NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Ale dziewczyny jest różnica pomiędzy zwrotem towaru (bo nie ładny, bo nie ten rozmiar, kolor itp) a wysłaniem towaru na testy.
Dziewczyny się UMÓWIŁY że jak NIE BĘDZIE PASOWAŁO TO siodło zostanie ODESŁANE. Więc to już jest chyba jakiegoś rodzaju umowa?
Daję czas na cokolwiek tej osobie do poniedziałku, więc na razie piszę bez nicka. Napisałam do jednej dziewczyny w sprawie kupna głupich odblasków, dostałam odpowiedź chyba po tygodniu, bo nie miała internetu rzekomo, przelałam pieniądze i od tamtego czasu (2 tygodnie - mimo jej obecności na re-volcie dwa dni temu choćby) nie dostałam, ani odpowiedzi, ani odblasków, ani pocałuj się w cztery litery lub zwrotu kasy. 🙄 Napisałam też na maila i echo. Niby głupie odblaski, nie było to kilka stów, ale kurde no - samo podejście. Ja jak coś sprzedaję to chora nie chora, wstaję wcześniej, albo lecę po szkole i wysyłam od razu kiedy mogę, do tego informuję o wszystkim, odpisuję na wiadomości i zwykle podaję też potwierdzenie na życzenie 🤔 Co taki człowiek sobie myśli.. 🤔wirek: ?
Niestety, ale dodaję użytkownika krawat

Niby wszystko ok (pieniądze przelane w czasie, kontakt też ok), ale jednak kask do mnie wrócił i pieniądze muszę zwrócić. Nie wydaje mi się w porządku pisanie po 3 tygodniach, że paczka jeszcze nie doszła. To lekka przesada, bo po 3 tygodniach poczta zwraca paczki do nadawców.
Użytkowniczka tłumaczy się, że nie dostała żadnego awizo, a na pocztowym Trackingu jak byk napisane, że awizowana 2 razy.

W pw od krawat'a było napisane "zapomnijmy o sprawie", to wydaje mi się dziwne. Jeśli coś kupujemy to chyba cały czas tego chcemy.
Szaaman, rzecz w tym, że czasem listonosze właśnie "awizują" i "powtórnie awizują". Celowo pisane w cudzysłowie. Niestety często zdarza się, że nie zostawiają żadnego awizo, paczka czeka na poczcie i nikt o niej nie wie. Sama 2 razy bym paczki nie dostała, gdybym sama nie poszła o nią dopytywać.
Znajm zwyczaje listonoszy ;p, moja mama pracuje na poczcie dłuuugie lata.

Pierwsze awizo często się pomija, ale drugie, że tak powiem, jest święte.
Szaaman, najwyraźniej mój poprzedni listonosz nie uznawał żadnych świętości.
Może nie z listonoszem ale z inną instytucją dwa tygodnie temu maiłam spotkanie i rzekomo pracownik bedąc u mnie i nie dotarwszy napisał -własciciela brak 😉
adresu nie ma 😀
cytuje ( z facebooka)

' Pragnę ostrzec was przed oszustką i
złodziejka Klaudią K...ik! A oto sytuacja moja bliska
przyjaciółka chciała kupić od niej siodło
ujeżdżeniowe firmy prestige. Umowa między nimi
była taka że przyjaciółka oddaje jej w rozliczeniu
swoje siodło warte 1900 zł i dopłaca ponad tysiąc
zł w zamian miała otrzymać wymienione wyżej
siodło. Efekt? Panna przez dwa tyg zrzekała się że
wysłała siodło kurierem coś tylko nie mogła podać
nr paczki. Jak się okazało nic nie wysłała a siodło
które dostała w rozliczeniu sprzedała poproszona
została o zwrot pieniędzy tj. sumy ponad 3 tys
sprawa ciągnie się spokojnie dwa miesiące jest
zgłoszona na policję a z nią nie ma kontaktu. Jeśli
ktoś coś o niej wie prosimy o kontakt. Oszustów
trzeba tępić i myślę że środowisko jeździeckie
powinno być w tym solidarne! '


czy to nasza forumowa ' najbardziej uczciwa' osoba ?
Thymos  dokładnie ten sam numer. EL to kolejne wcielenie użytkowniczki, o której już była tu mowa, a dodatkowo zaangażowała w to swoich znajomych. Najlepsze jest to, że założyła kolejne konto, wystawiając ogłoszenie dotyczące siodła, które zostało do mnie wysłane.

Dziękuję dziewczyny za wsparcie, za to że z Waszą pomocą udało się rozszyfrować co to za osoba. Niestety ale jest to ewidentne oszustwo. Mam prawo żądać zwrotu siodła,za zwrotem gotówki i odstąpić od zawartej "umowy" i właściciel siodła ma obowiązek przyjąć je z powrotem. Sprawę zgłosiłam już do kancelarii prawnej i jeżeli nie otrzymam pieniążków na konto, to zgłaszam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Mam wszystkie dowody, a ciągłe mieszanie się EL w swoich słowach, działa tylko na jej niekorzyść. Zbieram osoby, które ta dziewczyna już oszukała. Niestety ale nie popuszczę!!
To sie łaskawie do mnie odezwij i wyjaśnij sprawe a nie milczysz!  😉
korysindex4, czy na fejsie jest pełne nazwisko tej osoby?
Tak, już wysyłam Pw
Melduję, że właśnie przed minutą dostałam swoje odblaski. Wysłane dzień po tym jak napisałam wiadomość do tej dziewczyny, ale grunt, że są. 🙇
No i teraz Dizi wychodzi na niepoważną! Wypisuję do niej od 2 dni ,że chce oddać pieniądze a od niej zero odezwu i komplete olanie sprawy. Czy to jest poważne? Robi szum i dym a jak przychodzi co do czego to znika.
Pursat   Абсолют чистой крови
31 października 2013 18:32
Jak na razie, najwięcej dymu i szumu robisz ty. Nie od dzisiaj.
EL, szkoda, że na moją ostatnią wiadomość do tej pory nie dostałam odpowiedzi...
EL daruj sobie- Dizi znam osobiście, nie od wczoraj, i co, jak co, ale "dymu i szumu" w jej wykonaniu nie uświadczyłam  🤣
No ,ale po co więc wypisywała na forum angazowała pół forum skoro teraz nie chce odesłać siodła? Chcę jej oddać pieniądze a ona milczy - to po co cała sytuacja?
Bo to, zeby reszta forumowiczow nie nabrala sie na twoje kolejne oszustwa.
To jakas plaga ostatnio jest ze oszusci robia pyskowke zamiast siedziec cicho i nie robic sobie wiecej wstydu?
ed
skoro pantofla sa odnawiane ciagle, to mnie juz nic nie dziwi.
El nie wiem czy sie smiac, czy plakac z Twoich postow 😀 aha i ja tez jestem za tym zeby takich oszustow szykanowac, bo niektorzy sa wyjatkowo bezczelni.
Czy można tu wstawić "koniarę",  która orżnęła na nie - końskim biznesie ?
Nigna   Warto mieć marzenia...
01 listopada 2013 08:39

kadyksowa: ja myśle że powinno tu się wstawiać każdą nieuczciwą osobę, żeby juz nikogo więcej nie mogła oszukać...
Anderia   Całe życie gniade
01 listopada 2013 11:19
Ja też niestety muszę napisać o krysiex213. Zamówiłam czaprak na początku kwietnia, wpłaciłam nie tylko zaliczkę, a od razu pełną kwotę. I generalnie do tej pory sobie czekam. Wszelkie próby kontaktu spełzają na niczym 🙁 Ostatnio odezwała się do mnie w czerwcu, mówiąc, że teraz nie da rady, ale w "przyszłym tygodniu" na pewno zacznie szyć i zamówienie na pewno zostanie zrealizowane. No i "przyszły tydzień" coś nadejść nie może, bo mamy połowę września.

Kurczę, ja doskonale rozumiem opóźnienia, brak czasu, zresztą do pewnego momentu byłam cierpliwa, ale jednak 5 miesięcy to trochę przesada...


Pragnę zwrócić honor. Wczoraj - po prawie 7 miesiącach - paczka do mnie dotarła. Swego czasu już straciłam nadzieję, że to w ogóle nastąpi, ale, czego by nie mówić, wychodzi na to, że dziewczyna JEST uczciwa. Kontakt kulał, czas realizacji w ogóle nie chodził 😉, ale w końcu dostałam to, za co zapłaciłam. Tylko że przy okazji musiałam się wykazać anielską cierpliwością.
Dostałam zwrot prowizji z allegro po akcji z Moniką B., zgłosiłam także kolejne konto i dałam linka do naszego i nie tylko 😉 forum. Może choć na moment to coś da
EL jak już Ci pisałam zanim cokolwiek napiszesz, przejrzyj dobrze swoją skrzynkę, może Ty po prostu tych wiadomości ode mnie nie chcesz widzieć. Normalnie Ci odpisuję, każdego dnia, a Ty mi tu będziesz wygadywać , że się nie odzywam, że sprawę olałam, że się rozmyśliłam. Co trzęsiesz tyłkiem jak się przez kilka godzin nie odezwę? Sprawę postawiłam jasno, masz czas do poniedziałku i nie będę z Tobą dyskutować. Pieniążki chcę widzieć na koncie, żadne wysyłki za pobraniem nie wchodzą w grę, bo jaką mam gwarancję, że nie zostanę znów oszukana... i nie zobaczę ani kasy ani siodła. Dziewczyno czy Ty nie rozumiesz, że całe to forum wie, że jesteś oszustką i zna Cię z imienia i nazwiska.... Ogarnij się i wyjdź z tego z twarzą!
No teraz nagle na forum nie siedzisz ,kiedy chcę z powrotem siodło? a wcześniej co 5 minut byłaś i pisałaś.
Poza tym jak pisałam setny raz wyslij mi siodło ZA POBRANIEM nie wiem czego się obawiasz , skoro ja chcę odzyskać siodło to nie zobaczę go dopóki nie dam listonoszowi do łapy pieniedzy. Tobie też nie kazałam na początku przelewać mi pieniędzy i dopiero wysłałam siodło - wysłałam Ci je za pobraniem. Ja też nikomu w ciemno nie będę wysyłac takiej sumy. Więc czekam cały czas na paczkę ZA POBRANIEM.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 listopada 2013 13:43
EL, nikt nie ma obowiązku przez 24 godziny siedzieć na forum i natychmiast odpowiadać na Twoje wiadomości  😲 Weź więc trochę na wstrzymanie...
boze, co zaa bezczelne dziewuszysko...
mam nadzieje, ze to kiedys do niej wroci. swiat jest maly, smrodu narobic latwo, zza to baaaaardzo ciezko sie go pozbyc.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się