moda, ciuchy etc...

Czy to jest kurtka na motor? Próbuję sprzedać i nie wiem czy mogę tak ogłosić 🙂 Ktoś się zna? Skóra 100%, taka gruba a nie żaden badziewiak, stąd pytanie.

[img]http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/35/22/00/28/3522002814[/img]
W jakim ona jest rozmiarze? I ile za nią chcesz? 😍
dodzilla, haha 😀 Rozmiar M, taki klasyczny, bo na mnie za duża. Dałam za nią (a raczej mama dała) fortunę, oddam za 150zł (ale zaraz mnie wywalą do ogłoszeń!).
Dzionka, aż się nie potrafię powstrzymać. Na głowę upadłaś??  przecież ta kurtka  jest warta 3 razy tyle minium 🤔
A ja zakupiłam wczoraj to cudo 🙂:
edit: chodzi o spódniczkę oczywiście 😉
Dzionka, patrząc tak na fotę, nie ma ochraniaczy na łokciach i na plecach (albo przynajmniej kieszeni na takowe), plus jest za krótka jak na kurtkę na moto... nerki by Ci wywiało na amen :P

PS. Ale i tak jest bardzo ładna... gdybym dopinała się w M w biuście kupiłabym ją od Ciebie 😉
Wiecie, została kupione za 900 zł 🙂 No ale nikt jej nie kupi nawet za połowę tego, a na mnie jest naprawdę za duża, więc postanowiłam z nią coś zrobić po prostu.

Skoro nie na motor to ogłoszę jako zwykłą, miastową. Dzięki 🙂
Pod jaką nazwą/gdzie szukać płaszcza z takim kapturem?
Do dziewczyn, które szukały półobcisłych dresów -klik
Dzionka - poszedł priv
Haha, re-volta ma moc jednak 😉 Kurtka sprzedana, niestety!
Florcik tylko cena 150zł...
Dziewczyny, a te dresy: http://allegro.pl/nowy-wygodny-dres-komplet-spodnie-fitness-s-36-i3509342835.html ?
Ten sprzedawca ma kilka różnych kolorów, wyglądają na takie dopasowane. Sama bym sobie takie kupiła do chodzenia na co dzień 😀.
Pursat   Абсолют чистой крови
11 września 2013 15:40
Rzutem na taśmę z wyprzedaży:



40% jedwabiu, 39 ze 199. 🙂

Oraz futrzak z Re, jednak. Jest idealny:

znalazłam obcisłe dresiki  💃 ale nigdzie nie mogę znaleźć bluzy na suwak z kapturem w pastelowych barwach  😕
Kurde, Dzionka, ale mi szkoda 🙁 Szkoda że się wcześniej nie zgłosiłam 🙁 Nie wiem, czy w dobry wątek wbiłam. Jestem okropnym zmarzluchem. Już teraz, przy 10 stopniach ubieram zimowa kurtkę, polar i wełnianą czapkę. Pod dżinsy lub bryczesy ubiorę max dwie pary rajstop i kolejne grube skarpetki, ale tak sobie wymyśliłam, ze może by jakieś narciarskie spodnie kupić? Albo jakieś inne, może trochę luźniejsze, żeby się trzecią parę rajtek ubrać dało? Poleciłby mi ktoś baaardzo ciepłe zimowe spodnie? Ewentualnie jakieś inne, niż narciarskie?
Karutek w mosquito. Płaszcz z szalowym kapturem 😉
Karutek, to nie jest czasem ten sam płaszcz którego szukasz?
Florcik tylko cena 150zł...


Kupiłam podobne czarne z różowymi paskami Everlasta o wiele taniej 🙂 trzeba szukać

Pippi - to jest ten płaszcz, widziałam go w Zarze na żywo (jest boski) 🙂
Na ostatnim zdjęciu wygląda jak szlafrok... za ponad 6 stów  😂 Wybaczcie musiałam. Duużo lepiej na zdjęciu Karutka.
Sisisa jak będziesz brać to zdaj relacje koniecznie.
Pursat   Абсолют чистой крови
12 września 2013 21:12
Nie no, plissss. Szlafrok, który nie ma nawet 50% wełny za 700 stów? Dobre. 🤣
W tym roku jakieś lipne kurtki/płaszcze w sklepach. Coś jeszcze się pojawi? Na razie same cienkie, takie, które nosiłabym teraz a nie przy ujemnej temperaturze.
Tamten płaszcz który wkleiłam jest z Mosquito, ale ja szukam takiego tylko podobnego i gdzie indziej 😉
hanexxx gdzie kupiłaś dresiki?  :kwiatek: mogę prosić o zdjęcie?
Pialotta w Newy Yorker 🙂 niestety nie mam jak teraz zdobić zdjęcia :/ ale w końcu znalazłam dres idealny 😉 w H&M w dziale dziecięcym też fajne znalazłam ale te z New Yorker'a wygrały 😉
Dzięki wielkie  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 września 2013 12:48
Coś takiego by mi się widziało na zimę, ale poza zaporową ceną nie przekonuje mnie futro lisa i skórzane wykończenia  🤔


i jeszcze taki płaszczyk

i taka kurtka

tylko to wszystko najnormalniej w świecie drogie  😵
Coś takiego by mi się widziało na zimę, ale poza zaporową ceną nie przekonuje mnie futro lisa i skórzane wykończenia  🤔


Wady ma, ale jest przepiękna  😜
Karutek jak znajdziesz to daj znać  😜
safie, ciepłe puchówki były kiedyś w Cubusie. ceny różne, ale moja trzyma już 3 zimy i nadal jest super.
macał już ktoś taką kurtkę?
http://www.hm.com/pl/product/17098?article=17098-B
ona nie jest za ciepła? szukam tzw. przejsciówki na jesień i potem wiosnę.
Czy ktoś kupował coś na amazon.com? Czuję się strasznie zagubiona na tej stronie 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się