Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

zapoznałam się ze sprawą incognito i po pierwsze rzeczywiście dziwnie wygląda to, że teraz wszystko jest miło, ale ok, powiedzmy, że forum wybacza.

Nie rozumiem tylko, dlaczego w sprawie z oszustwem pieniężnym jedną z pierwszych rzeczy było obrzucanie się zwrotami "jesteś brzydka, nie grzeszysz mądrością" - co to ma do rzeczy w ogóle? 🤔
nawet sobie nie wyobrażam, że mógłbym kogoś oszukać.

Wg mnie to jest już czepianie się wszystkiego, byleby tylko postawić na swoim
Mnie osobiście wkurzają takie ogłoszenia

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/22600

a tekst - "pozatym nie mam hali na ktorej mogłabym trenowac w zime także nie widze sensu utrzymywania konia, na ktorym nie będe mogła jeździć aktywnie i trenować"

Takie osoby powinny sobie kupować konia ale na biegunach...


A po sezonie sprzeda konia, bo przecież w zimie znów nie będzie miała gdzie trenować, chyba że halę sobie postawi...  🙄
No bo przecież nie opłaca się utrzymywać konia którego nie można aktywnie jeździć  😵 A jak jakaś kontuzja się przytrafi to sorry koniu na kabanos...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 grudnia 2013 14:12
No właśnie ja zapomniałam. Mam ją na ignorze i się zastanawiałam czemu.

A Nirv... dla mnie Nirv jest niepojęta i to, co robi temu miłemu konikowi, też jest smutne i przykre. I jako specjalistka od siodeł wypowiada się, że to, że ma tylni łęk w powietrzu, to wszystko spoko. A KR przytakuje i ocha i acha 😀
Pomijając fakt, że notorycznie rozsiewa te same zdjęcia po wszystkich wątkach.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 grudnia 2013 14:22
...a za chwilę znowu będą sążniste sprawozdania jako to siodło ponownie zniszczyło plecy jej konia  🙄
Mnie osobiście wkurzają takie ogłoszenia

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/22600

a tekst - "pozatym nie mam hali na ktorej mogłabym trenowac w zime także nie widze sensu utrzymywania konia, na ktorym nie będe mogła jeździć aktywnie i trenować"

gdzie Ty to widzisz? 😲
również to czytałam, ogłoszenie zostało wyedytowane...
wcześniej było, zmieniła. było jeszcze, że koniecznie duży koń, ale w sumie to nie 😁
Ja tez omijam jej posty, dla mnie po tej aferze jest czlowiekiem na zero - totalnie nie warto sie zajmowac, brak klasy.


trochę odkopuję, ale jestem tu "nowa". Możecie wyjaśnić o co chodzi z tą aferą?
Averis   Czarny charakter
09 grudnia 2013 21:48
Wkurzają mnie nowi użytkownicy, którzy szukają taniej sensacji.
zrezygnowałam z czytania wątku o odchudzaniu, bo tam się zagnieździła.


i porzuciłaś nas wszystkie od tak ;( buuuuu

Daj jej ignora i wracaj na wątek!




A to ogłoszenie heh nie wiem czy się śmiać czy płakać. 5 tys za konia dobrze skaczącego 120cm.. do tego jakie warunki, niby obojętnie co, ale jednak z pomorza, ma być duży, skoczny itp  :P
heh 🙂 5 tys.? 😵
Gdy przestałam czytać tylko wątek o odchudzaniu i zaczęłam zaglądać do innych, non stop mnie wkurza IMO. Co to za moda w ogóle jest?! Polskie "moim zdaniem" (jeśli już ktoś chce podkreślić, że jego wpis to na pewno jest jego zdanie) jest w zupełności wystarczające!
sandrita, IMO nie ma w tym nic niestosownego 😉
Taki urok "kultury" pisania w internecie. Te skróciki są częścią tej "kultury", tak było zawsze i pewnie zawsze tak będzie. A że polskie odpowiedniki się nie przyjęły...
.
IMO to pikuś. O wiele bardziej wkurzające jest pisanie "cb" zamiast "ciebie" i "tb" zamiast "tobie", "wgl" zamiast "w ogóle". To ostatnie jeszcze mogę zrozumieć - sposób na uniknięcie błędu ortograficznego  😎 - ale pozostałe? Ktoś się boi, że jak napisze 3 litery więcej, to mu palce odpadną?
ekhem Nie zgadzam się, ze się nie przyjęły, mam podobne doświadczenia jak Vanilka. Ze skrótami wymienionymi przez deidre się nie spotkałam. IMO to niekulturalnie używać IMO. (pfffff.  😁 ) I głupio to wygląda, i głupio to brzmi. 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 grudnia 2013 16:26
jeszcze jest IMHO 😂  też mnie to denerwują te anglojęzyczne skróty tak jakby to była oczywista oczywistość że ma się je znać
sandrita,  hahahaha a ja jestem jednak tępa, nigdy nie spotkałam się z 'IMO' poza tym forum i nie kojarząc skrótu non stop czytając robiłam wdzięczne "coooooooooooooo?".
W każdym razie też mnie wkurza, jakoś mi nie pasuje w zdaniu, kojarzy mi się z GMO oO
zoriczkowa GMO  😂 Mi się te "wtrącenie" kojarzy z błędem systemowym... Dla każdego coś innego.  😁
Też mnie to IMO wkurza. Skróty "cb" i "tb" jeszcze bardziej. A pisane z wielkiej litery chyba bardziej bawią niż wkurzają. "Cb"-wielka litera, że niby wyraz szacunku, a jak szacunek to tych 4 literek więcej nie łaska? 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 grudnia 2013 17:27
Mnie się "Tb" i Cb" kojarzą z tablicą Mendelejewa. Chyba nawet istnieje pierwiastek o skrócie Tb...
Facella, mój ty terabajcie! albo gruźlico 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 grudnia 2013 17:35
Mój terbie! Mówiłam, że jest  😁
.
Pomijając fakt niedopasowanego siodła Nirv , ona jest po prostu za duża na tak drobnego konia.
galopada_   małoPolskie ;)
10 grudnia 2013 17:56
Mnie kto inny razi jeśli chodzi o niedopasowanie gabarytowe do swojego kuca 😉 Moim zdaniem u Nirv nie ma patologii, gdyby nie te siodła. Już bez przesady, że jest za duża na konia. Jakby śmigała na kucu to co innego. Na kotach arabach śmigają wielcy faceci i żyją.
.
Tyle że ciężko rozpatrywać tylko jedną kwestię u Nirv. Patrząc na ogólny obrazek, czyli wzrost/ waga jeźdzca do gabarytów konia, plus latające siodło i jego nagłe ozdrowienie daje negatywne odczucia. Przynajmniej u mnie. To że koń  ma lub miał chore plecy, to nie jest tylko a wyłącznie wina siodła.
edit:
Araby to konie mocne, "prymitywne" mimo swojego wzrostu. A koń Nirv to jakie pochodzenie?  Chyba sp, czyli może tam być wszystko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się