Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)



spadlam z krzesla, koniarze nie sa normalni 🤔wirek: 🤣 i wspolczuje osobom skaczacym w samych gatkach 😉

widzialam tona zywo  😁
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
04 marca 2009 08:01
[quote="ciri"]


spadlam z krzesla, koniarze nie sa normalni kukunamuniu lol i wspolczuje osobom skaczacym w samych gatkach wink[/quote]
Lol. Nie wiem czemu to miało służyć, ale jakiś niesmak mnie bierze jak na nich patrzę.  🤔 🤔wirek:
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
04 marca 2009 10:11

trochę to niebezpieczne ale trzeba przyznać ,że nieźle kombinuje
Lol. Nie wiem czemu to miało służyć, ale jakiś niesmak mnie bierze jak na nich patrzę.
Mam podobne odczucia, wcale mnie to nie śmieszy.


Pewnie dlatego ciut niesmaczne i nieśmieszne, że jeźdźcy to oni raczej przeciętni.

Ja zdecydowanie wolę takie show... ale pewnie to pamiętacie:


w każdym razie emocjonujące, fajni faceci i nierobienie z konia idioty
W moim odczuciu to oni wpieprzają te konie w preszkody a konie jak mogą to ratują. Mnie to razi a nie śmieszy.
Gdyby ktoś normalnie skaczący przejechał parkur nago to by było dla mnie bardziej "smaczne" niz to co tu panowie prezentują.
Mnie też kolesie w gatkach zupełnie nie śmieszą, a jeżdżą jak debile, za przeproszeniem- szarpią się z tymi końmi, aż im łby chodzą.
Za to w filmiku o Montym najbardziej powaliła mnie końcówka- gdyby nie mój boski kantar, to na pewno nawet mi nie udałoby się załadować konia do przyczepy, to tylko zasługa tego niezwykłego kantara za jedyne.... dolarów  😁
wooow, jaki fajny ten filmik dany przez Aurelię! 😀 No rewelka!

Ta. Przy temacie jeżdżących facetów w gatkach możnaby poruszyć jeszcze kwestię szacunku do konia i oglądających,a  co za tym idzie - prezencję ubioru na koniu, ale tu chyba wszystko co miało być powiedziane, już zostało powiedziane.:P

Macie jeszcze jakieś fajne filmiki?  👀
Dzionka, Daniel Ilabaca rządzi! 😀 pooglądaj jego parcour 😉
Gallien   Un poco di zucchero
05 marca 2009 18:38
Gallien filmik z Ratiną Z znam, bardzo fajny aż się łezka w oku kręci ze wzruszenia 😉
Ach, ten film pt. Tribute to Ratina Z jest super... I ta piosenka w tle, jakby dokładnie o niej... Super, że dostała emeryturę na zielonej trawce i tak świetnego jeźdźca jak Ludger... Ech, wzruszyłam się  😡
Gallien   Un poco di zucchero
06 marca 2009 10:34
Co ogladam te filmiki, to budzi sie we mnie duch walki i motywacja do pracy  🏇
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
06 marca 2009 10:36

aż mi sie gęsia skórka zrobiła jak to oglądnęłam
Ten koń to coś pięknego! 🙂
Pewnie dlatego ciut niesmaczne i nieśmieszne, że jeźdźcy to oni raczej przeciętni.

Ja zdecydowanie wolę takie show... ale pewnie to pamiętacie:


w każdym razie emocjonujące, fajni faceci i nierobienie z konia idioty


👍 dla tego człowieka  😅
Jeden z moich ulubionych. Starszy filmik i "starsza" szkoła. Zawsze jak oglądam ten filmik i np. Grunsven mam wrażenie że wtedy konie były naprawdę bardziej przepuszczalne  🤔
oooo, tego filmiku z Donnerhallem nie znałam.


aż mi sie gęsia skórka zrobiła jak to oglądnęłam


ludu. niektórzy "kowboje" tam siedzą jak kaleki.

Woooooow. Super ten filmik wstawiony przez Lets-go. Koń idzie tak miękko, żadnych usztywnień, płynnie..... jak w tańcu! Do ulubionych na youtube. 😉

😅
najfajniejszy jest komentator ktory prawie dostaje orgazmu :P:P
TO juz pewnie się tu kiedys pojawiło ale nie chce mi się przeszukiwać... a myśle ze zasługuje na uwagę.
Andrzej Sałacki i Czcionka - Verden 1988 (ujeżdżenie bez ogłowia(od połowy filmiku))
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=nry5H7TMSuM&feature=related
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
07 marca 2009 21:38
A to widziałam na zywo.. robił wrazenie 😉

koń koleżanki  😀
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 marca 2009 13:49
podoba mi się ten skok 😁 bo po co się rozdrabniać? jak można odrazu skoczyć na raz 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 marca 2009 18:56
Witam 😉 jestem właścicielką konia podanego wyżej w linku przez kare_szczescie 😉 Helcia- dziękuję za uznanie  :kwiatek:
na innym forum stwierdzili, że...:
to na pewno nie był przypadek
koń na pewno się nie spłoszył, tylko ja go tak naganiałam  ( ciekawe jak, skoro trzymałam komórkę 😂 )
nie powinnam od razu ustawiac stacjonat na skok wyskok ( hmmm... nic nie wspominałąm o tym, ze od razu zaczelam od stacjonat 🤣 )
odległość neicałych 4 m na skok-wyskok jest zła
Hahaha, myślałąm , że się posikam jak to czytałam 😀 kare_szczescie tez 😀
kare_szczescie
Hehe, to sobie chłopak rozkminił.  🤔  😵
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
08 marca 2009 20:51
tyskakonik a podałabyś to forum 🙂. Oglądnęłam ten filmik trzy razy i wrzuciłam do ulubionych (nie masz mam nadzieje nic przeciwko?). Chłopak może będzie też tak 'latał' pod siodłem 😀, albo już 'lata'.
wasia   Goniąc marzenia!
08 marca 2009 21:09
tysiakonik
własnie przeczytałam te komentarze i wielce mnie rozśmieszyły. "Bo konik przeskczył przez przypadek dwie przeszkody na raaaaaz, to napewno krzywda mu się dzieje i napewno trzeba wołac weterynarza bo krzywda mu się dzieje i napewno trzeba robić aferę i ble i fu i fe!" Ah te kuniareczki rocznika 93 i dalej  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się