Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Polecam bardzo fajną prywatną stajnię w Kicinie pod Poznaniem. Nr do włascicielki :694 950 390. Całodobowa opieka , pastwiska ,  duże boksy z oknami , super klimat 🙂
BASZNIA zwał jak zwał, w każdym razie na pewno chodzi mi o Krzywą Stajnię i Tobie jak mniemam także.

Pisałam wyraźnie, że chodzi mi o zachód Poznania, bo mieszkam 30km na zachód Poznania więc absurdem jest dojazd do Kicina, który jest na wschodzie i musiałabym się przez całe miasto przebijać.
Czekam więc na dalsze pomysły :-)
Luzaczka,
w stajniach które wymieniłaś jest kilka "idealnych" jak na warunki poznańskie - nic lepszego nie znajdziesz

edit: na zachód od Poznania - znaczy gdzie? bo pamiętam któraś z re-voltowiczek wstawiała foty pensjonatu k/Nowego Tomyśla?
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 czerwca 2014 18:37
Luzaczka, dobrze mniemasz acz nazwa miejscowosci rzecz wazna :-) .
Sprawdz jeszcze Stajnie Sportowa Jakubowo, kilka km za Krzywa, Lukasza Brzoski.
Znam Łukasza i wiem gdzie ma stajnię. Widziałam, że halę postawił, ale nie słyszałam żeby tam pensjonat prowadził? Bo jeśli tak to chętnie tam podjadę i zrobię rozeznanie...

Dodofon Okolice Nowego Tomyśla mogę rozważyć w zależności od tego jakie są tam warunki? Może ktoś coś mi przybliżyć na temat tej stajni? I za ile jest pensjonat?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 czerwca 2014 23:33
Luzaczka, wiem, ze zawsze kilka koni w pensjonacie ma, ale na jakich konkretnie warunkach popytaj :-) .
Serena   .been there, done that, messed around.
11 czerwca 2014 13:09
cześć, szukam stajni w Wielkopolsce z pastwiskami, konie na dworze całe dnie, w zasadzie zaplecze do jazdy itd mnie nie interesuje. Chodzi o stajnię dla konia na emeryturę, niestety zbyt wczesną. Fajnie jak by były duże boksy, no i dość tania. Zna ktoś coś? 🙂
Serena w grę wchodzi dosłownie cała Wielkopolska czy jakieś konkretne okolice Cię interesują? I co to znaczy dość tania? Łatwiej będzie coś ci polecić wiedząc do jakiej kwoty to dla Ciebie dość tanio 🙂 Swoją drogą, jak tak sobie pomyślę, to w okolicach Poznania ciężko o stajnię z pastwiskami, takimi typowymi, bo jakieś dzikie łąki czy trawiaste wybiegi to pastwiskiem ciężko nazwać 😉
Wątpię, żeby można było coś znaleźć taniego z tymi wszystkimi wymaganiami w okolicach Poznania i samym Poznaniu.
Paii, twoje wymagania spełnia jak najbardziej Łopuchowo- hala, olbrzymi plac do jazdy, pastwiska z prawdziwego zdarzenia, całodobowa opieka i dojazd szynobusem w bardzo przyjemnych warunkach w ~30min z dworca głównego 😉
WItam..
szukam stajni ,najchętniej kameralnej, w okolicach Poznania,a dokładnie chodzi mi o okolice Swarzędza lub w kierunku na Pobiedziska...szukam miejsca dla konia jeszcze generalnie sprawnego,ale już podchodzącego pod emeryture ;-) nie interesuje mnie super zaplecze socjalne,hale,karuzele czy myjki..chciałabym aby koń wychodził na dwór i po prostu miał czysto w boksie i opiekę..
Polecam stajnię Mutowo !🙂
Kameralna stajnia, miła atmosfera, 3 posiłki dziennie, do dyspozycji hala, konie codziennie na padoczku, duży plac do jazdy z kompletem przeszkód, spore boksy, automatyczne poidła  🙂
W stronę Pobiedzisk, to raczej stajnia w Biskupicach, w Pobiedziskach stajnia u Waliszki, Stajnia Kociałkowa Górka, Buszkówiec.... ale jakie warunki, co gdzie z aile, to już nie powiem ...
Serena, magdzik Ja stoję w stajni za Pobiedziskami koło Lednogóry która chyba spełnia wasze warunki. Są łąki, kameralnie, niedrogo, czysto ale właśnie brak hali. Jeżeli będziecie zainteresowane to proszę o PV.
Czagarnot a w jakiej miejscowości ta stajnia?
ElkaaaW Imiołkach.
hi

🏇
Ostatnie boksy w dominacie/kicin.

https://www.facebook.com/dominanta.kicin

http://www.dominanta-kicin.pl/

😅 😅
cześć, szukam stajni w Wielkopolsce z pastwiskami, konie na dworze całe dnie, w zasadzie zaplecze do jazdy itd mnie nie interesuje. Chodzi o stajnię dla konia na emeryturę, niestety zbyt wczesną. Fajnie jak by były duże boksy, no i dość tania. Zna ktoś coś? 🙂

Rybno wielkie. Moi znajomi to wzieli w dzierżawę i z racji odległości od poznania i ilości pastwisk będą się nastawiać na odchow źrebaków i opieka nad emerytami. Do tego co imho przy takich usługach ma znaczenie są noclegi na miejscu dostępne, tereny, jeziorko do poplawienia się z koniem itd. No i cena dobra.
cześć, szukam stajni w Wielkopolsce z pastwiskami, konie na dworze całe dnie, w zasadzie zaplecze do jazdy itd mnie nie interesuje. Chodzi o stajnię dla konia na emeryturę, niestety zbyt wczesną. Fajnie jak by były duże boksy, no i dość tania. Zna ktoś coś? 🙂


Serena, w Łopuchowie część koni to konie na emeryturze. Są łąki, boksy są bardzo duże sprzątane rano i wieczorem. Z tego co widzę jak przyjeżdżam to emeryci po obiedzie wychodzą ponownie na pastwiska. Cena dla emerytów jest niższa, chyba 550zł.
[quote author=Serena link=topic=208.msg2115892#msg2115892 date=1402488564]
cześć, szukam stajni w Wielkopolsce z pastwiskami, konie na dworze całe dnie, w zasadzie zaplecze do jazdy itd mnie nie interesuje. Chodzi o stajnię dla konia na emeryturę, niestety zbyt wczesną. Fajnie jak by były duże boksy, no i dość tania. Zna ktoś coś? 🙂


Serena, w Łopuchowie część koni to konie na emeryturze. Są łąki, boksy są bardzo duże sprzątane rano i wieczorem. Z tego co widzę jak przyjeżdżam to emeryci po obiedzie wychodzą ponownie na pastwiska. Cena dla emerytów jest niższa, chyba 550zł.
[/quote]

Dobrze się orientuję, że opcja 550 zł jest bez owsa? Tak mi się coś wydaje, że jak czytałam cennik to ta opcja właśnie owsa nie zawierała. A prawda jest taka, że jak koń nie chodzi pod siodłem to wcale nie znaczy, że owsa nie potrzebuje, bo są konie które na samym sianie i trawie dobrze wyglądać nie będą. Moim zdaniem taka cena bez owsa to jednak nie jest dość tanio.
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 czerwca 2014 19:07
kotbury, a ile pastwisk jest w Rybnie?
kotbury, a ile pastwisk jest w Rybnie?

o to samo chciałam zapytać, bo "z drogi" nie wygląda na dużo. I czy mają w planach postawienie hali kiedyś tam?
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 czerwca 2014 22:11
Elkaaa, ja spytalam, bo wlasciciele sami pisza o "trawiastych padokach" nie o "pastwiskach", a pytam tez dlatego, ze znam troche okolice-sentymenty 😉.
Ja jestem ciekawa bo przejeżdżałam tam raz po raz i zerkałam co tam ciekawego ale to jak stajnia jeszcze stała pusta.
Najprawdopodobniej ten wątek pojawił się już 10 razy ale nie chce go szukać.
Szukam pensjonatu dla ogiera maksymalnie 20 km od Poznania najlepiej po zachodniej stronie. Cena nie ma dla mnie znaczenia ale co do warunków jestem wymagający, szukam stajni z:
-dobrą opieką
-halą z dobrym podłożem
-placem zewnętrznym z dobrym podłożem
-stajnią angielską


Pomocy!!!!
Hej, orientuje się ktoś może, czy w Łopuchowie są wolne boksy? I jeśli tak, to czy istnieje możliwość zarezerwowania ich? Proszę o odpowiedź, to pilne! 🙁(
Może po prostu zadzwoń i się zapytaj ? 🙂
Hej, orientuje się ktoś może, czy w Łopuchowie są wolne boksy? I jeśli tak, to czy istnieje możliwość zarezerwowania ich? Proszę o odpowiedź, to pilne! 🙁(


W Łopuchowie są wolne boksy. Nawet została otwarta dodatkowa stajnia bo przyjeżdżają nowe konie. Nie wiem jak z rezerwacją, dzwoń i pytaj 😉
Najprawdopodobniej ten wątek pojawił się już 10 razy ale nie chce go szukać.
Szukam pensjonatu dla ogiera maksymalnie 20 km od Poznania najlepiej po zachodniej stronie. Cena nie ma dla mnie znaczenia ale co do warunków jestem wymagający, szukam stajni z:
-dobrą opieką
-halą z dobrym podłożem
-placem zewnętrznym z dobrym podłożem
-stajnią angielską


Pomocy!!!!



chyba Więckowice maja boxy angielskie, i Marianowo
[quote author=wojkwi1229 link=topic=208.msg2123469#msg2123469 date=1403371244]
Najprawdopodobniej ten wątek pojawił się już 10 razy ale nie chce go szukać.
Szukam pensjonatu dla ogiera maksymalnie 20 km od Poznania najlepiej po zachodniej stronie. Cena nie ma dla mnie znaczenia ale co do warunków jestem wymagający, szukam stajni z:
-dobrą opieką
-halą z dobrym podłożem
-placem zewnętrznym z dobrym podłożem
-stajnią angielską


Pomocy!!!!



chyba Więckowice maja boxy angielskie, i Marianowo
[/quote]

Więckowice mają boksy angielskie ale podłoże na placu zewnętrznym jest miękkie i kopne. W Marianowie nie wiem czy mają boksy angielskie ale sytuacja z placem jest taka sama jak w Więckowicach. Opieka raczej średnia... Chyba tylko Krygier pozostaje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się