Wrocławianie :))

Ja też chętnie dołączę 🙂
Chyba ze sushi? Tam duzo wege.
escada przecież nic Ci nie będzie jak nie zjesz mięsa😉
Ja też chętnie, ale sushi trochę się boję - raz sprawdzałam i było ohydne:P
sushi dla mnie spoko 😉
z Wege miejsc chyba tylko Vega i Złe mięso by nas pomieściły? (z miejsc, gdzie można by też usiąść i pogadać)
jak nas będzie mniej, to polecam Najadaczy 😜
Dosia to żart byl, przecież wiesz że zawsze chciałam iść do dobrej vegeknajpy 😉 tylko Buły mogą nie wpuścić ; p sushi pycha ale nie wege 🙂
w Vedze nie, ale w Złym Mięsie chyba można z Bułą 😉
ja również z chęcią!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2014 16:54
Bula przy jedzeniu nie umie sie zachować wiec zostanie dotransportowana do Wroclawia i zostanie u mojej mamy ;-)
Choć wege zdecydowanie nie jestem, to z miłą chęcią (i w miarę możliwości) dołączyłabym do Was i poznała osobiście wrocławską re-voltową ekipę. 😉
Wymyślcie jakiś fajny termin 🙂 Jestem za!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2014 17:25
Epka termin to 7 luty.
Approved
ovca   Per aspera donikąd
15 stycznia 2014 19:06
Ja też chętnie, ale sushi trochę się boję - raz sprawdzałam i było ohydne:P


nieeee, suhi nie. Poza tym suhi to nie jedzenie :P

PonPon złe mięso to niezły pomysł  😅 no i chyba faktycznie jedyna opcja na większą ilość osób, chyba że jeszcze machina organika? chociaż ja się zraziłam do machiny kiedy pani na prośbę o wodę z cytryną podała mi wodę z...takim sokiem cytrynowym z buteleczki  😁
uderzam do Edytki bo pisała że też ma jakieś pomysły 🙂
Aha nie wiem, czy wiecie, ale podobno Złe Mięso zostało przeniesione z Wita Stwosza i jest to po prostu budka a nie lokal...Info od znajomej, która tam była jakiś czas temu...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2014 19:28
Mi to obojętne gdzie, byle nie Marriot i żeby dało się zjeść :P
Hej  Wrocławianie. 

Jak ktoś ma do przewiezienia konika na trasie wrocek - śląsk to na pw. Mam wolne 1 miejsce. Planowane na piątek wstępnie.
To może wege-sushi? Nie trzeba napychać do środka mięsa 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2014 15:29
Sushi jest okropne :P
Mistral - była budka na Kuźniczej, teraz znowu mają lokal - w bramie na Ofiar Oświęcimskich. Jeszcze nie byłam, ale na fb wygląda fajnie 😉
Sushi jest okropne :P

W złym miejscu byłaś 😉
JARA, nawet nie skomentuję :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2014 16:05
Byłam w dobrym miejscu, bo mnie Katija zabrała, ale ta obrzydliwa sałatka z wodorostów nie jest dla mnie 😁

edit:
Może w związku z tym, że Edyta jest gościem to ona zadecyduje gdzie idziemy?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2014 16:38
Ovca i Jara mnie wywołały na PW, więc przybywam do wątku 😉 Cieszy mnie, że będzie tak dużo osób!

Nie znam wrocławskich knajp 😉 Słyszłam tylko o Machina Oganika i Złym mięsie, ale to absolutnie nie oznacza, że nie możemy spotkać się w innym miejscu. Ja się zdam na wasze doświadczenie  :kwiatek: Dla mnie to nawet nie musi być knajpa z jedzeniem, może być i kawa (byle mieli mleko sojowe lub inne rośline, albo chociaż wybór herbat).
Dziewczyny super klimatyczna wege knajpka we Wro, to Nalanda. Wygooglujcie sobie!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 stycznia 2014 17:26
Jeśli chodzi o herbaty polecam Świat Chin  😜 Chińska knajpa z czaderskimi herbatami sprowadzanymi prosto z Chin 😉  zielone owocowe albo Pu Er ... sasasa  😜 ale uliczki nie znam .. trzeba skręcić za Witaminką w przejściu na rynku i na rogu jest knajpka, polecam 😉 Dzbanek 1,5 L ok 30 zł, spokojnie na 4 osoby można wziąć 🙂 i się spokojnie opić 😉
Polecam Pu Er pomarańcz z goździkami, gruszkową zieloną lub zieloną winogronową 😉  😜 Możecie rozważyć tą opcje też 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2014 17:36
1,5l to ja wypijam sama 😎
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 stycznia 2014 17:37
JARA to polecam zaciągnąć taki dzbanek dla siebie samej :> serio, serio
Ruda_H   Istanbul elinden öper
16 stycznia 2014 19:03
Pandurska poleca naprawdę świetne miejsce. Można spróbować ciekawych dań z kuchni 5 przemian

edit. zapomniałabym ... w niedziele 19.01 jest fajna impreza w Pałacyku - Kuchnia Społeczna. Wege dania i zbieranie kasy dla Tary

http://www.facebook.com/events/415901735207219/?ref=25
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2014 10:27
Gdyby była pogoda w następną niedzielę to czy może więcej wrocławianek było by chętnych na wypad na Ślężę?
Ja mogę zabrać kogoś autem z Wro 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się