Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Mój Francesco
maxowa - dasz radę jeszcze tą końcówkę - trzymamy za Ciebie kciuki!
Kami, jaka cudna Anetka!
Atea, nie chce sie wierzyć że dzieci tak rosną!!!

Wrzuciłam trochę rzeczy na bazarek, pajace do spania, czapki
jeja, Atea  😍
Atea, Kami - PIĘKNOŚCI  😍  😍  😍

My dziś zaliczyliśmy pierwszy spacer 🙂 Poza tym niezmiennie....haj!  💘
Idrilla pięknie wyglądasz, widać ten haj w twoich oczach 🙂. Grzegorz jak to noworodek-cudny kosmita
Śliczne Wasze dzieciaki. A Grześ Idrylla mnie o łzy wzruszenia przyprawia. Pewnie dlatego, że też chłopca oczekuję 🙂
Idrilla, Kami, Atea piękne zdjęcia!
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 maja 2014 20:09
equi , maleństwo to i ja dołączę do grona umęczonych  😉 ja to już pisałam equi , że mogłabym napisać książkę dolegliwości ciążowych  😎 no ale już bliżej niż dalej. Mnie jeszcze dopadła nuda ... jak to tak można leżeć , zawsze byłam aktywna - praca, dom, koń, zajęcia dodatkowe a teraz taka monotonia no ale coś za coś  😉 Damy radę - chyba  😁 😁
Kami jeju jeju ale urocze zdjęcia  😍 Anetka jest śliczna !
majek moja znajoma ma tak gadającego syna  😉 buźka mu się nie zamyka, klepie i klepie .. i wiesz wtrąca się w rozmowę, krzyczy ... więc szczerze współczuję ! Ale to może taki wiek ??
sznurka super są te Twoje rzeczy !!! a masz to na sprzedaż ?
Seksta, bera, Ruffian ja cały czas trzymam za Was kciuki !!! Oby poszło szybko i sprawnie  🤣
maxowa Ty też się tam trzymaj !!! to tylko 2 tygodnie 😉  ... jak ja sobie pomyślę, że u mnie jeszcze 2 miesiące to mi się słabo robi  😁
Atea uroczy chłopak !
Idrilla ale po Tobie widać szczęście ! takie spełnienie ! Kurde ... obym i ja miała taki fun z bycia matką  😉 bo jak na razie instynktu nadal brak  🤣

dzisiaj w ramach relaksu byłam w sklepie dzieciowym, dokupiłam kilka gadżetów  😉 a wczoraj koleżanka zaopatrzyłam mnie w pełną torbę ikea ciuszków chłopięcych  😉 Aktualnie Bolek ma więcej garderoby niż ja i mąż  😁
sznurka To fakt, nie chce się wierzyć. Frankowi by się przydało rodzeństwo, ale u nas za gorący okres na to niestety. Zobaczymy, może się trochę ustabilizujemy przez najbliższe lata, bo nam się różnica wieku duża robi 🙁

RaDag Ja nie mam nic przeciwko, żeby Twoja córa z cudownymi kędziorami się zakręciłą na synową  😁

Idrilla Jest cudny  💘

_kate Dziękuję  :kwiatek:
RaDag Ja nie mam nic przeciwko, żeby Twoja córa z cudownymi kędziorami się zakręciłą na synową  😁

😎
To wczesny imprinting, czy na razie spokój, żeby się nie znudziło...  🤣
zmieniając temat - chyba we wszystkich wątkach są gonieni voltowicze przemycający ogłoszenia sprzedaży.. a w dzieciowym chyba nie ma strony, żeby któraś nie informowała uprzejmie, że właśnie wrzuciła na bazarek i tu lista rzeczy na sprzedaż ... i nic... to tak można..? to już uciążliwe do czytania - lista newsów odzieżowych do kupienia aktualnie na bazarku, szczętnie przepisywana przez mamusie, bo w dzieciowym więcej ludzi zagląda... 😵


Postanowiłam odpisać tutaj, bo tak brzydko "o nas bez nas".

Sądzę, że ten wątek jest na tyle "nasz", że odkupienie czegoś za grosze od forumowej koleżanki jest dla nas niezłą okazją. dla mnie to jakieś takie... fajne, że Nika chodzi w bluzie-koali po Lwie. Rozczula mnie. I nie wiem czy którakolwiek z nas ma z tym jakiś problem. zwłaszcza, że są to wzmianki : "wrzuciłam na bazarek". A nie ogłoszenia! Nasz bazarek został założony jako pewna kooperacja, żeby na RV nie robić wątku wymiankowo-sprzedażowego dla mamusiek i nie śmiecić. Ale jest miejscem na tyle rzadko uczęszczanym, że chyba tylko wzmianka w wątku : "wrzuciłam" sprawia, że tam zaglądamy. Ja przynajmniej tak robię. rzadko wchodzę ot tak, bo zapominam i  wspomnienie tu o tym bardzo pomaga.
Idrilla, Rzygaj tęczą jako i ja przez całą ciążę i cały rok i trzy miesiące życia dziecka mego rzygałam!
Rzygaj wraz ze mną!!! Mega wzruszające zdjęcia i wszystko! 😍

Kami,  💘 💘 💘

Atea, Cud miód! 😀

czyli najbezpieczniej poczekać z nosidłem. A jak z chustowaniem ?
W nosidle Manduca można od 3 tygodni, w chuście od zera!

A jakby ktoś nie wiedział, tak się jeździ w wózku:



A tak na rowerze! Dziś debiut.  😅

maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 maja 2014 21:37
Idrilla, o ja, cudny! I mówię to ja - anty fanka noworodkowej urody 😉

[quote author=zduśka link=topic=74.msg2087464#msg2087464 date=1399489752]
Idrilla ale po Tobie widać szczęście ! takie spełnienie ! Kurde ... obym i ja miała taki fun z bycia matką  😉 bo jak na razie instynktu nadal brak  🤣
[/quote]

To tak jak i u mnie, możemy założyć kółko. Znów zbulwersowałam teściową, mówiąc, ze mam najlepszy na świecie poradnik dla ciężarnych ("Cieżarówką przez 9 miesięcy" Kaz Cooke - polecam) - bo nie rzyga tęczą, tylko wszystko (żeby nie było - rzeczowo) przekazuje w moim stylu - ze sporą dozą ironii 😉
kurczak_wtw - dzięki! choć mąż przebija mnie w osiągnięciu endorfinkowego szału, sam jest zaskoczony jak go wzięło 🙂 dziudzia i słodzi
Zet - ojej jak mi miło... 🙂 ja tuż przed rozwiązaniem wzruszałam się oglądając artystyczne zdjęcia z porodów...
Kate - dziękuje! :kwiatek:
zduśka - będzie dobrze, zobaczysz 🙂 mnie niesamowitą energią napełnia przytulanie się z Grzesiem, obecnie na topie jest pozycja w której ja leże na plecach a on mi tuż poniżej piersi 💘
Julie -  😜 z miłą chęcią  😍
maleństwo -  :kwiatek: :kwiatek:

Właśnie przeżyłam przemiłą niespodziankę! Tydzień temu wypisali nas ze szpitala z wagą 2640, przed chwilą się zważyliśmy i...3170g  😜 Znaczy dobrą mleczarnię odpaliłam  😎
Julie dobrą chwilę trwało i chyba ze 3 razy wracałam do foty, żeby zobaczyć o co chodzi z tym wózkiem 😂
super 😀
Z tym moim "rzyganiem tęczą" jest tak, że w przeważającej ilości czasu jest bosko, ale jak to z rzyganiem, jest i gorzki smak.
Jestem wystarczająco stara i ogólnie doświadczona życiowo, żeby nie przejmować się szczegółami.
Czy wiecie, że  na świecie kilka tysięcy dzieci dziennie umiera z głodu?
Powtarzam to sobie jak mi się zbiera na narzekanie.
Julie jaki duży Gabrys🙂 my też rowerowo ale w przyczepce,drugi tydzień jeżdżę za kąskiem.
Czy ktoświe gdzie kupie najmniejszy mozliwy kask?
Pamiętacie taką kontrowersyjną wypowiedź na youtube a propos ciąży i macierzyństwa? Ta mama prowadzi bloga, on w założeniu był bardzo lekki do czytania, ale teraz jej córka ma raka...

Ta notka mnie powaliła - klik

Nie wyobrażam sobie tego bólu i strachu.

Julie ma rację, nie ma co jojczeć.
Isabelle, tez uwazam ze brzydko o nas bez nas. Tak z jednej strony byc w wątku a z drugiej obrabiać d w innym. Nie można było napisać tu? Ja nie zaglądam tam, wiec sie niefajnie poczułam.
Wątek dzieciowe zawsze rządził sie innymi prawami, suwaczkami i takimi tam. Nie raz i nie dwa piszemy ze coś sprzedajemy by zwyczajnie przy dziecku oszczędzić sobie czasu odpalania codziennie bazarku na którym głucha cisza.
Wiem ze jeśli ktoś czegoś szuka to jak napisze tu to zwykle ktoś mu powie ze ma🙂
Jak mnie coś w czyjejś wypowiedzi nie interesuje omijam i czytam dalej. Ale widać można mieć takie problemy by az zamiast zwrócić uwagę tu obgadywac za plecami.

Btw Nika jeszcze sie mieści? Hihi super!

Julie ale fajnie! Jak mu sie podobało?  Lew na rowerze natychmiast odpływał do krainy snów🙂
Karina w decathlonie, Lewkowi kupiłam jak 10 miesięcy miał. A jak Stas? Ruszył? Dawaj zdjecia z rowerów!
Kami, Atea, Idrilla cudne Wasze dzieciaczki!

A Gabryś wymiata w tym wózku. Julie wygodnie się jeździ z tym fotelikiem z przodu? Ja o takim myślałam, ale mamy z tyłu.
Julie dobrą chwilę trwało i chyba ze 3 razy wracałam do foty, żeby zobaczyć o co chodzi z tym wózkiem 😂
super 😀
No bo się trochę ubrany na granatowo Gabik zlewa z granatowym wózkiem. 😉 Po butach się można zorientować. 😁

Isabelle, Ale o co chodzi? Gdzie się komuś nie podoba, że podajemy sobie informacje o tym, że coś się pojawia na bazarku?

Muffinka, Nie wiem, bo Adam prowadził. Mówi, że bardzo wygodnie. Gabik był mega zadowolony. 😀
Tu film jak jeżdżą próbnie:
😀
Julie, tak dokładnie o to chodzi, że się pisze w wątku co nas wkurza ze moderacja powinna się tym zająć bo piszemy sobie "wrzuciłam na bazarek"
Może się narażę, ale zapomniałam napisać, że jeżeli ktoś poszukuje to mam sterylizator el.  Aventu na sprzedaż. Również jest na bazarku.

Czy komuś (oprócz carminy) przeszkadza, że się nawzajem informujemy "wrzuciłam coś na bazarek"?  😲
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 maja 2014 08:07
mi osobiście nie przeszkadza, bo czytam na bieżąco wątek ( przynajmniej się staram bo piszecie jak szalone  😁 ) i taka informacja jest przydatna bo od razu widać czy ktoś coś nowego wrzucił na bazarek  bez potrzeby zaglądania na niego regularnie :kwiatek:
agulaj79, zastanów się lepiej, czy sprzedawac chcesz
ja swój zostawiłam by sterylizować słoiki na przetwory hehe;]
Sznurka nie wpadłam na to. Jak się znajdzie chętny to sprzedam, a jak nie to jest myśl, tym bardziej, że co roku robię coraz więcej przetworów.
Zawsze się zastanawiałam po co ta moja babcia tyle słoików zwykle robi na zimę, a jak przychodzi sezon to wpadam w szał słoikowy jak nienormalna. No ale tak jak moje dziecko nie zje dżemu bo nie lubi, tak mój dżem np. truskawkowy kompletnie bez grama cukru ciąga słoikami. Teraz wiem, że warto postać trochę nad garami.
agulaj79, u nas dzemy jeszcze są, ale soki z sokownika wypilismy w grudniu, i chyba je w naszym przypadku najlepiej robić.
mnie się wydaje, że to ciutek inna skala, rzucić "wrzuciłam na bazarek" body za 2 zyle, niż o wałachu przytaczanym, czy siodle. Inna też kategoria, bo te ciuchy krążą po naszych dzieciach nie tyle zarobkowo stricte, co pomocowo. Ja mam coś, co mi zbywa, puszczę w obieg, a sobie kupię coś czego mi brak, a zbywa komuś innemu. Nie zaglądam regularnie na bazarek, bo nie mam na to czasu. Zaglądam, jeśli ktoś rzuci tu, że wrzucił tam.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się