Konie czystej krwi arabskiej

Misteria

Też o tym imieniu pomyślałam.

Mozaika.
Mimoza.
Mirabelka.
Macierzanka.
Mitra.
po czym?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 stycznia 2014 19:24
Menda 😀


haha szamanka wygrała  😂

może Malediwa, Malaga  😉 albo Mimoza  🙂
no Menda to jej nie nazwę Szamanka 🙂🙂🙂 obawiam się, że nawet nie wyrażono by zgody 🙂

dziękuję za pomoc, coś mi się zaczyna rozjaśniać - choć kilka na bank już jest zajętych, jutro dzwonię 🙂🙂🙂

klaczka po Slivano ogurek
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 stycznia 2014 19:46
Matinka to może Masilva  😉 ??
No właśnie też zaczęłam kombinować nad połączeniem imion rodziców 🙂
dlatego pytałem
Masila
Mat Silva
Mandala jeszcze mi sie objawilo albo moze Malva tak przewrotnie😉
Mia Silva 🙂

Matinka- spóźnione ale gratki!!!
Mivana
edit: Epikea, co się stało z Twoim zdjęciem?
Wczoraj o 4.30 głosowałam a dzisiaj zmieniona strona
Hmmm...przeznaczenie.....no dobrze, żeby pasowało do dziewczynki 🙂, ale założeń żadnych nie przyjmowałam.....pierwsze miejsce miało u mnie Morfina, tak ją już nazywałam, reszta z zapasu też zajęta....no i zgłupiałam....


Matinka  u mnie w stajni jest Morfina która zabrała Ci imię 😉 właśnie ta( niestety nie mam jej lepszego zdjecia). A tak swoja drogą to miała się nazywać Melodia  😉
są nowe zasady naszego konkursu

link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1041634042618856&set=a.1041632852618975.1073741870.327251414057126&type=3&l=2e483519de&theater

Klikamy go, a potem zwyczajne "Lubię to"

orjentica i wszyscy którzy nam pomagają jeszcze raz proszę o pomoc  i pięknie dziękuję  :kwiatek: :kwiatek:
Epikea, poszedł głos 🙂
Ok,kliknęłam ale to tylko raz czy też codziennie?
dzięki dziewczyny 🙂

tu klikamy raz "lubię to" 🙂 to działa jak zwykle polubienie zdjęcia
ale sie naprodukowałam
moje córki sie zawsze ze mnie śmieją że trudno łapię ale proszę
https://www.facebook.com/katarzyna.rejkiewicz
zrobiłam,jak umiałam
klikajcie w zdjęcie i jak sie powiększy to ,,lubię to''
😜
dziękuję!  :kwiatek: :kwiatek:  😡
Klikłam 🤣
Hej, chyba własnie odnalazłam wątek dla siebie 😉 Przedstawimy się Wam ja ruda i mój rudy mężczyzna, od wakacji razem 😉Póki co drepczemy sobie na ujeżdżalni, albo wojujemy w pobliskim lasku 😉 Po zimie w planach mamy ambitniejsze rzeczy i stąd moje pytanie, jak araby radzą sobie w sporcie (ujeżdżenie, skoki)? Czy macie jakieś doświadczenie w tej materii 😉

Pozdrawiam i dodaję nasze zdjęcie


a tu fanpejdż https://www.facebook.com/pages/Parnassus/254285974630071?fref=ts
kontestacjaHejka  😀 mój arabek skacze do 90 cm, wiecej nie probowałam bo do niczego mi to nie potrzebne. Dziewczyny z wątku jeżdżą także ujeżdżeniowo. To są bardzo wszechstronne pyśki wiec na pewno coś dla siebie wybierzecie co wam obojgu bedzie pasowało 🙂  Sliczny ten twój rudzielec  😀 odmianę ma piekną  😍
Piękny rudy 💘 Jeśli chodzi o araby w sporcie to było już trochę o tym w tym właśnie wątku, poszperaj trochę. Generalnie araby radzą sobie właściwie w każdej dziedzinie, czyli są na prawdę wszechstronne 😉
Nam też do szczęścia więcej nie jest potrzeba 😉 Choć kiedyś mam nadzieję, że do Janowa na Mistrzostwa Polski pojedziemy, ale to dopiero na XV edycję za 10 lat 😉
Matinka a moze dla tej malej pasuje imie Mata Hari...🙂
kontestacja  😍
Witamy w wątku 🙂
Kontestacja witamy kolejnego rudego w wątku  🙂 Śliczny chłopak.
na chwilę obecną mamy 4te miejsce, dziękuję za wszystkie polubienia 🙂
Wiadomo, że konkurs cały czas trwa i wszystko się zmienia, niestety znowu miejsce pierwsze podejrzanie szybko nabiera "lajków".

kontestacja witamy w wątku 🙂
.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
15 stycznia 2014 14:13
kontestacjaale Rudości ! napisz coś więcej o nim  😍 i witamy w kąciku !
Epikea ja cały czas klikam  😉 a co jest nagrodą za zajęcie 1 m-ca ??  🤣
To ja sie pochwale siwym a nie rudym 😉 w nowym prezencie ode mnie, moj wymarzony jarpol 😀
Super wygląda 🙂 Właśnie też otrzymałam komplet Jarpolowski w tym samym kolorze (swoją drogą jest obłędny). Nie mogę doczekać się przymiarki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się