Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

hanexxx, prib, moja szefowa ma te http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-47535-Skarpety-HUNTER-Chunky-Cable-Cuff-Welly-Socks-S24187-Lagoon-Green.html (chyba) i wyglądają super, macałam i bardzo cieplutkie😉 za tydzień mogę wam porobić zdjęcia i powiedzieć coś więcej😉
tylko przydałoby się dorwać je na jakiejś promocji bo 170 plus przesyłka to trochę sporo jak na skarpety 😉
A do mnie z eobuwie ida takie oto kozaki i juz nie moge sie ich doczekac  🏇

Widziałyście gdzieś może ostatnio klasyczne, skórzane, czarne szpilki na platformie, cośkoło 10, 12cm? Przeszłam się już po wieelu sklepach i nic nie mogę dorwać. Jedynie w Wojasie było coś w tym stylu ale kosztowały prawie 500zł co mnie trochę odrzuciło.
Niby najbardziej klasyczne kobiece butki a za cholere nie mogę znaleźć 🙁

ps. nawet w necie ciężko mi o zdjęcie takich które mi się podobają bo wszystkie mają jakiś nie teges, ostry czubek
Ramires, jak znajdziesz to się pochwal gdzie i za ile. Też szukam i szukam i się doszukać nie mogę...
Pandurska bardzo ladne, sma mialam na nie chec, ale mam bardzo podobne z kazara i glupio by bylo miec takie same tylko w innym kolorze. daj znac jak z wygoda
Scottie   Cicha obserwatorka
31 grudnia 2013 11:14
Ramires, Baldowski! Szukaj modelu 507- ma obcas ok 10 cm i ukrytą platformę 1 cm 🙂
No i mam  😀 Tak- buty cieszą.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 stycznia 2014 09:58
moje ostatnie łupy🙂
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=20610334[/img]



[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjDojihj1vTUC-C8ciNrO4GFbaSkYri7fsU1rHu7kGb4w7Gv3i5Q[/img]
Diakon`ka gdzie można dostać takie botki ? 🙂 Potrzebuje czegoś prostego, bez udziwnień.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 stycznia 2014 17:59
Botki to Miu Miu, kolekcja sprzed jakiś 3 lat,  ale ogólnie sporo teraz botkow, w Mango widziałam niedawno fajne 🙂
Diakon'ka - buty super 🙂!!! Ale włosy w awatarze 😍... Co to za kolor ? Jaka farba ? Marze o takim od dawna  💘.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 stycznia 2014 19:15
Nie wiem dokładnie-fryzjerka mi miesza jakies 2 kolory, te same juz od kilku lat, jakiś beż chyba z naturalnym, po wielu eksperymentach na razie go powielam, bo to jakiś tam kompromis pomiędzy wymarzonym "baby-blond" wpadającym w popiel a tym na jaki kolor pozwala pigment moich wlosow-a maja mocny żółty pigment.Dla mnie ten blond jest za żółty, ale bez dekoloryzacji nie osiągne tego co chce.Moge zapytać jak chcesz, ale nie ma gwarancji, ze Tobie wyjdzie to samo🙂

A zeby nie było tylko offtopikowo-wczoraj doszły moje wymarzone botki, na które szkoda mi zawsze było kasy, ale na Swieta była promocja -40%, wiec sie skusilam 😍
Diakon'ka Wow, mega fajne buciory!!


crazy Dotarly moje sliczne kozaki i na zywo sa jeszcze fajniejsze i super wygodne, ale uwaga, bo sa zdecydowanie na szczupla lydke. Takze polecam tym, ktore moga takie kozaki nosic. Ja na szczescie nie mam z tym problemu  😜
Pursat, wiesz moze czy gdzies dorwe te zarowe buty jeszcze?
Pursat   Абсолют чистой крови
03 stycznia 2014 21:59
Ale które? 😉
Ale które? 😉


Te Twoje 🙂


Pursat   Абсолют чистой крови
03 stycznia 2014 22:32
Z tego, co piszą dziewczyny w wątku zarowym na Wizażu, to trafiają się jeszcze. Ale głównie 36, 40, 41.
Ja właśnie noszę 36 🙂 dziękuje za informacje, na stronie ich w ogóle nie ma 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2014 00:07
Ze strony zniknęły jeszcze przed wyprzedażami, ale trzymały się długo, bo od wakacji. Stacjonarnie jest wciąż szansa dorwać. Szkoda, że nie mówiłaś wcześniej, bo jak ja szukałam swoich, to trafiłam na sporo 36. 😉
Na poczatku sie przed nimi bronilam, bo wmawialam sobie, ze nie bede w nich przeciez chodzic, a teraz tak szalenie mi sie podobaja, ze musze je jednak miec  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2014 11:20
One są niesamowicie wygodne. Bezproblemowo dałam w nich radę do 4.00 w sylwestra. 🙂 Powodzenia w szukaniu. 😀
Pamietasz po ile byly? Bo znalazlam na allegro za 350zl..
Pursat   Абсолют чистой крови
04 stycznia 2014 11:43
299, na wyprzy 199.
O kajula szkoda ze wcześniej tu nie weszłam. Byłam dzis w wola parku i tam było kilka par tych butów, ale nie patrzyłam jakie rozmiary. A mogłybyśmy sie jakos dogadać, tyle ze ja tam rzadko bywam, bo to daleko ode mnie. Moze ktoś z Wawy mieszka bliżej i mógłby sprawdzić?
Gdzie znajdę białe Air Force w damskim rozmiarze 40 ( wkładka 25,5 cm max)  :kwiatek:
Pamietasz po ile byly? Bo znalazlam na allegro za 350zl..


Jaki rozmiar? Ja moge ci zobaczyć w środa-czw
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 stycznia 2014 21:04
Dodofon,
Ja właśnie noszę 36 🙂
[quote author=Kajula link=topic=8215.msg1968881#msg1968881 date=1388834848]
Pamietasz po ile byly? Bo znalazlam na allegro za 350zl..


Jaki rozmiar? Ja moge ci zobaczyć w środa-czw
[/quote]
dziekuje Kochana! Rozmiar 36 :* Jak beda to odloz mi prosze, przelalabym Ci pieniazki (zebys nie musiala zakladac) i slicznie bym sie usmiechnela o wysylke  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
za 199zl to bralabym je od razu ale u mnie ich nie ma 🙁 na allegro znalazlam roz 36 za 290zl.
Pursat   Абсолют чистой крови
05 stycznia 2014 21:21
Kajula, rzeczy z wyprzedaży nie odkładają, więc jak coś, trzeba brać od razu. Ja mogę zerknąć we wtorek. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się