Bryczesy

tzn jakość taka sama
Dramka jeśli nie miało się ani Tchibo ani VH to w sumie nie wiadomo co znaczy "jakość ta sama" ...
Ja Tchibo chwalę jeśli chodzi o ciuchy sportowe - kilka sztuk posiaduję. Bryczek bym raczej nie kupowała - raczej nie zdradzam Pikeura ;-)
Jeżeli chodzi o odzież sportową to wolę decathlon lub lidl, tańsze 😉

A ja Decathlona nie lubię - jakościowo gorszy. w Tchibo można fajne rzeczy na promocjach kupić - cienki polar za 30 zł to już dobra cena 🙂
Zwłaszcza, że piorę i piorę i piorę i nic się złego nie dzieje 🙂

dobra, koniec off, bryczek z Tchibo nie znam kompletnie
Wie ktoś może coś o tych bryczesach? http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/odziea-jea-dziecka/bryczesy/bryczesy-z-pea-nym-lejem/bryczesy-damskie/bryczesy-damskie-start-check.html

Szczerze mówiąc mam jedne z Decathlonu, kupiłam je 'na szybko' za 70 zł bodajże, lej kolanowy, jakoś tam w nich jeżdżę ale wolę zainwestować w lepsze, tym bardziej że takie od dawna mi się marzyły.  💃
ja mam start i moge je polecić całym sercem, są mega wygodne i świetnie się dopasowują do sylwetki 🙂
tylko materiał, ja akurat trafiłam na taki dosyć mocno rozzciągliwy więc radzę wziąć mniejszy, noszę 40, zamówiłam 38 i są dobre, nawet nie za ciasne.. 🙂
Słuchajcie, bardzo dziwne pytanie.

Szukam bryczesów z podwyższanym stanem do fraka ujeżdżeniowego (czyli białych).
Nie muszą być dobre.
Mogą się popruć, zmechracić i odbarwić po pierwszym praniu.
Mają być tylko TANIE i przyzwoicie wyglądać.

Nie pytajcie, po co mi to  😉 proszę o pomoc  :kwiatek:
czterolistna-horze
grafowata dzięki wielkie  🙂
Naciau - jaki model? Znalazłam póki co tylko jeansowe

Aha - i czy Fair Play Elena mają typowy podwyższany stan, tzn nie będą flaki na wierzch wychodzić pod frakiem, czy taki "dla wygody", bo po prostu ktoś preferuje wyższe?
Szukam zwykłych czarnych bryczków z pełnym lejem nie za drogie. Znacie jakieś sklepy, które takowe oferują? Może jest jakaś promocja gdzieś? Albo któraś z was ma używane roz 38/40
koszatniczkazuzia, a jakieś widełki cenowe? "Nie za drogie", to bardzo szerokie pojęcie 😉
Dokładnie to samo chciałam powiedzieć  🙂 co oznacza "niedrogie" i w jakim stopniu możesz zrezygnować z jakości na rzecz ceny. Te leje, skoro pełne, mają zwiększać przyczepność, jak sądzę  🙂 w tych najtańszych modelach bywa taki myk, że sprzedawcy piszą "pełne leje materiałowe" i w praktyce oznacza to tylko więcej materiału na tyłku
Myślałam o czymś do 100 zł ale znalazłam jakieś używane, a wiecie co to w ogóle za firma ferotti? I czy bryczesy tej firmy są godne uwagi?
Jest taka firma jak Feroti, osobiście nie miałam styczności, ale przekazuję opinie z forum angielskiego.
Najwięcej płacili za nie dziesięć funtów, za nówki.
Są podobno ładnie skrojone, najlepiej wybierać takie z wysokim stanem w tylnej części, bo wyglądają dobrze i są w miarę wytrzymałe.
Kiedyś sprzedawali je w Lidlu angielskim.
Mają dobrze, a nawet bardzo dobrze przyczepne leje.
Cienka, ale wytrzymała bawełna, lej ze sztucznego zamszu.
Dobrze się rozciągają, piorą, schną, ale i blakną.
Właściciele polecają kolor czekoladowy jako bardzo ładny.
Jedna pani ma pięć par, w tym jedną, już dość podniszczoną, od siedmiu lat.

Wygląda na to, że to taka tamtejsza Fouganza  🙂
Ferotti miałam okropny model i musiałam go oddać - mam 168 cm wzrostu, a kończyły mi się w połowie łydki... Bez mierzenia nie radzę kupować.
mam już bryczesy fair play roxana,szafirowe 🙂 pierwsze wrażenie bardzo in plus,ładnie wykonane i układają się jak druga skóra.Jedyne co,to mają sporą rozmiarówkę-kupując 40 spodziewałam się,że będą ok,bo jeszcze muszę zrzucić 9 kg,aby wejść w 36  😁 a musiałam jednak kupić 38- dosyć szerokie są.
DressageLife, kusisz tymi szafirowymi... 🙂 pokaż fotę!
katalogowe: 🙂


miał ktoś do czynienia z tymi bryczesami Villa Horse  mode Diana ?? Jak materiał? i jak wypada rozmiarówka ?
Ferotti są ok, tylko... koszmarnie się układają. NIE układają się. Żadne dopasowywanie nie pomaga. Gdyby były białe to fajne, jak ktoś pytał, do takiego jednorazowego zastosowania (te z wysokim stanem).
DressageLife, daj znać jak po czasie, bo duzo osób narzekało na bryczesy FP, a mi też się bardzo podobają 😉
Użytkuje FP Roxana od miesiąca. I jestem zachwycona! Jak druga skóra, leje bardzo fajne, "trzymają" się siodła, nic się nie przesuwa, nie ma kulek na lejach, naprawdę fajne🙂
I u mnie akurat rozmiar 34 pasuje idealnie. Na początku wręcz troszke cisnęły, także chyba nie każdy rozmiar wypada szeroki w biodrach.
Potwierdzam to co napisałyście o bryczesach Ferotti... Materiał miły w dotyku, miękki, lej też miękki, cienki (miałam z pełnym lejem), wyglądają na solidnie zrobione, ale nie układają się. Bryczesy do połowy łydki, ciasne w tych łydkach, a w pasie luz.
Może są szyte z myślą o baaaardzo niestandardowych ludziach.
Ja mam roxany od ponad roku. Lej się trochę skulkował i kolor (grafit) masakrycznie wyblakł, ale faktycznie są baaardzo wygodne. 🙂
Tutaj używane przez zimę sporadycznie


A tu we wrześniu (mimo tego światła kolor jest właśnie taki)
Ja od wczoraj jestem posiadaczem bryczesów HKM Lauria Garelli Valence Plain. Kupiłam je na przecenie w Amigo. Wpradzie były określone jako brązowe, a są popielate ale nie ma to dla mnie większego znaczenia.
Są z materiału CoolMax ponoć  zapewnia to wspaniała termoregulację. Materiał jest mega miły, tak samo nawet podszycie kieszeni. Są pięknie skrojone, mega wygodne i w ogóle jestem bardzo miło zaskoczona. Myślę że za cene przeceny w Amigo nie ma się co zastanawiać.
Jeździłam na razie tylko raz, bardzo miłe wrażenia ponownie. Co do jakości, no nie mogę jeszcze nic powiedzieć, ale po materiałach i wykonaniu myślę że nie będzie nagorzej 🙂
Zorilla - rozmiarówka wypada podobnie jak Pikeur czy trzeba brać mniejsze? Mocno elastyczne są te bryczesy? Wyglądają fajnie a i cena nawet spoko w promocji 😉
Oj nie wiem w życiu nie miałam Pikera. Ale wymieniłam je z Staliony w rozmiarze 40 (takie z diamentami 😀 dostalam od rodzicow 😀😀) i ta HMKowska 40 jest identyczna. No myślę że ta 40 jest klasyczną 40ką, ewentualnie ciut ciut większą ale raczej nie jest jakaś zwichrowana rozmiarówka.
Materiał jest elastyczny dość mocno, ale wiadomo że tam przy lejach jak sie za bardzo napręży to będzie się psuć na szwach. Ale sam materiał jest elastyczny. Natomiast w pasie nie naciągniesz dużo więc nie ryzykowałabym z braniem mniejszego rozmiaru raczej.
Ale wydają się być na prawdę spoko i są ładniutkie.
Czy bryczesy mające w składzie:
nylon52%
cotton 40%
lycra 8%

będą rozciągliwe? Lub rozciągną się o jeden rozmiar?  😉
Przejrzałam wszystkie swoje bryczesy i mają inny sklad. Osoba sprzedająca nie odpisuje, a jest podany tylko rozm .  🤔
Rozciagliwe to beda na pewno, ale czy 'o jeden rozmiar' to ci nawet swieci panscy nie powiedza poki nie przymierzysz🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się