Wrocławianie :))

O właśnie repka, słusznie zapomniałyśmy o nim 😉 też wyposażony zacnie, przynajmniej ja nigdy tam nie wiem na czym oko zawiesić ;p
Ramires, jest jeszcze Oxer na ul Kluczborskiej, boczna Jedności Narodowej
ovca   Per aspera donikąd
03 stycznia 2014 19:50
Czy ktoś zna dobrego psychologa/psychoterapeutę, najlepiej specjalizującego się w problemach alkoholowych?
Oczywiście idealnie gdyby przyjmował na nfz, ale niekoniecznie.


podbijam! 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 stycznia 2014 09:30
ovca, jeśli niekoniecznie na nfz to klinika na ul. Piastowskiej. Z Izabelą Preś-Magierą współpracują adwokaci i sędziowe 😉
http://www.pocoapoco.wroc.pl/piastowska.html
Ramires, w okolicach Korony jeszcze jest sklep p.Obiegłego, ul.Rakowa, nazywa się owszem, mało zachęcająco Hurtownia Pasz i Witamin, ale artykuły pierwszej potrzeby można dostać lub zamówić.

Oxery działają oba- na Kluczborskiej byłam niedawno, na Przyjaźni w sumie też- jakoś ze 2-3 tyg. temu. Na przyjaźni pewnie zrobili sobie wolne do poniedziałku, bo przez remont tej ulicy ciężko tam dotrzeć i ruchu praktycznie nie mają.
Bombal, ten sklep to jest, owszem. Ale p. Obiegły jest raczej w hurtowni zazwyczaj i tam zamknięte najczęściej. Lepiej tam dzwonić i umawiać się.
ovca   Per aspera donikąd
09 stycznia 2014 19:43
Chyba wychodzę na straszną hipochondryczkę w tym wątku, bo wiecznie szukam lekarza  😁
ale czy któraś z Was usuwała może chirurgicznie/ laserowo pieprzyk we wro?
Chyba wychodzę na straszną hipochondryczkę w tym wątku, bo wiecznie szukam lekarza  😁
ale czy któraś z Was usuwała może chirurgicznie/ laserowo pieprzyk we wro?


si, ja i pól mojej rodziny - ja robiłam chirurgicznie i tą metodę polecają ze względu na możliwości przebadania próbki histopatologicznie, robiłam u dobrej chirurg plastyk, chcesz namiar?
ovca   Per aspera donikąd
09 stycznia 2014 19:51
si, ja i pól mojej rodziny - ja robiłam chirurgicznie i tą metodę polecają ze względu na możliwości przebadania próbki histopatologicznie, robiłam u dobrej chirurg plastyk, chcesz namiar?


poproszę  :kwiatek:
też bardziej rozważam usuwanie chirurgiczne, ale narazie moja całkowita wiedza opiera się na konsultacjach z dr google, więc szukam specjalisty 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2014 06:50
ovca, ja usuwałam w przychodni na ul. Bończyka u dr Matkowskiego (ONKOLOG). Na kasę chorych, z badaniem histopatologicznym 😁
JARA a długo czekałaś?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2014 08:29
Za pierwszym razem (lato) czekałam dwa dni na wizytę i dwa dni na zabieg.
A za drugim (zima) razem czekałam tydzień na wizytę i 2-3 tygodnie na zabieg.
Wow, no to jestem w szoku. Też myślałam nad usunięciem znamion/pieprzyków (nawet w Grouponie były "okazje"😉, ale jeśli na NFZ i jeszcze polecasz to warto spróbować  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
10 stycznia 2014 08:42
Na nfz byłoby super, w końcu jestem teraz szczęśliwą bezrobotną  😁 a jak mówisz że krókie terminy to  uderzam tam w takim razie! dzięki  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2014 08:44
Aha i dr Matkowski to żaden chirurg-plastyk ani dermatolog tylko onkolog 😉
Najpierw jest wizyta, na której lekarz bada czy znamię nadaje się do usunięcia i jaką metodą: laser czy skalpel.
Ja też usuwałam dwa - oba na NFZ i z tego co pamiętam nie czekałam zbyt długo.  Za pierwszym razem byłam w przychodni przy Dominikańskim - tam wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bez problemów. Za drugim razem usuwałam w przychodni rejonowej i po tym mam dość spora (jak na skalę zabiegu) sporą bliznę😉
w rejonowej mnie konsultował dermatolog - chirurg wykonał, przy dominikańskim była to jedna i ta sama Pani.
ovca   Per aspera donikąd
10 stycznia 2014 19:45
Akurat mój pieprzyk jest maleńki i w takim miejscu, że o bliznę się nie boję ale...zabawne, że jak zaczęłam pytać wśród znajomych etc to nagle praktycznie KAŻDY miał usuwany pieprzyk i podrzucił mi jakiś kontakt 🙂 więc na pewno znajdę w miarę szybki termin.

wielkie dzięki dziewczyny  :kwiatek:
a lekarze nie mają zastrzeżeń? kiedyś pytałam dermatolog o usunięcie to powiedziała, że nie ma takiej potrzeby, nic się nie dzieje i nie przeszkadza. jeśli tylko chodzi o kwestię estetyczną to można na nfz?
Abeba, ja usuwałam w maju ubiegłego roku. Miałam go tuż przy ustach, od 15 lat. Ostatnio zaczął się powiększać i lekarz powiedział,że to jak najbardziej jest wskazanie do szybkiego usuwania. Szczególnie, że to miejsce mocno podrażniane - czy przy jedzeniu czy przy ubieraniu się. Generalnie lekarze teraz mocno optują za usuwaniem podejrzanych znamion.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2014 07:12
Ja usunelam dwa male na twarzy, ktorych zapewne dermatolog nie chciałby usunąć. Mnie jednak one siedziały. I jednego na szyi, ktorego ciągle zamkiem uszakadzalam.
ovca   Per aspera donikąd
13 stycznia 2014 13:36
7 lutego do Wro przybywa Edytka, w planach jest wegejedzonko 😁  kto ma ochotę dołączyć? 🙂
A ja bym z chęcią się dołączyła  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 stycznia 2014 12:16
Ja musiałabym psa do Wrocławia przywieźć żeby się wyrwać.
środek sesji... zobaczę jak będę stała z nauką - jak będziecie gdzieś w centrum, to chętnie wpadnę na pół godziny 😉
ovca   Per aspera donikąd
15 stycznia 2014 09:00
A ja bym z chęcią się dołączyła  😀

super!  😅

Ja musiałabym psa do Wrocławia przywieźć żeby się wyrwać.


zawsze można iść gdzieś gdzie pies jest mile widziany 🙂

PonPon liczę na Ciebie! 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2014 09:02
Buła w restauracji? 😁 To tak jak spragnionego na Saharze do wodopoju dopuścić 😁 wszystko z talerzy wam pozjada 😁
Musiałabym ją po prostu w piątek rano przywieźć do mamy 😉
Ja tez bym chetnie Was poznala!
ja też! 🙂 ale jestem miesożerna wiec chyba niemile widziana w wegebarze :P
Wrocławianką może nie jestem ale jak się wyrobię (i o ile chcecie poznać więcej voltowiczów, może jest tu zgrana ekipa, która chce się spotkać), to hętnie wpadnę 😉
A ja z chęcią pójdę na pyszne wege jedzenie, także ovca znajdz jakąś ekstra knajpę, zdaję się na ciebie i z wielką przyjemnością poznam wszystkie dziewczyny  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się