moda, ciuchy etc...

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 września 2013 21:49
Znalazłam coś dla zmarzluchów korzystających z komunikacji miejskiej  🏇

W jakiejś gazecie są teraz kupony do H&Mu?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 września 2013 12:22
Elle i Twój Styl
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 września 2013 16:52
Ktokolwiek widział?


Bywa ktoś w ccc i może widział ? Najchętniej na przecenie. Znalazłam je w arkadii, ale niestety 50zł drożej niż u mnie na wsi. W złotych i na wileńskim nie było w ogóle.
http://imageshack.us/photo/my-images/34/snb0.jpg/
Bywa ktoś w ccc i może widział ? Najchętniej na przecenie. Znalazłam je w arkadii, ale niestety 50zł drożej niż u mnie na wsi. W złotych i na wileńskim nie było w ogóle.
Widział ktoś gdzieś takie bluzy w  troche niższej cenie ? Strasznie mi się podoba , ale nie dam 400zł za bluzę  🙄 http://www.sprzetjezdziecki.com/schockemohle-bluza-unisex-finja-kolekcja-jesienzima-2013-p-9035.html
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 września 2013 06:55
Znalazłam coś dla zmarzluchów korzystających z komunikacji miejskiej  🏇


skąd to skąd to?! jako alergik na zimno chetnie bym się zaodziała w to  😍
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 września 2013 07:54
yga, sklep dla myśliwych, więc z założenia powinno być ciepłe  😎

edit: [[a]]http://www.brantas.com.pl/205,pl_cieply-plaszcz-z-workiem-na-nogi-%28ps_11%29.html[[a]]

biorąc pod uwagę ceny w sklepach to wcale nie taki drogi
Kupiłam dzisiaj piękną parkę. Wprawdzie nie jest zimowa-puchowa, ale była względnie tania, ładna i w miarę ciepła, więc będzie na jesień. Podszyta misiem, w kolorze khaki, ma duży kaptur i "skórzane" rękawy. 😍
maracuja zdradzisz coś więcej? Gdzie dorwałaś? 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
19 września 2013 18:37
W Massimo Dutti pojawiła się "kolekcja jeździecka". 😉 Śliczne kozaki-oficerki mają, ale po 800 zł uhuhuhu... 😜 Fajne video zrobili do tej kampanii. 🙂
Nie mignęła którejś z Was ostatnimi czasy jakaś fajna i tania kiecka? Szukam czegoś na półmetek po 3 roku studiów i szczerze mówiąc nie mam koncepcji a został niecały miesiąc  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 września 2013 19:33
figaro, specjalnie dla Ciebie (oczywiście wszystko w kwadratowych nawiasach): <url=tutaj długi link>klik</url>
Zakochałam się w tych oficerkach z Massimo Dutti  😍 Tylko czemu to wszystko takie drogie.
Oj, przygarnęłabym te oficerki MD 😉

maracuja zdradzisz coś więcej? Gdzie dorwałaś? 🙂

Kupiłam ją w malutkim sklepiku w Poznaniu za niecałe 200 zł. Niestety nie mam chwilowo jak jej zrobić zdjęcia.
Kupiłam dzisiaj tą ramoneskę, kosztowała grosze bo w Top Secret jest -25% z Claudią  😀
maracuja, bierzemy na spółę?  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2013 17:41
Konstancja super, ile takie cudo raczy kosztować? Muszę poszukać Top Secret..
smarcik cena bez rabatu to 200zł  🙂



Łoo, moje pierwsze outletowe szczęście. Zara, całe 40zł  🏇
infantil, gdzie jest outlet Zary?
Nie Zarowski, tylko takie no.. zbiorowy. KingCross na Jubilerskiej  😉
Dzięki  :kwiatek:
Nie wiedziałam, że rzeczy z Zary też są, w ogóle oglądałam stronę internetową i jakoś mało tych sklepów i nigdy nie pomyślałam, że warto jechać.
Ja też tam ogólnie nie jeżdżę, ew. do tchibo bo mało oblegane tam jest i zawsze są rozmiary. Dziś trafiłam zupełnie przypadkowo 😉
Sisisa, w In Style też są. mała wersja gazety wypada najtaniej, 4,90zł 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
22 września 2013 08:29
infantil, serio?! Jej, byłam tam we czwartek i nie widziałam takiego outletu! W którym miejscu jest? W piątek wypłata... 😤
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 września 2013 12:41
Trochę babciowaty ten wzór na rękawkach...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się