Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
13 marca 2014 14:44
JARA, no ale rzecz w tym, że PESEL nie wystarczy w tym przypadku, NIP jest niezbędny i amen 😉 No to trudno, przepadło.
złóż firmę i od razu zawieś działalność
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2014 19:14
Facella obecnie nikt nie ma prawa żądać od Ciebie NIPu  😉

A właśnie, co z naszymi NIPami teraz? One są w ogóle aktualne w jakikolwiek sposób?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 marca 2014 20:52
[s]smarcik, nikt nie żąda, po prostu posiadanie NIPu jest koniecznością do takiej jednej rzeczy. Ale to już nieaktualne, dziękuję wszystkim  :kwiatek:[/s]
W ogóle to to było drobne nieporozumienie w komunikacji i NIP jednak wcale nie jest do tego potrzebny  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 marca 2014 21:04
smarcik, są aktualne tylko nie są nowe wydawane.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 marca 2014 14:29
Czy jest osobny regulamin od ogłoszeń na re-volcie?  👀
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 marca 2014 18:05
Czy tylko u mnie facebook zmienił wygląd?
Nie podoba mi się to :C
Kastorkowa, zmienia się większości, ja całe szczęście jeszcze mam normalnie 😉
Jesli mam lekko skrzywiony kręgosłup w lewo w odcinku lędźwiowym, to na której stronie mam większy ciężar?
Co masz na myśli mówiąc "większy ciężar"? Gdzie ten ciężar? Wszystko zależy od tego czy skrzywienie jest skompensowane czy nie.
Chodzi mi głównie o dosiad. Na jednym obozie instruktorka mówiła mi żebym usiadła bardziej na którąś stronę,  bo siedziałam i pewnie siedzę nadal krzywo. Żadna inna na to uwagi nie zwraca, a ja sama nie pamiętam tej strony,  stąd moje pytanie 😉
Nie widząc cię można tylko zgadywać, bo ludzie różnie sobie "radzą" ze skrzywieniami, ale mogę obstawiać, że będziesz siedzieć bardziej na stronie, po której jest wypukłość łuku skrzywienia. Czyli jeśli masz skrzywienie tak ( patrząc od tyłu, to będziesz siedzieć bardziej na lewym pośladku.
Dziękuję :kwiatek:
Chcę wyrobić książeczkę sanepidowską - czy muszę przez 3 dni przyjeżdżać codziennie do lab z próbkami, czy mogę zebrać 3 różne próbki i zawieźć w jednym dniu?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 marca 2014 13:46
Ja musialm jezdzic codziennie.
Ja też codziennie.
Mnie kazali przyjechać z trzema na raz pod warunkiem, że od pobrania pierwszej nie minie więcej, niż 72 godziny. Zapytaj, jak będziesz odbierała te patyczki albo zadzwoń 🙂
mam nadzieję że mogę tutaj zapytać. Chcę zmienić bank, obecnie mam w PKO BP, ale zrzera tyle kasy na prowadzenie rachunku, posiadanie karty etc że aż żal. Szukam czegoś taniego/darmowego. Głownie zależy mi na wypłatach z bankomatu (euronet cash4you też) i płatnościach kartą. Co polecacie? Słyszałam pozytywne opinie o M-Banku i WBK
Piona. Też mnie wkurza ten bank. W moim typie konta koszty są koszmarne w porównaniu z innymi bankami  🙄 Zaproponowali mi jakąś ofertę dla studentów która faktycznie wydaje się być tania. Muszę się przejść i sobie w końcu to zmienić.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 marca 2014 16:18
Jest wątek o bankach: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1738.0.html Wasze posty mi przypomniały, że sama muszę sobie banku poszukać...
ja tylko powiem, że mam w PKO konto, które chyba nazywa się "dla młodych" i płacę tylko 5zł miesięcznie za kartę (jak się zapłaci Xzł kartą, to nie płaci się tych 5zł. nie pamiętam już, ile to X wynosi). przelewy i bankomaty za darmo. tzn nie wypłacałam nigdy z innego niż PKO, ale ich to jak mrówków chyba jest 😁
Ja właśnie chcę na to zmienić. Na razie mam konto, którego już nie sprzedają. Każdy przelew: 70gr, co miesiąc chyba 2,5 zł, za kartę ileś tam, za wypłaty po 5zł prowizji bo mogę tylko od siebie... Masakra  🙄
w mbanku karta z paypassem mastercard kosztuje 4zl miesiecznie (visa 2zl)- zwracaja w wypadku miesiecznych platnosci karta >100zl (w gre nie wchodza przelewy ani zakupy przez neta), bezplatne wyplaty w cash4you, euronet i bzw bk.
Był taki obrazek w sieci, wydaje się mi, że widziałam go na joemonster.org. To była seria zdjęć z jakimś elementem, który się poruszał, ruchome zdjęcia. Chodzi mi o zdjęcie na którym para młoda tańczy. Pomógłby ktoś znaleźć?  :kwiatek:
Deutsche Bank ma konto dbEasyNet, którego prowadzenie jest darmowe, pod warunkiem że miesięcznie wykona się przynajmniej jedną transakcję. Jestem od kilku lat zadowolona 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 marca 2014 07:40
Znacie jakiś sklep internetowy z poszewkami na jaski? 😉
ChemiK, AliorSync ma wszystko darmowe, pod warunkiem braku debetu (bo wtedy wysyłają list, za który potrącają chyba az 25zł) - mój facet ma i bardzo sobie chwali. Wszystkie bankomaty za darmo, karta za darmo, prowadzenie też nic nie kosztuje.
Tak offtopowo, swoją drogą szkoda, że polska firma tak kroi klientów, że wolą nabijać kabzę zagranicznemu kapitałowi... Smutno mi, Boże...
Mam pytanie. ;D Bo czytam te tabelki z PZJu i średnio to ogarniam.  😡 Może mnie ktoś utwierdzić, że dobrze rozumuję?
W zeszłym roku byłam na AMPach, startowałam w ujeżdżeniu amator i w dwa dni uzyskałam kolejno: 60% i 56,896% (klasa P2 i P4). Mam srebrną odznakę. Czy w tym roku mogę startować dalej jako amator, gdzie nie mogę mieczy jeśli w pierwszy dzień uzyskam powyżej 55% to już będę miała 3 klasę sportową i to wyklucza mnie z tej klasyfikacji? Czy te 3x 55% to w jednym roku trzeba uzyskać?
Wiem, że to trochę zagmatwałam... Chodzi mi o to, czy w połowie AMPów nagle nie przestanę być amatorem.  😁
Nie wstydzę się, ale tu chyba uzyskam szybką odpowiedź:
-Telefony w Play padły tylko w małopolsce czy wszędzie?
Tania, nam w warm-maz i pomorskim działają 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się