Koniec świata w 2012 roku

wiorek, dobry pomysł, będziesz lewitować? 🤣


No jasne  😁

[quote author=Łosiowa link=topic=4212.msg209274#msg209274 date=1237825401]
A ten film: genialny!   😁 Prawie uwierzyłam   😂
[/quote]

piłaś coś? 😁
9 lat potem... żyję jeszcze żyję a miało to być hmm? w 2000r?

w 2012 to będzie koniec świata ale w Polsce  😎
Kurcze odkopuję, jak tam nastroje przed 21 grudnia? Z tym końcem świata w Polsce dużo się nie pomyliłam wpis wyżej, powinnam zostać wróżką  🥂
Jeden koniec świata miał być bodajże w maju tego roku o ile dobrze pamiętam. Nawet godzina była podana. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że moja mama (którą zawsze uważałam za twardo stąpającą po ziemi) zadzwoniła do mnie na godzinę przed zagładą, żeby się pożegnać  😵
Generalnie świetny temat do żartów, ale przerażające jest to, że mnóstwo ludzi w to wierzy i może się to skończyć ogólną paniką czy nawet samobójstwami. Mojemu tacie np. dwa razy śnił się jego zmarły brat, namawiając do samobójstwa żeby się nie męczył jak przyjdzie koniec świata. A znając inteligencję mojego rodzica szczerze się o niego obawiam.
Do tego nie wiem czy widzieliście w telewizji takie przerywniki reklam pokazujące wybuchającą kulę ziemską z datą 21.12.2012 r. Normalnie paranoja.
Mam zapowiedziane kolokwium z najgorszego przedmiotu na 21 grudnia, więc to będzie mój prywatny koniec świata 😁
A tak na serio, to już tyle końców świata było, że jeden w tą czy w tamtą nie robi na mnie wrażenia.
nefferet to nie przerywniki reklam, tylko to jest reklama media markt 😁 Ja pierdzielę, żaden koniec świata, mam taki turbo świąteczny prezent dla swojego faceta zaplanowany na 22.12 że nie ma opcji, żeby byl jakiś tam koniec świata, nie, nie, nie  😀

A no i jeszcze ciasto na piernik moje wyczekane, zrobione juz miesiac temu, musze spróbować, więc nie po drodze mi ten koniec  😁
Ja normalnie w to nie wierze, ale ze mam dwojke dzieci, to planuje kupic duzo wody, puszki, sloiki z owocami itepe  👀 i to musze zaczac zbierac juz teraz, bo potem panika bedzie. No i robie zapasy na swieta troche wczesniej lol.

Nie, nie wierze, ale jak sobie pomysle, ze cos mogloby sie stac moim dzieciom to czuje jakis niepokoj. Zakupy na zapas mi nie zaszkodza...  🤔wirek:
Ja też nie wierzę, bardziej obawiam się tego co może zrobić ludzka panika. A niestety trzeba to przyznać, że znaczna część społeczeństwa jest bardzo podatna na papkę jaką im telewizja wciska.
No niestety, miałem nadzieję, że dociągniemy chociaż do końca świata (a może nawet jeden dzień dłużej..?) - ale wygląda na to, że jak nie wymyślę szybko w jaki sposób zapłacić rachunku za prąd, odłączą nas już w połowie grudnia - tygodnia zabraknie...
Ja normalnie w to nie wierze, ale ze mam dwojke dzieci, to planuje kupic duzo wody, puszki, sloiki z owocami itepe  👀 i to musze zaczac zbierac juz teraz, bo potem panika bedzie.
Ja proponuje jeszcze psychiatrę do kompletu. 😉
Ooooo, jaki fany temat 🙂

Ja tam w koniec swiata nie wierze, nawet nie potrafie sobie tego wyobrazic.... no niby jak?
Ale wierze, ze zagraza nam wiele niebezpieczenstw ze strony kosmosu jak i samej ziemi.  Kiedys sie smialam, ze sama zaczne zbierac puszki , wode i swieczki 😉
Alveaner,  zgadzam sie, naprawde. Ja nawet teraz filmow wojennych ogladac nie moge ze wzgledu na te dzieci, bo jak sobie pomysle, ze cos mogloby im sie stac to wariuje!! Nic na to nie poradze lol

Niby w moje urodziny... Hmmm, no trudno  😎
chyba Wigilię trza mi będzie zrobić 20 grudnia.
Jak umierać to......po pierogach
Dokładnie tak, pierogi nie można przepuścić!!
oszczędności  😅 nie będzie trzeba kasy na święta wydawać hihihi

aaaa i prace zacznę pisać po 21 bo przypadkiem będzie koniec świata, szkoda moje czasu  🤔
Koniec podobno przewidziali nie tylko majowie ale też egipcjalnie, orion i Nostradamus. Ciekawe to 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 listopada 2012 14:39
a mnie tylko zastanawia co nowego wymyślą po 21.12.. aby dalej straszyć, zbijać kabze i mieć w miarę jako taką kontrolę nad ludźmi klasy średniej. Bo póki co strach jest chyba jedną z lepszych broni przeciwko niesubordynacji a  dodatkowo da sie tym  zamydlić oczy.
Nowa pandemia? (nowy wirus który zabija mniej ludzi rocznie niżeli  zwykła grypa), wojna atomowa, III wojna światowa?  Terroryści... tfu międzynarodowi partyzanci? promienie słoneczne?
Stawiam na UFO   😎
Mysle, ze jest realne zagrozenie ze strony slonca. Wystarczy rozblysk X, albo nawet wieksze M i CME skierowane prosto w ziemie.
To moze spowodowac wielkie straty w energii elektrycznej na wiele tygodni albo miesiecy. To wystarczy, zeby zniszczyc ludzkosc w jakims tam %. Bez pradu, ognia i wody pitnej nie damy rady przetrwac. Pieniadze tez na wiele sie nie zdadza.
Po kazdym wiekszym wybuchu na sloncu wystepuja trzesienia ziemi, ktore zabijaja setki ludzi.
Zagrazaja nam tez wulkany, jak wybuchnie ten w Yellowstone bedzie bardzo zle. Katla na islandii tez niesie wielkie ryzyko.Wybuch spowoduje stopnienie lodu i w konsekwencji fale tsunami.....
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 listopada 2012 16:59
Prędzej nas Ameryka zadusi emisją dwutlenku  węgla produkowanego przez fabryki i tego typu g... niż to całe słonce zdąży wogóle pierdnąć w naszą stronę.
Realnym zagrożeniem jest brak ochrony środowiska. I nie mam tutaj na myśli modnego słowa ,,eko" ale konkretne fakty i państwa które niszczą naszą planetę.
Oj pierdnie, pierdnie i narobi duzo szkod. Wystarczy, ze juz w 2003 roku na 8 godzin po pozbawilo Quebec pradu.
Slonce zbliza sie do szczytu aktywnosci wiec bedzie sie dzialo. Juz teraz zorze polarne wystepuja na szerszych szerokosciach geogr.
Zagrazaja nam tez wulkany, jak wybuchnie ten w Yellowstone bedzie bardzo zle. Katla na islandii tez niesie wielkie ryzyko.Wybuch spowoduje stopnienie lodu i w konsekwencji fale tsunami.....

Tsunami to co najwyżej może spowodować cielenie się lodowca, a nie jego stopienie.
Stopienie podnosi po prostu poziom wody - to nie jest tsunami.

Prędzej nas Ameryka zadusi emisją dwutlenku  węgla produkowanego przez fabryki i tego typu g... niż to całe słonce zdąży wogóle pierdnąć w naszą stronę.
Chiny produkują więcej CO[sub]2[/sub] niż USA... No ale po co się wgłębiać, CO[sub]2[/sub] to zło! 🙄
Sam wpływ jaki dwutlenek węgla ma na naszą planetę jest co najmniej dyskusyjny. Na razie wykorzystywany jest głównie do zagrań politycznych i wyłudzania kasy od państw, które produkują go dużo i przekraczają wzięte z kosmosu limity.
Chyba nie bardzo rozumiesz co napisalam. Nie tsunami powoduje cielenia lodowca, a odwrotnie. Zanim wulkan wybuchnie lawa idzie ku szczytowi i topi lod, topnienie powoduje podniesienie poziomu wody, a cielenie lodowca wlasnie fale tsunami 😉
Chyba nie bardzo rozumiesz co napisalam. Nie tsunami powoduje cielenia lodowca, a odwrotnie. Zanim wulkan wybuchnie lawa idzie ku szczytowi i topi lod, topnienie powoduje podniesienie poziomu wody, a cielenie lodowca wlasnie fale tsunami 😉

No owszem, cielenie wywołuje tsunami (kolejność zdania mi się nie do końca zgodziła 😉) Ale topienie się lodowca nie wywołuje tsunami, tak samo jak nie wywołuje w bezpośredni sposób cielenia. Topienie się lodowców podnosi  co najwyżej poziom wody.

I na całe szczęście Bałtyk jest za mały i za płytki, żeby nam tsunami groziło.
A gdzie ja napisalam, ze topnienie lodowcow powoduje tsunami? Chyba dalej nie czytasz ze zrozumieniem...
A i gdzie Islandia, a gdzie Baltyk 🤔wirek:
A.   master of sarcasm :]
17 listopada 2012 18:27
Będzie więcej katastrof naturalnych, ale 21 grudnia raczej nic zauważalnego się nie wydarzy 😉 To tylko koniec epoki, a nie świata  😁
A., dokladnie 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 listopada 2012 19:00
Alveaner serio nie wyczułaś ironi? 😎 Mamy sie tutaj bawić w statystyki kto jak bardzo i ile?
Napiszę ci bardziej poprawnie  ->  jeżeli my ludzie nie opamiętamy się z ilością produkcji śmieci na ziemi, z niszczeniem  natury ( np. wycinką dżungli itp itd), z wytwarzaniem przeróżnych gazów  ( wytwarzanych chemicznie czy naturalnie w ilościach przekraczających normy), wypełniania cienkiej powłoki atmosfery zanieczyszczeniami- to niedługo obudzimy się z palcem w d. i nie będzie czego zbierać. 
A gdzie ja napisalam, ze topnienie lodowcow powoduje tsunami? Chyba dalej nie czytasz ze zrozumieniem...

Zagrazaja nam tez wulkany, jak wybuchnie ten w Yellowstone bedzie bardzo zle. Katla na islandii tez niesie wielkie ryzyko.Wybuch spowoduje stopnienie lodu i w konsekwencji fale tsunami.....
Khem.

No więc właśnie, my daleko od Islandii jesteśmy. 😉

Mamy sie tutaj bawić w statystyki kto jak bardzo i ile?
Ja się coś pisze to wypadałoby widzieć o czym.
Ale w sumie Chiny, USA, jeden pies. 😵

wytwarzanych chemicznie czy naturalnie w ilościach przekraczających normy
Jakie normy? Możesz podać jakieś prace naukowe w których ktoś w ogóle pokusił się o jakieś próby wyliczenia?
No owszem, cielenie wywołuje tsunami (...)


o kurczę! To jak na podlasiu mućka cielątko na świat wyda, to indonezyjczycy, na ten przykład, w głąb wyspy powinni uciekać? 'efekt motyla' ma rację bytu zatem!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się