Kącik WKKW

Ale ten Quaido fruuuuwa 😁
Ale super zdjecia !!!  🙂 Dziekuje

Quaido mial zamiar przeskoczyc wode 🙂, wlasnie zgrywam filmik
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 maja 2014 15:50
Czy ktoś się orientuje, gdzie można oglądać filmiki z przejazdów z Badminton?
wróciliśmy z błotnistego Marbach

http://www.rechenstelle.de/2014/marbach/2800i_030_erspr.pdf

http://www.rechenstelle.de/2014/marbach/2800i_010_erspr.pdf

Faworek w 2* CCIP kros na czysto ze spóźnieniem 1 zrzutka  na parkurze

Filer w pierwszych 3* - 1 stopa na krosie i czysty parkur
Gondolier w 3 * - wywrotka w krosie 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 maja 2014 13:20
Nic się nie stało?
Nic się nie stało?


Na szczęście nic
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2014 14:49
rider1, to Ty/ktoś znajomy prowadzi fanpage Pawła na facebooku? Jestem ciekawa, kto to do mnie w Jaroszówce podchodził po zdjęcia  😁
rider1, to Ty/ktoś znajomy prowadzi fanpage Pawła na facebooku? Jestem ciekawa, kto to do mnie w Jaroszówce podchodził po zdjęcia  😁


to nie ja i nie wiem kto
Ktos sie wybiera do Racotu?  👀
Ja, az 6 koni z naszej stajni, 3 dla mnie i 3 dzieciakow- mlodziezy 🙂
Ja & mój junior młodszy - debiutant w 1*
Uprasza się trzymać kciuki za pierwszą *
To do zobaczenia 🙂
To jak juz przy kciukach jestesmy to ja poprosze o kciuki za pierwsza Ptke  :kwiatek:
Widzieliście gdzieś wyniki z Everswinkel ? Albo ktoś wie jak poszło naszym?
Bo ja nic nie moge znaleźć... 🙁
'będą gdzieś zdjęcia z racotu?
crazy z racotu są na cheval-tech
Magdzior moglabys podlinkowac?  :kwiatek: jakos nie widze  😡
Frania proszę bardzo Wyniki Racot

edit: A kogo spotkam w Facimiechu? Do piątku przedłużono termin zgłoszeń, może się jeszcze ktoś skusi🙂
Ale crazy pytala o zdjecia a nie wyniki  😉
ech ale wtopa, wybaczcie chyba czas się wyspać🙂
a wiadomo czy gdzies w ogole beda foty?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 maja 2014 16:06
wróciliśmy z Bogusławic...mówiąc krótko, nie sądziłam, że mini LL i LL to konkursy rangi co najmniej mistrzowskiej 😁 tak trudnych krosów, w stosunku w wagi i klasy konkursu, dawno nie widziałam  🤔 😵
Czy ktoś móglby mi doradzić, polecić jakiś nocleg w strzegomiu/okolicach, bo wybieramy sie na Horse Trials, a to już za miesiac wiec obstawiam, że wiekszość jest już porezerwowana. Będę wdzieczna za pomoc.
Marzena
Jeśli tylko mają wolne miejsca, polecam Hotel Księżyc w Świebodzicach. Świetnie tam karmią  😜
[quote author=Ktoś link=topic=815.msg2103493#msg2103493 date=1401116785]
wróciliśmy z Bogusławic...mówiąc krótko, nie sądziłam, że mini LL i LL to konkursy rangi co najmniej mistrzowskiej 😁 tak trudnych krosów, w stosunku w wagi i klasy konkursu, dawno nie widziałam  🤔 😵
[/quote]

Wiesz,

Lepiej od razu pokazać tym z mini ll że sie  do tego nie nadają niż potem nieć flustracje w 3 *

Na zachętę niech każdy pozna jaki to trudny sport

Żenada !!!!!!!

Ktoś, to się wybierz do Starej Miłosnej 🤣 to zobaczysz, że Bogusławice bardzo przyjazne 🙂
edit: chyba osoba GT ta sama?
Dzięki za ostrzeżenia. Muszę dołożyć starań aby GT u nas nie zaszalał zbytnio. Jak to mówią "do trzech razy sztuka" 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 maja 2014 22:47
halo, widziałam SM 2 lata temu...nie wiem,gdzie było gorzej...tu fronty w mini LL miały góra 2 metry szerokości...ale rider1, ma rację, niech się od początku uczą skakać wąskie frotny,to w 3* same będą zasysać z jasnego w ciemnie 😁
Ktoś, to były eliminacje także kucowe, tak?
W zeszłym roku w SM furorę robiła "czwórka" (mini LL nie było) - ze dwa i pół metra bez żadnych odkosów, jaskrawo żółta w kwiatki i... pszczółki 🤣 w pełnym słońcu, a brzózki z jasnego w ciemne też były, i wiele innych "kreatywnych" (jak lądowanie po okserze w błotnej mazi), np. wąskie z widokiem na lustro wody, na mini-zeskok z bankietu przez pół-kłodę trzeba było najechać po skosie, ze trzy skakane przez brzozowe witki, wszystko kręcone prawo-lewo (S to najlepsza "figura" na krosie LL, prawda?) itd. No i - skoro LL to 90 cm, to 15 z 16 MUSI mieć 90, nie?
W Bogusławicach chociaż podłoże nie utrudnia.
O no to  mam nadzieję, że w Facimiechu aż takich szaleństw nie będzie na krosie😉 Macie jakieś zdjęcie z Bogusłąwic?
Ktoś widziałam, że super Generałek poszedł🙂 Gratulacje🙂
My dzisiaj sobie skoczyliśmy parę krosówek i cieszę się bo Unisono póki co skacze dosłownie wszystko, w tamtym roku miewał problemy czy to z kornerami czy wskokiem do wody, a odpukać w tym za pierwszym razem bez zawahania świetnie się prowadził🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się