Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ja mam prywatne i byłam na dużej ilości rozmów, pracę miałam. Wszystko zależy od samego zdjęcia i charakteru pracy.
Mam nadzieję że moja będzie szybciej, chyba że sprzedawca zgodzi się ze mną spotkać w Katowicach. Ale dzięki wielkie  :kwiatek:
flygirl, dzięki, teraz zagwozdka tylko czy mam rzeczywiście takie, które by się nadawało. Jak nie to muszę sobie coś szybko strzelić. Praca to takie przejściowe, nic specjalnego, więc mam nadzieję, że problemów nie będzie.

infantil, czytałam, że teraz nie ma takich ostrych wymogów, wiadomo, że z piwkiem nie wstawię, ale znowuż niby nie jest wymagane stricte dowodowe / paszportowe
Koleżance robiłam zdjęcie do CV. Najzwyklejsze, w tle jednolita ściana. Pracę dostała od razu i ma ją do teraz. 🙂
flygirl, może twarz ma lepszą niż ja 😁
Po prostu miała dobrego fotografa.  😎 😁
Czy jeśli jechałam i nad głową zapaliło mi się żółte światło (jechałam przepisowo i nie byłam już w stanie wyhamować, przejechałam przez skrzyżowanie) to fotoradar zrobił mi zdjęcie? Błysku co prawda nie widziałam ale i tak panikuję...  🙄
A i przy skrzyżowaniu stoi takie oto dziadostwo: KLIK - dokładnie był to fotoradar przy Polu Mokotowskim. I czy jeśli fotka dojdzie to jestem w stanie się od tego odwołać?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 20:16
Fotoradar działa na czerwonym świetle, nie na żółtym.
smarcik, uff. Dzięki bo już panikowałam na maksa.  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2014 20:39
Z pewnością zobaczyłabyś, gdyby cyknął zdjęcie  😉


Ja, pełna nadziei, ponawiam moje pytanie o boksy mobilne  :kwiatek:

Ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia?
Czy korzysta tu ktoś z opery? też macie problem że strony same się wam odświeżają?
Robię stronę w wixie. Czy da się zrobić, że będą mogły ją oglądać tyko niektóre osoby?
Na pewno się da, ponieważ mój nauczyciel od historii ma stronę w wixie i dostęp mają tylko osoby, które wyślą prośbę o dostęp. Nie wiem jak to ustawić, ale taka opcja istnieje.
Głupie pytanie 😁

czy już nigdzie nie sprzedają the sims 2? Mam na myśli dodatki na komputer normalnie a nie na PSP?  Złapała mnie nostalgia, chciałam sobie kupić cztery pory roku, o których zawsze marzyłam a tu w empiku, w merlinie nic :/
A ściągnąć nie bardzo umiem szczerze mówiąc.
Głupie pytanie 😁

czy już nigdzie nie sprzedają the sims 2? Mam na myśli dodatki na komputer normalnie a nie na PSP?  Złapała mnie nostalgia, chciałam sobie kupić cztery pory roku, o których zawsze marzyłam a tu w empiku, w merlinie nic :/
A ściągnąć nie bardzo umiem szczerze mówiąc.


są na allegro po 30 zł 😉
casines, to to wiem, ale myślałam, że może gdzieś w sklepie. Jak nic innego nie zostanie, to z allegro wezmę 😉
Czy przy wymianie pieniędzy w kantorze pracownik ma obowiązek wydać jakiekolwiek potwierdzenie wymiany w postaci  paragonu/innego świstka? Czy kantory rządzą się jakimiś innymi prawami?
joakul, ja zawsze dostaję.
delta   Truth begins in lies.
14 maja 2014 06:17
Czy korzysta tu ktoś z opery? też macie problem że strony same się wam odświeżają?


Kliknij prawym i wyłącz automatyczne odświeżanie - jeśli nie ma na prawym to w ustawieniach będzie.
Bay też mi się wydaje, że zazwyczaj coś tam drukowali. Ale wczoraj facet z okienka odburknął mi, że nie ma takiego obowiązku (kiedy grzecznie się o potwierdzenie upomniałam).
Czy przy wymianie pieniędzy w kantorze pracownik ma obowiązek wydać jakiekolwiek potwierdzenie wymiany w postaci  paragonu/innego świstka? Czy kantory rządzą się jakimiś innymi prawami?


Jest obowiązek na 100%
Z tego co pamiętam z kursu walutowego, to nie ma obowiązku dawać potwierdzenia transakcji. Może ale nie musi. Ale zaraz wygrzebię procedurę i sprawdzę dokładnie. Tak samo jak może, ale nie musi wylegitymować klienta i spisać jego dane osobowe.

A ja mam takie pytanie:
CO oznacza działanie  keratoplastyczne i keratolityczne?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 maja 2014 08:45
Keratoplastyczne to zmiękczające naskórek, keratolityczne to złuszczające.
Wieelkie dzięki 🙂

A tymczasem przeczytałam ogólną procedurę kantoru i nie ma tam nic o obowiązku wydawania potwierdzenia transakcji klientowi. Czyli jak by nie było może, ale nie musi.
Jeśli kantor korzystał by z kasy fiskalnej, to wtedy musiał by dawać "kwitek", ale kantory nie korzystają z kasy fiskalnej.

Artanis dzięki, dobrze wiedzieć :kwiatek:
[quote author=ChemiK link=topic=20.msg2092222#msg2092222 date=1399965792]
Czy korzysta tu ktoś z opery? też macie problem że strony same się wam odświeżają?


Kliknij prawym i wyłącz automatyczne odświeżanie - jeśli nie ma na prawym to w ustawieniach będzie.
[/quote]

Nie miałam czegoś takiego, ale odinstalowałam przeglądarke i zainstalowałam ponownie. jest ok
Miałam nadzieję, że nie będę musiała znowu tu przychodzić, ale jestem w czarnej dup*e.

Weszłam dziś do folderu gdzie miałam pełno zdjęć, jakichś obrazków, muzyki i patrzę a tam pusto. Wszystko wyczyszczone, nie ma ani jednego pliku. Jestem załamana i nie wiem, czy da się to jakoś odzyskać?  🤔
Po pierwsze sprawdź kosz 🙂
a ja mam pytanie, o co chodzi z re-voltą i voltopirami? piszę na re-volcie, a kiedyś dostałam ostrzeżenie za napisanie czegoś w voltopirach. :P albo jak ktoś szuka jakiegoś wątku na re-volcie, to odnośniki otrzymuje z voltopirów.

pogubiłam się. :P to jakieś lustrzane odbicie re-volty, czy jak...?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się