawić, ale akurat jej znajoma zdecydowała się szybciej 😉

Mirków póki co wciąż wygrywa na mej liście, tylko.. jak ja będę szła 30ha żeby konia na jazdę wziąć  🤔
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
30 lipca 2013 23:01
w sumie to tory nie sa tak blisko samej stajni... a tym bardziej pastwisk.  Widać je tylko trochę z daleka... bo blisko jest stacja z której jest niecałe 15 min do samej stajni.. ale to trzeba samemu zobaczyć żeby ocenić.
a co powiecie o stajni Platan, Victor i Bachmat? 🙂

smietanka, moznaby rzec 😎
jak ja będę szła 30ha żeby konia na jazdę wziąć  🤔

jakie 30ha?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się